Dansk Overfladeindustri - Generalforsamling og årsmøde 2027
Vi inviterer til en dag med inspiration og medlemsindflydelse med plads til en god dialog på tværs af branchen
Generalforsamling og årsmøde fredag den 15. januar 2027
Dansk Overfladeindustri inviterer til generalforsamling og årsmøde med fokus på faglig inspiration, aktuelle emner og dialog på tværs af branchen. Dagen byder også på gode muligheder for netværk og afsluttes med middag og dans.
Ledsagere og ledsagerarrangement
Ledsagere er meget velkomne til at deltage på dagen. Der afholdes en kreativ workshop i chokoladefremstilling, hvor alle kan være med uanset erfaring.
Overnatning
Efter tilmeldingsfristen den 30. november 2026 kan vi desværre ikke garantere, at der er ledige værelser. Det er fortsat muligt at tilmelde sig frokost, generalforsamling og middag. Ønskes et værelse, bedes du sende en mail til Amalie Edske, som undersøger, om der er ledige værelser.
Kosthensyn
Har du særlige kosthensyn, bedes du sende en mail til Amalie Edske senest den 8. januar 2027.
-
-
Kl. 12.00-13.00 Frokost
-
Kl. 15.00-15.30 Pause
-
Kl. 16.30-18.00 Egen tid og indtjekning
-
Kl. 00.00 Natmad
-
Deltagergebyr
Deltagelse i generalforsamlingen inkl. frokost er gratis.
- Festmiddag og overnatning for 2 personer: 4.400 kr.
- Festmiddag og overnatning for 1 person: 2.700 kr.
- Festmiddag uden overnatning for 1 person: 1.600 kr.
- Ledsagerarrangement for 1 person: 550 kr.
Alle priser er ekskl. moms.