Igangværende sympatikonflikter

Der er iværksat sympatikonflikt til støtte for hovedkonflikten over for en række virksomheder. I oversigten nedenfor kan du finde de berørte virksomheder i alfabetisk rækkefølge.

De iværksatte sympatikonflikter har betydning for medarbejdere på DI's medlemsvirksomheder, som er medlem af FH-forbund, der har overenskomst med DI.

Det fremgår af de enkelte varsler, hvilke forbund der konkret er omfattet.

Medarbejdere må fra datoen for iværksættelse af sympatikonflikt ved normal arbejdstids begyndelse ikke udføre noget arbejde, der relaterer sig til, hidrører fra eller er bestemt for den berørte virksomhed. Derudover må medarbejdere på DI's medlemsvirksomheder ikke udføre arbejde på eller bestemt for bygge- eller arbejdspladser, hvor den berørte virksomhed udfører arbejde.

Virksomheder omfattet af sympatikonflikt

 2mek Byg IVS

 2tal Byg OK

 2tal Entreprise ApS

 2TL IVS

 2work ApS

 3B Gruppen ApS

 3GNS, Kista Science Tower - DA har protesteret

 3K-Byg ApS

 60909045 Renovering

 A & E Logistik

 A&M Service

 A & P Byg 

 A A J Entreprise ApS

 A.V. Multiservice v/Artur Ungierat

 A Service

 A-Hak International B.V.

 A-One Services Ivs

 Aahil Service ApS

 AASK ApS

 Aa Plus Service

 Aa-Autoservice ApS

 Aabenraa Entreprenør ApS

 AB Anlæg & Belægning ApS

 AB Miljø A/S

 AB Renovering

 Abboynord Sp. Z.o.o.

 ABC ApS c/o Klaus Palskov

 Abc.Byg ApS

 Abildgaard Design ApS

 Abtd 2 ApS

 Abto Byg & Bolig ApS 

 Abto Byg & Bolig ApS

 Acia ApS

 Ad Astra Pawel Gajewski

 Adam Kurowski 

 Adamczyk Slawomir Uslugi Ogolnobudowlane

 Adams Malerfirma ApS

 ADBUD

 ”ADEX” USLUGI BUDOWLANE ADRIAN INTRES

 AFY Group

 Administrationsselskabet ApS

 Afa Byg Enterprise

 Ag13 Byg ApS

 AG Boligservice ApS

 AG. Sportsservice ApS

 Aggerholm Nedbrydning

 Aggerholm Nedbrydning ApS

 Agro Handel og Transport ApS

 Agro Partner ApS

 Agro-Bud, Jacek Niezgoda

 Ah Brolægning & Anlægsgartner

 AHS Anlægsgartner ApS

 AJ Busser ApS

 AK BYGG

 Akopian Power ApS

 Al-Walid Grønt Catering Aps

 Albrekt Gulve v/Peter Albrekt

 ALEX-BUD

 Aljolani

 Ali Food Aps Copenhagen Markets 20-10

 Alke Byg IVS

 All Logistics A/S

 ALL-BUD Zaklad Remontowo-Budowlany

 All-Reed v/Marcin Bysiak

 Allan Struve Nedrivning

 Allruns ApS

 Alt Byg Danmark ApS

 Ambassadør Ekspress Holding ApS

 Amelia Wieczorek

 Amhiyar

 AML Entreprise Aps

 AMMS/Retroworld v/ Michael Bendstrup

 Atm Krysztof Miklaszewicz Uslugi

 Anders Fischer.dk

 Andersen Byg & Entreprise ApS

 Andersens Entrepriseforretning ApS

 Andersen Totalbyg V/ Steffen Andersen

 Andre-AS v/Andrzej Gajda

 Andrzej Burkot 

 Andrzej Jarmula 

 Andrzej Kosala Monter-Kos

 Andrzej Lukawski Uslogi Budowlane

 Andrzej Tyranski

 Anlæg & Kloak ApS

 Anlægsgartner Søren Eisbo ApS

 Antanas Grigaitis

 Antanas Multibyg IVS

 ANTRODK ApS

 Antropik

 Aom Danmark Filial af Aom Sp. Z.O.O. 

 AP 2002 Construction LTD

 AP WhiteLines OU

 Applied Management Group ApS

 Aqua-World Sp. Z.o.o.

 Aquila Consulting S.R.L.

 Arbud

 Arena Service ApS

 Arendal Øst ApS

 Aresta UAB

 Arevad 2000 / Byens Asfaltservice v/Peter Arevad

 Arkadiusz Czuprynski "Arkon" 

 Arkapol Builders 

 Arkushewsky Woodworkerz

 Arnas Jakštys

 Arndt Drilling Services ApS

 Aro Bud

 ART-MAR

 Arti-Byg ApS

 Arti-Byg ApS

 Articficial grasssolutions

 Artifex IVS

 Artrist 

 Artur Sieczka 

 Arx Vitrum 

 A Service

 Asfaltsjakket.dk ApS 

 Asfaltspecialisterne A/S

 Asha Malerservice

 Astriotis Nikos

 ATN Service

 At Tag og Byg

 ATS Rengøring IVS

 AV Buildings ApS 

 AVK Service IVS

 Awd. 2 

 Ayah Vognmandsservice

 Azaan Service

 Azam Service ApS

 AZ Nordic ApS

 Az Services Ivs

 Azir  

 AZIR v/Krystof Rudinski

 B M BUD Maciej Bielinski

 B.L.S. Transport v/B.L. Skjødt

 B.M. Service og Brolægning apS

 B/A ApS

 Baagøe Entreprise A/S 

 Babilon PHU

 BACH Snedker- & Tømrerfirma

 Bakkely Byg ApS

 Balbao Ko Team Kft 

 Baltisk Byggeservice ApS

 Bandil ApS

 Basic-Byg ApS

 Basse's Grave- og Haveservice v/Henrik Pedersen

 Bastian 2016 ApS

 Baubetrieb Thomas Sievert

 Bausetas

 BBH v/Carsten Frost

 BC Ejendomme Vejle A/S

 Becker Montagen KG

 Bedst Service

 Bellaria UAB 

 Ben Building Company

 Benno Gosvig A/S

 Benymax ApS

 Benzon & Steenfeldt IVS

 Best-bud Grzegorz Rolka

 Bergs Catering Ivs

 Berg´s Tømrer & Snedker firma ApS

 Bertelsen Automobiler ApS

 Best Byg

 BESTPOL Marius Wojcik

 BESTPOL Marius Wojcik

 Betonbau Nord GmbH arbeitet für Jord og Betonentreprenar ApS

 Betonentreprenør Jacob Jensen Holding ApS

 Betonhus ApS

 Beyond Tomorrow Construction Company

 BG ApS 

 BG-Montage 

 BHB Montage ApS

 BHF Gruppen A/S

 BHT-Byg ApS

 BI Miljø ApS

 Biblo NV / Trens Top

 Bidstrup Tømrer og Snedker v/Stephan Bidstrup

 Billesö Interiör

 Billund Tømrer og Snedker ApS 

 BIMBUD Tomasz Marczak

 Biofueltecnology ApS 

 BIS Coatings Ltd

 Bisgaard & Schouby ApS

 Bittner Isoliertechnik GmbH

 Bjerregrav Belægning 

 Blichers Totalentreprise

 Blyme Brolægning & Entreprise

 Blåmejsen Entreprise ApS
 B-Mandskab ApS

 Bo Kjeldsmark Ejendomme Aps

 Bo Maler

 BOB Bausanierungs GmbH 

 Bob Construction

 Bojes Murerfirma

 Bolig & Erhverv Randers ApS

 Bolig- & Erhvervsudlejning I/S

 Boligenergi Bryrup ApS

 Boligforeningen BAS ApS

 Bolig Multiservice v/Barlomlej Pawel Targosz

 Bon Coca P/S

 Botanik Blomster Aps

 Branislav Kekel

 Bransson ApS

 Bratveds service

 Brdr. Sørensens Transport A/S

 Briciola Company ApS

 Bror Mann ApS

 Bruno A. Sørensen Byg A/S

 Bruun Ejendomme ApS

 Brødrene Østergaard P/S

 Brønning Gulvfirma v/Danni Kristian Brønning

 BS Vognen 

 BS-Byg og Renovering ApS 

 Bud Bis

 Bud-Byg 

 Budex Zbigniew Gilewicz 

 Budmar Mariusz Niedzialkowski 

 Bud-Max Michael Nowakovicz 

 Budomat 

 Budomax Spolka Z Ograniczona 

 Budowlana Dawid Trojanowicz

 Budowlano-Uslugowa Machbud

 Budownictwo Ogolne Stanislaw Osinski

 BU-DRO Frima Remontowo Budowlana

 Budwencki Uslugi Budowlane 

 Bud-Wit Bartosz Witucki

 Bugatti Service

 Building 

 Building Services 

 Buk Byg ApS

 Bullers Service v/Jørgen Petersen 

 Bulls Byg & Anlæg

 Bur Byg

 Bust Byg & Renovering ApS

 Butler Boreteknik ApS

 BUVE AP SIA

 Buy Best Solution ApS 

 Bv10 Trading ApS

 BVM Tømrer ApS

 Byaltan ApS

 Byens Billeje ApS

 Byens Rengøring Århus ApS

 BYG2020 IVS

 Byg & Råd ApS

 Byga UAB

 Bygge Doktor

 Byggeselskabet af 21. september 2009 ApS

 Byggeservice Daniel v/Daniel Piotr Zygan

 Byggeservice MMM ApS

 Byggeservice.eu ApS

 BygiByen ApS

 Bygmat ApS

 Bygum Tømrer- & Snedkermester

 Byrdal Kloak & Blik ApS

 Børglum Murer

 BöhmDan Ru Invest S.R.L 

 C.M. Totalentreprise v/ Cihan Onur Mersin 

 C.R.J. Service Aps

 Cafe Englen

 Camette ApS

 Camo Leathers A/S

 CareCase Construction ApS

 Carlight ApS

 Carlos Mallor

 Carness ApS

 CBbyg ApS

 CB Porebeton Montage

 CC Byg og Udlejning ApS

 CEA Entreprise ApS

 Cebulski Jaroslaw

 CENTER - BUD Zaklad Wielobranzowy-Budowlany

 Ceratec Electrotechnics

 Cerax Construction AB

 Cez-Bud Trans

 Cheer Amusement Equipment (Nanjing) Co., Ltd.

 Chicks by chicks Tivoli ApS

 Chisa Gica Intreprindere Famililiala

 Chrisser Skilte A/S 

 Christiansen Eftf. v/Gorm Christiansen

 CHRISTIES-JT2013 ApS

 Christoph Will

 Christopher Kamoga

 City-Invest ApS

 City services ApS

 CJC Szulczynscy

 CK-Lindberg ApS

 CKJ ApS

 Claus Lomholt Larsen

 Clay Gulvservice ApS

 CM Group ApS

 CNT Ejendomme ApS

 Coating Protection ApS

 Cock's & Cows Tivoli Food Hall

 Colden v/Mariusz Kos 

 Comboe ApS  

 Complete Bowling Services Limited, Units 18, 20, 23 & 24 Block A

 Constructel GmbH

 Constructer Service ApS

 Construction Denmark ApS

 Construction Invest UAB

 Construction Staffing Solutions ApS

 Constructiones Sidar SL

 Cool Roof ApS

 COOL-BUD 

 Corpus Novum

 Cph Byg ApS

 CPH Construction A/S

 Cph Motors ApS

 Cph Runners ApS

 CPH Totalentreprise ApS 

 CPH Wood ApS

 CR Living ApS

 Creo-Tech sp Z.O.O.

 CS Entreprenør og Anlæg v/Jens Chr. Pedersen

 CSP Entreprise ApS

 CT Solution

 CTC Montage ApS

 CVI Group A/S

 C-W-Service - Istand.Nu I/S

 Czáp Csaba Bauunternehmen

 Czarnowski Uslugi Techniczne Marek Czarnowski

 Czeslaw Stefanski 

 D2 Multiservice

 D&A Sp. Z.o.o. 

 D&M Multiservice ApS

 D. Hansen Entreprise ApS

 D.K. Indeklimaservice ApS 

 D.K. Tagpap ApS 

 D.M.Z. Service

 Dachbud 

 DAGA/Dagmara Grabiec

 Da-Goo Byg

 Daddy in Space ApS

 Dahl Wulf A/S

 Dainus Asevicius Trockenbau

 Damian Drak MAXI 

 Damian Literski Uslugi Budowiane 

 Damian Polanski

 Damian Stechura STD-BUD

 Dan Böhm 

 Dan-Bud

 DAN INVEST Krystian Woznica

 Danas v/Danas Januskevicius

 DANBUD Sp. Z.o.o.

 DanCro ApS

 Dania Work UAB 

 Daniel Asman Danio

 Daniel Byg & Montage ApS

 Daniel Prüss Industrieservice GmbH

 Daniel Wasiak

 Daniel Wasik

 Dan-Lat-Farms v/Jørgen Lind 

 Danlit Total Solution ApS

 Danlit Totalbyg ApS

 Danlita ApS

 Danmark Logistik ApS

 Danpol Byg ApS 

 Danpres International

 Danry Diamant

 Danroses ApS

 Dansk Asfalt Fræsning ApS

 Dansk Byg A-Z ApS

 Dansk Byggeri & Entreprise ApS

 Dansk Byg Total Entreprenør ApS

 Dansk Facadesystem ApS

 Dansk Gulv & Facade ApS

 Dansk Halbyg ApS

 Dansk Jord og anlægsservice v/Jakob Pedersen

 Dansk Malerentreprise ApS

 Dansk Personæaleudlejning ApS

 DANSK RENGØRING ApS

 Dansk-Skimmel A/S

 Dansk Skum & Beton ApS c/o Daniel Hald Zecevic

 Dansk Tagstensmontage v/Lars Christiansen

 Dansk Total Service v/Kaspar Felix Thorup

 Dansk Vandteknologi A/S

 Danskan Bygg 

 DAN-ZBUD JANUSZ GRUSZKA

 DaPo Construction ApS

 Darecki 

 Darex 

 Dariusz Miaso Firma Handlowo-Uslugowa

 Darkmal v/Dariusz Gorczynski

 Datoselskabet af 8. september 2008 ApS 

 Davmod 

 Dawid Ariel Markov

 Dawid Borycki Uslugi Ogolnobudowlane

 Dawid Daglis

 Dc Tømrer & Montage ApS

 Deedee's ApS 

 Dela ApS

 Delfa Byg Filial af Delfa Byg, Limited, England 

 Delfi A/S

 Delicate A/S

 DEMSTA

 Den Store Maler v/Robert Spence

 Den Lille Tømrer v/Thorbjørn Lauridsen 

 Denbettevognmand ApS

 DEEGOO ApS

 DGS BC ApS

 Derman Pack ApS

 Design og Byggeri ApS

 Despec Denmark A/S

 Dexbyg ApS

 Diamond Transport ApS

 Die Bodenmanufaktur GmbH

 Die Kleine Bierstube*

 Din Freelance Håndværker

 Din Malermester

 Din Tagmand ApS

 Dins Grants 

 Diwex v/Waldemar Artur Sobolewski

 Dizaja

 DJEBOLIG ApS 

 Djzastin Group

 DK Electro Damian Kobielak 

 DK Glas og Montage ApS

 DK International Constructions Dominik Kalika

 DK Multi Service

 Dk-Drivers ApS

 DK Mandsskabsudlejning

 Dk Trans ApS

 DK Vikarservice

 D-Krol Floor 4 You Dawid Król

 D.M.Z Service ApS, Roskilde

 D.M.Z. Service

 Dn Transport ApS

 Dobrogea PRO CONSTRUCT SRL

 Dom-Bud

 Domestik Services ApS 

 Domex 

 Domex Tomasz Targoinski 

 Domino Entreprise ApS, c/o CC Bogholderi

 Domus Ejendomsservice v/Dorthe Betina Wennerwald Musial

 Domusmunus UAB

 Donvima 

 Donvima 

 DoorHouse ApS

 Dora Invest

 Dp Trading v/ Dan Petersen

 Dragas Byg J.d.o.o

 Ds Investment ApS

 DT Byggeservice ApS

 DT Entreprise ApS

 DTBC 

 Dubravo ApS

 Dumong Og Dumong Aps

 Duus VVS ApS 

 DW Construction

 DW Gruppen ApS

 Dylag Lukasz Firma Budowlana

 Dystrybucja I Promocja 

 Døgnet Rundt Glas Øst A/S

 Dörrspecialisten i Sverige AB

 E.D. Bygningsservice

 E.S Service

 Eagle Construction IVS

 Eagle's ApS

 EAK Sports Turf

 EB Bane- og Mandskabsudlejning

 EB Multibyg v/Edgaras Butas 

 Eco Byg ApS

 Eco- Term Mateusz Bialek

 Ecotrans Partner ApS

 Ecotrans Solutions ApS

 Ecocontruction / Karol Falowski

 Edan ApS

 EDAR Edyta Olech 

 EDG Pasalulis

 Efes ApS

 EG Personeelsdiensten

 Egen ApS

 Eggers Entreprise ApS

 Egtved Malerfirma v/Martin Støvring

 E H Henriksen Aps

 Ejendomsanpartsselskabet Gurrehus 

 Ejendomsbyg & Entreprise ApS

 Ejendomskontoret

 Ejendomsrenovering 2011 ApS

 Ejendomsselskabet af 1/3 1981 ApS

 Ejendomsselskabet af 2007, Pandrup ApS

 Ejendomsselskabet A/S af 24/6 1988

 Ejendomsselskabet Aqua Domus ApS

 Ejendomsselskabet Chris 1 ApS

 Ejendomsservice 2015 ApS

 Ejlskov Entreprise v/Frederik Ejlskov Jensen

 Ekdahl Tømrer & Snedkerforretning ApS

 Eko-term Rafal Zblewski

 Eldal A/S

 Eldal Byg ApS

 Elektriker Service ApS

 Elektro Sonneborn GmbH

 Elite Alt Ivs

 Elite Byggeservice ApS

 Elite Stv. v/Lars Steentofte

 Elling Refractory Solutions GmbH

 ELTECH Andrzej Daz

 EM-EL ApS

 Emibud Emilian Godela

 Employers Partner ApS

 Encore SIA

 Engerietechnik Packmohr GmbH

 Energihuset.DK A/S

 Engbakken Skoventreprise ApS

 Enis Maler ApS

 Entreprenør Klaus Ulrik Andreasen

 Evergreen Sport ApS

 Leif O. Christiansen ApS

 Entreprenør og Anlægsgartner

 Entreprenørfirmaet Profound ApS

 Entreprise Compagniet aps

 Entreprise Kompagniet ApS

 Entrepriseselskabet Aptering Anno 1970 ApS 

 Epcido Sp. z.o.o.

 Epicurean Aps

 ER Maler Service ApS

 ER-BUD

 ERC Service ApS

 Eriksen Gulvbelægning v/Michael Eriksen

 Erling Christensen Møbler A/S

 Ernst & Gerdøe ApS

 Escape Game Over Ike

 Escape Gameover Pc

 Eslövs Montage & Bygg AB

 ET Transport v/ Erik Tyron 

 ETP S.A.

 Euro-Bud

 Euro-Bud Mazurek Waldemar 

 Eurobud Sp. z.o.o.

 Euro-Bud v/Krzysztof Krysa

 Eurofundusze Sp. z.o.o.

 Europa Frugt Aps

 E-Work ApS

 Exclusive Building

 Exito Grzegorz Marek

 Express Container A/S

 Eysen GmbH

 F & H Transport

 FA Tømreren

 F.H.U.DARO Dariusz Klimczak

 F.H.U. MAREK Marek Danczak

 F.K. Frugt Og Grønt V/Feridun Korkmaz

 F.P.H.U. "BIS" Seweryn Cichanski

 F.Skovgaard Byg ApS

 Fabo Totalrenovering

 FAKRO Sp. Z.o.o.

 Family House ApS

 Farma Chlebnice s.r.o.

 Farmers Market Aps

 Fasade Group v/Elians Tarasovs

 Fa Service ApS

 Favrskov Totalbyg ApS

 Faxe Bolig Invest ApS

 Felix Bres Felixbud

 FeMa Byg ApS

 Femern Staff ApS

 Feta Catering Aps

 FHU MAJSTER Miroslaw Banka

 Fiberoptiksyd AB

 FiberPlan ApS

 Filbyg ApS

 Filipsen Byg ApS

 Final Touch Retail 

 Finlandshuse A/S 

 Fiorido & C. Srl 

 Firma Budowlana Radoslaw Bersztolc 

 Firma Handlowo-Uslugowa Pawel Wasiek

 Firma Ogólno Budowlana

 Firma Ogélnobudowiana

 Firma Ognolnobudowlana v/K. Bysiak

 Firma Ogólnobudowlana Andrzej Dabrowski

 Firma Ogolnobudowlana Heniek Szymanski

 Firma Ogolnobudowlana LIDER

 Firma Ogolnobudowlana Maciej Stolarski

 Firma Ogolnobudowlana Poitr Chamerski

 Firma Ogolnobudowlana Zenon Szymczak

 Firma Ogulnobudowlana Damian Andryskowski

 Firma Remontowo Budowlana Olesinski 

 Firma Remontowo Budowlana v/Kamil Maczka 

 Firma Remontowo Budowlana Doran Andrzej Maczka

 Firma Remontowo-Budowlana Adam Slanda

 Firma Remontowo-Budowlana Jan Gardon

 Firma Remontowo Budowlana Marzena Sulej

 Firma Remontowowo Budowlana

 Firma Traf-Bud v/Trafas Bartlomiej 

 Firma Uslugowa Dominik Kochanek

 Firma Uslugowa Robert Kochanek

 Firma Uslugowo-Handlowa Karol Strychalski 

 Firma Wielobranzowa Ma-Ren

 Fischer Group Entreprise ApS

 Fischer Thorup Byg ApS

 Fiskers Huse ApS

 FK Entreprenør ApS

 FK Professional

 FL Industrimontage ApS

 Flemming Allan Westring Sørensen

 Fleurametz Danmark A/S

 Flex Montage Gudumholm

 Flexbusser ApS

 Flise Pro ApS

 Flix/Sebastian Flis 

 Flytte- og Vognmandsforretning John Hansen A/S

 Fløe Ejendomme ApS

 Fmf 

 Foder Engros Gruppen

 Fodozso Ktf. v/Ferenc Fodor

 Fokstrot ApS

 Foloma 

 Forlæns & Baglæns 

 FORS2020 ApS

 Fortis ManPower

 FOURSIX AB

 FPI Baltic

 FPS2004 IVS

 Fr General Services ApS

 Frantisek Stupak

 Frantzen Byg

 Freddy Kjær 

 Fredensborg Huse ApS

 Fredensborg Tagdækning v/Martin Pedersen

 Fredericia Isolering 2018 ApS

 Freelance Byg og Montage IVS

 Freelance Håndværkerne IVS

 Freelance Maleren v/Per Andersen 

 Freyja ApS

 Friborg Håndværk og design ApS

 Friis Entreprise

 Frøslund Byggeservice ApS

 FS Anlæg og Kloak ApS

 FuBboden und Montagetechnik

 FUH Stadler

 FUH Stadler 

 Fundamentsgruppen ApS

 Future House A/S

 Fydrych Byg

 Fynbo Maleren ApS

 Fyns Gulve og Tømrer ApS

 Fynske Håndværkere ApS

 Fönster & Dörrmontage I Skåne AB

 GAbyg UAB

 Galabau Schwabe GbR

 Galditrans Enspaña S.L.

 Gammelholms Torvehalle Aps

 Gant Fugeservice ApS

 Garant Midtjylland A/S

 Garstecki Pawel

 Gastronomia Italiana Catering Aps

 Gaso Byg ApS

 Gaura Uslugi Ogolnobudowlana 

 GB Dk ApS

 GBE Groupe SP Z.O.O.

 GBE GROUP Sp.zo.o.

 Gecko-Frb.Gulvservice

 Generali 

 Genvinding K. Grave Kristensen ApS 

 Geoboringer ApS

 Gersen

 Gettheservice ApS

 Gideon Noah Felipe Arns

 Gigan2 Teknisk Isolering ApS

 Gilleleje Kloak & Anlæg v/Henrik Barnekow Nielsen

 Glo Danmark

 Global Construction ApS

 Global Food Trading

 Global Service DK ApS

 Global Service EU, UAB

 Globe Overfladeteknik ApS

 GM Contract Sp.Zo.o.

 GMM Byg ApS

 

 GO Entreprise IVS

 GoField IVS

 Go Gulve v/Jimmi Gregersen

 Gold Byg IVS

 Golden Touch Cph 2018 ApS

 Goldum ApS

 Goldschmidt Thermit Railservice GmbH

 Golf Copenhagen ApS

 Good Service Solutions UAB

 Gorm's Tivoli ApS

 GoSkov ApS

 Granen ApS

 Gramrode Murerforretning v/Bo Rasmussen

 Green Aid ApS

 GreenGrow IVS

 GREEN-SOLUTION.DK ApS

 Green Aid ApS

 Grenen Camping A/S

 Grezegorz Bosak Firma Ogolnobudowlana 

 Gribskov Stenhuggeri ApS

 Grinden Byg ApS

 Grothe Byg ApS

 Græsted Entreprenørservice

 Grøn Totalrenovering ApS

 Grønne Urter Aps

 Grønt Arbejde & Entreprise ApS

 Grzegorz Baran Uslugi Stolarskie

 Grzegorz Binczarowski 

 Grzegorz Kaczka

 Grzegorz Kopta

 Grzegorz Obara

 Grzegorz Zebracki 

 Gudas UAB 

 Gudhjem Golfklub

 Gulvmyren & Tømrer ApS

 Gulvservice v/Miroslav Marsenic

 Gutesx

 Günter Meier Innenausbau GmbH

 Gårdejer Fin Vestergård

 Gårdejer Martin Børsting

 H H Renovering v/ Henrik Heisel 

 H L Ejendomsservice v/Henrik Larsen 

 H.B. Jensen ApS

 HAKA RESOURCES sp. z.o.o.

 Hakmar

 Handel Uslug iNex

 Handelsselskabet America A/S

 Handlowo-Uslogowa Budowlana

 Handlowo-Uslugowa TARTAK 

 Handy-Mand.dk v/ Taras Grigorevitj Goncharenko

 HandyTeam Sjælland ApS

 Hansen Byg v/Thomas Hansen

 Hansen Service & Entreprise ApS

 Hanton ApS

 Hadi Entreprise ApS

 Harms Malereibetriebe GmbH

 Hartman's Tømrer & Snedker ApS

 HASZ-BUS Pawel Szewczyk

 HC Skov A/S

 HD Trade ApS

 HD Tømrer & Byg

 Heba Services  

 Hedelund-Esko Tømrer & Snedkermester ApS

 Hegelund Huset ApS

 Hegnsmontagen v/Kristian Stausholm

 Helge Rasmussen & Søn ApS

 Hellenic Cables S.A

 Helleruphus A/S 

 Helper Sp. Z.O.O.

 Hels Byg ApS v/Carsten Simonsen

 Helsinge Flisebelægning v/Gert Petersson

 Hendrikus Adrianus Zwanenburg

 Henrik Bay Østergaard

 Henrik Grønborg Tømrer og Havneentreprenør v/Henrik Grønborg

 Herbo Byg A/S 

 Herbo Holding ApS 

 Herbo-Properties ApS 

 Herning Entreprenørforretning ApS

 Herning Gulve v/Kris Hedegaard Villadsen

 Herning Hus & Have

 Herskind Entreprenørforretning ApS

 HH Entreprenør ApS

 HH-Gruppen A/S

 Hijazi ApS, Greve

 Himlingøje Entreprenør Service

 Hirtshals Taxi & Godstransport

 HL BYG ApS

 HMS Elektrotechnik GmbH

 HN Entreprise ApS

 HO LANG COMPAGNY ApS

 Hoffmann Gewächshausmontagen

 Holberg El-Service ApS

 Hold Express UAB 

 Holdwork Sp. z.o.o.

 Holme Entreprise ApS

 Holmen Service ApS

 Holms Multiservice

 Holm's Tømrer Enterprise

 Holm's Tømrer og Snedker ApS 

 Holtz und Bautenschutz 

 Holz und Bautenschutz Seder 

 Hope House

 Hornbæk Ejendoms- og Byggeselskab v/Anthon Seeberg

 Hornshøj & Co.

 Horsens Multi Fuge ApS

 Hoti Bygg A/S

 Housemakers Sp. Z.o.o. 

 HP Byg ApS

 HR Group ApS

 HT Lab Tec GmbH

 Hubert Skilte Design ApS

 Hundstrup Byg ApS

 Hungaria Lift Ltd, Glebe House 

 Hus og Have Løsning v/Kazimieras Zukauskas

 Husum Marked

 Huzar construction ApS

 Hvidevejs Traktor Og Smede ApS

 Hvilebakkegaard Aps

 Hvorvarp Tømrer & Snedkerforretning

 Høilund Design v/Mikael Dybdahl Høilund

 Højer & Ziegler ApS

 Højgård Planteskole/Nursery - Trading ApS

 Højgård ØKO ApS

 Højsgaard Hansen Totalentreprise ApS 

 HØK
 HØK v/Mie Raunsmed Svane

 Håndværksmaleren v/Sisse Jaaks

 I. E. Tømrerservice 

 I.B. Byg og Renovering ApS

 I.B Service ApS

 Ibberduck Transport V/lb Rene Jensen

 Ibo Service

 ICN Murer

 ICN Murer v/Ionut-Cosmin Nedelcu

 I.H. Byg & Have

 IDC Budownictwo Cymerski 

 Idzik Przemyslaw Idzikowski

 IE Jobsupport

 Igor Szczesny IgorBUD

 IHH ApS 

 Ikast Byg v/Peter Ikast 

 ILVINA

 Immotech ApS

 Impala Byg ApS

 IMS Byg og Anlæg

 In Opera S.r.l.s.

 Industrivej 25A, Børkop ApS

 Infosense OÜ

 Ingear ApS

 Ingenieurbüro Andreas Eder

 Ingeniør Finn Graver Jensen Holding ApS

 Ingeta ApS

 Inok AB 

 Inpoint ApS

 Inter-JKZ

 Inter Agra S.C. 

 International sp.zo.o HR sp.k

 Interoc Akustik AB

 Investeringsselskabet, F.J. lnvest af 28 / 2 2003 ApS

 Investors Castle ApS

 IP Construction

 IP-Byggeri ApS

 Is Service 

 ISOISO 

 Ivela Construction Ltd

 J.G. Finishes ApS

 J.G.S. s.c. 

 J.K. BYG v/Jannick Kjærgård Larsen

 J.K. Ejendomsselskab Aalborg ApS

 J.M.L Service

 J. Madsen Entreprise v/Jakob Madsen

 J.O byg & montage

 J.W Byg og Montage ApS

 J and B Enterprise Ltd.

 J-O CONSULT ApS

 Jacek 

 Jacek Rubiecki

 Jackpot Kiosk ApS

 Jacob Jepsson ApS

 Jacpol

 Jad IVS

 Jakub Pancerz

 Jama Byg ApS

 Jamil Service

 Jammerbugt VVS Teknik ApS

 Jan Andrzej Czaja

 Jan Jurcik

 JAN-MUR Strzyzewski Jan

 Ján Petras

 Jan Povala

 Jan Rzezniczak 

 Jan Skov Pedersen

 Jan Zuber

 Janusz Tyranski

 Jar Bud

 Jarex 

 Jaroslaw Olszak

 Jats Entreprise A/S

 Jawad Service

 Jawad Service Aps

 JB Entreprise ApS

 JBC Multiservice

 JBP Byg ApS

 JEDREK

 Jemi Byg v/Mikkel Ferm

 Jens Søe 2008 ApS

 Jensens Bøfhus Læssøegade

 Jerzy Florek USLUGI OGÓLNOBUDOWLANE

 Jesper Dige Ejendomme ApS

 Jesper Jensen A/S

 Jesper True ApS

 Jhb Trans

 Jillion C ApS

 Ji Service ApS

 JiS Jozef Chelkowski

 JJ Byg ApS

 JJ1 ApS

 JJK Byg ApS 

 JKC (Maintenace) Ltd 

 JKM Byggeservice ApS

 JL

 JM. Olsen ApS

 JMA v/Mike Hansen

 JMC Construction

 J.M.L Service

 JN Construction ApS

 JN Isolering ApS

 Job & Byggeri ApS

 JobRelief ApS

 Jobteam A/S 

 JOBzone Deutschland GmbH

 Johan Eigil ApS

 JOLA Carport ApS

 Jonas Winther Tømrer & Snedker ApS

 Jordankertjenesten i Ringsted ApS

 Jorijus

 Josef Ladra 

 Josephine Europe IVS

 Jozef Holubcik

 Jozef Maslonka

 Jozef Zajonc

 JPJ Spartelteknik ApS

 JPM Budownictwo 

 JR Entreprise

 JS Byggeservice ApS

 JS-Construction Europe Sp. zo.o. sp.k.

 JSC MEDIS

 JBS Multiservice 

 JSC Rigtigt Handverk

 JT Gylvservice ApS

 Jtt ApS

 Jump Resources (U.K.) LTD.

 Junker & Meves Kanalsanierungstechnik 

 Just Tømrer v/Christian Just Poulsen 

 Justyna Palka

 Jydsk Byggeteam ApS

 Jydsk Tømrer Entreprise ApS

 Jysk Boligrenovering ApS

 Jysk Facade ApS

 Jysk Fugt og Skimmel Teknik ApS

 Jysk Murer & Beton ApS

 Jysk Total A/S

 Jysk ApS

 Jyskbyg & Boligservice

 Jyskbyg ApS

 Jyskporebeton ApS

 Jørgensens Totalentreprise ApS 

 K M Terazzo & Partner ApS

 K.A.G.S. v/Krzysztof Andrzejczuk 

 K.P. Montering ApS

 K.P. Transport v/Kristian Poder

 K/S P.L. Transport

 Kaas Industribyg A/S

 Kabelsnedkeren ApS 

 Kacper Koziol

 Kaczmarek Czeslaw

 KAE/A.Manori v/ Amiel Kenneth Manori

 Kaffekapslen.DK ApS

 Kaform Spólka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. Arkadiusz Pluta &   Jaroslaw Warkocki 

 Kählers Coffee Station ApS 

 Kählers Spisesalon ApS 

 Kaiser & Nielsen Murerentreprise ApS

 Kajslauku Sistemas SIA 

 Kambud v/Bogdan Kaminski

 Kamil Dudczyk

 Kamil Kandefer

 Kamil Steplowski

 Kanehøjgårds Tagentreprise v/Allan Fagerlund

 Kar-Wood

 Karol Musial

 Kashko Service

 Kasnaes Montage v/Jan Kasnæs

 Katmic Service IVS

 KB Byg A/S

 KBH Mandskab&Byg ApS

 Kbh Multi Byg

 KB-Trading ApS

 KDJ Entreprise ApS

 KDM Dariusz Mazur

 Ken Smith

 Kennedy VVS v/ Warren D Kennedy

 Kerro Service, Kgs. Lyngby

 Kestutis Repecka

 KGMontage

 KH Malerfirma c/o Kenneth K. Hansen

 KH Tagdækning ApS

 Kim Johansen International Transport A/S

 Kim Johansen Transport Group

 Kirk Bau UG

 Kirk Byg ApS 

 Kj Maskinudlejning V/ Kim Lennart Jørgensen

 KK Bygningsentreprise ApS 

 Kl. Specialservice A/S 

 KL-ApS

 Klamer ApS

 Klitgaarden Hune ApS

 KloakTek ApS

 Klodka-Handel

 Km Byggepladsservice ApS

 KN VVS & Total Entreprise ApS

 Knr Tømrer Entreprise ApS

 Kompleksowe Wylonczenie Wnetrz Parkowa 

 Konkurrenten ApS

 Konstrukciju Montazas Serviss SIA

 Konstruktion

 Kornel Sowinski Uslugi Ogólnobudowlane 

 KSE Anlæg ApS

 Kozbud BIS

 KR Nedrivning ApS

 Krags Byggeentrepenad

 Kragelund Huse ApS

 Kredit s.r.o.

 KRIAUTE 

 Kris Nax 

 Kristian Krempasky

 Kronjylland Byggefirma ApS

 Kruse Winther Byg ApS 

 Krydder Grønt Aps

 Krystian Kozienski

 Krystyna Piasecka

 Krysztof Trescinski

 Krzyl-Bud

 Krzystof Polak POL-BUD 

 Krzysztof Myslicki 

 Krzysztof Plawecki 

 Krzysztof Saran 

 KSH Entreprise ApS

 KSH Entreprise ApS 

 KTK Entreprise 

 Kuba Makowski 

 Kuba Mazur

 KuKa Byg ApS

 Kung Fu Tivoli ApS

 Kuntzer Construct

 Københavns Blikkenslager v/Thomas Didriksen 

 Københavns Byggerådgivning ApS

 Københavns Bygnings- og Facaderenovering ApS

 Køge Murerservice v/Tayfun Ünsal

 L.A. Bud 

 L.K.S. Entreprise v/ Francizek Lukowiak

 La Baracca Tivoli ApS

 La Playa c/o Super Bao West ApS

 Laimis Plius

 Lakrep.dk ApS 

 LAKreperationer.dk Aqua ApS 

 La-Logistik IVS

 Lamo Byg ApS

 Landgaard ApS

 Lars K. Tømrerfirma ApS

 Lars Laj A/S 

 Larsens Multiservice

 Lau & Flory Total Byg

 Laumann Entreprise

 Laulund & Grønvold

 Ldn Byg Renovering 

 Leader Logistik

 Leif's Autoruder Ribe A/S

 Lejre VVS & Kloak ApS

 Lenco Sp. Z.o.o.

 Lenstata

 Leo Byg ApS, CC Bogholderi

 Leocon A/S

 Level UP Construction

 LF Byg og Anlæg ApS

 LG Byg Kbh ApS

 LG Ejendom ApS

 LHK Fiber

 Lieder Invest

 Light White IVS

 Lilya Imoti

 Lindbjerggruppen ApS 

 Lindholm Services ApS

 Lintrup-Andersen Tømrer & Snedker I/S

 Lion Byg ApS

 Lit Montage IVS

 Litsen v/Ivorska Liutauras

 Liv77 ApS

 LK Multiservice

 LKN Entreprise

 LKS BYG ApS

 Lobe Malerfirma ApS

 Locupleto Service ApS

 Loevschall A/S

 Logicle Aps

 Lohse og Skovlyst Byg ApS

 LPM Multiservice

 Ltb Service ApS

 LT Tankmontage

 Luehr Filter GmbH

 Luk-Bud Lukasz Bialach

 Lukas Byg Krzysztof Stelmach

 Lukas Ontko

 Lukasz Iaszkowski

 LUK-POL

 Luma El-Teknik

 Lumiére Group A/S

 Lundahl Kloak & Entreprenørservice

 Lundhuset ApS

 Lunds Ejendomsrenovering ApS

 Luro Invest ApS

 Lux Hus ApS

 Lykkegaard ApS

 Lyn Service

 Lynet Macqueen Transport ApS

 LynMaleren

 LØNHOLT KLOAKSERVICE ApS

 M&a Logistik

 M Service ApS

 M & M Byggeentreprise

 M&N Transport ApS

 M.B.Enterprise v/Mikkel Bertelsen

 M.H. Group Ass ApS

 M.H. Group Transport ApS

 M.LE byg ApS

 M.M Transport Aps

 M-Bud Maciej Siejek

 M-BUD v/Michael Wisziewski 

 M-Design e. k.

 M-Con Byg og Montage ApS

 MA Totalentreprise IVS

 Ma Transport Aps

 MAD Installation S.R.O.

 Magdahl Glas og Byg ApS

 Magic Data ApS

 MAG-SEB-BUD

 Mahus Ivs

 Maison Scandinavia Sarl 

 Majewiski Tigs Sveis

 Majk-saw

 MAK-Service ApS

 Maks Lift LTD

 Mala v/Lars Riis

 Maler Jonas v/Jonas Duksta 

 Malerbetrieb Eberhardt GmbH

 Malerbetrieb Marian Parczyk

 Malerbetrieb Schröder & Schröder

 Malerbetrieb Thomas Matern 

 Malerei & Glaserie v/Johnny Ingwersen

 Maleren Erik Voigt-Petersen

 Malerfirma Blaabjerg ApS

 Malerfirmaet Brdr. K ApS, Omer Demirtas - Muhammed Fatih Demirtas

 Malerfirmaet Martin Lunen

 Malerfirmaet Ronnie Fammé

 Malerfirmaet Svend Hansen v/Svend Sten Hansen

 Malerfirmaet Viborg Jacob Vorre

 Malerholdet ApS

 Malermester Benny Ranch Andersen 

 Malermester Simon Kristensen

 Malervirksomheden Level One v/Hans Christian Hansen

 Mammut Development ApS

 Man4 Transport

 Manbook.dk ApS c/o kontorgruppen

 Manen Global Carpenter S.R.L.

 Mangaard & Sørensen Byg v/Morten Tobias Mangaard

 Mano Montage IVS 

 Mansouri IVS

 MARBUD

 Mar-Bud 

 Mar-Bud Mariusz Kita

 Marciej Szul

 Marcin Bielatowicz

 Marcin Szul

 Marcos Obres i Serveis

 Marcus 2008 ApS

 Marek Gluchowski Usugi Budowiane

 Marek Kubas

 Marek Pekacik

 Marek Rucky

 Marel SL 

 Marian Meler Mel-Bud

 Marius Serv

 Mariusz Bosak 

 Mariusz Nowak 

 Mariusz Szostak

 Mariusz Wieczorek 

 Mariusz Wysocki Uslugi Ogolnobudowlane spawalnictwo i obrobka metali

 Marko 

 MARKO Slaby Maciej

 Markus Grindel-Köhler c/o Jörg Spiekermann 

 Marlem 

 Marmolak IKE

 Mars Quick Service

 Martin construction

 Matin Rodzinak Kpt.

 Martin Telesnicky

 Mas Group ApS

 Maskinstation Karsten Grønlund

 Masri ApS

 Masri Multiservice

 MAT-BUD 

 Materialeudlejning, v/Per Pedersen

 Mateusz Habowski Budownictwo

 Mateusz Kaszuba

 Mateusz Zajac

 MATHIASEN ENTREPRISE ApS

 Matina v/Anatolie Mutu

 Matlasz Constrct S.R.L. 

 MAX.BUD.APS 

 Maxan Malerentreprise ApS

 MAWEP Sportstättenmarkierung u. Sportgeräte-Handel GmbH

 MB Akstas

 MB Darmara

 MB Darbuild

 MB Gretma

 MB Kaspeta

 MB Kudreva

 MBA Montagebau Axnick GmbH

 MBJ ApS

 MC Bauputz

 MC Entreprise v/ Morten Sloth Carlsen

 MDE Entreprise ApS

 Md Service ApS

 MEL-BUD Pawel Grelik 

 Melanie Pawelczyk

 Meldgaard og Larsen ApS

 Mendus, UAB

 Menu A/S Lager

 Mera Service Sp. Z.O.O. 

 Mercor SA 

 Mere Byg ApS

 Messinge Taxi v/Niels Virenfeldt Nielsen 

 Mesterværk Entreprise ApS

 Mesterværk Entreprise I/S

 Metalbau Wittenberg

 Mey Plan GmbH

 MF Nymalet ApS

 MG. Byg Firma Ogolnobudowlana

 MF Security Solutions

 MG Enterprise

 MGET ApS

 MGR-BUD Maciej Grzejszczak

 MH Entreprenør & Kloak ApS

 MH Malermester

 M.H. Group Transport ApS

 M-House

 MI Entreprenør Og Anlæg V/ Mads Lauridsen

 Michal Bozym

 Michal Englert Serwice 

 Michal Knap Trans-Wood

 Michael Tenchio

 Middelfart Flytteforretning v/Mikael Rohde Smidt

 Midtjysk Byggeri ApS

 MiG-BUD v/Grzegorz Byk 

 MIHtotalbyg v/Mikael Marius Hansen

 MIKA 

 Mikael Bo Christensen

 Mikkel's Tømrerentreprise

 Mikolaj Semkowicz FHU PITTBUD

 MIL-Consult ApS

 Millimeter Byg

 Millenium Copenhagen

 Milos Korcok

 Minifarmens-El 

 Mirjanbud-Uslugi Ogolnobudowlane

 Miroslav Pekarcik

 Miroslaw Grzegorczyk

 Miroslaw Koziol Uslugi Budowlane

 Mittag Legepladsmontage ApS

 Mix Paslaugu Grupe

 Mix Service

 MJ Byg Holstebro ApS

 MJ Tømrer & Byggerådgivning

 MJE Entrepernør

 MK Elementer c/o Pawel Grzywacz

 MK Private Sale and Rent v/Martin Johannes Krebs

 MK PROFI Michal Kosmowski

 MK Totalentreprise ApS

 MK-Byg v/Morten Krabbe

 Mk-Service.Nu IVS

 MKO Ejendomsrenovering

 Mko. Ejendomsrenovering v/Martin Kjær Olsen

 MKO Multiservice

 ML Byg & Tag v/Mick Ronny Lohse 

 ML Ejendomsservice

 ML Entreprise v/Mike Lützner

 ML Naturpleje ApS

 MLH Entreprise ApS

 MM Aluminium Sp. z O.O. Komandytowa

 MM Multiservice

 Mmp Service

 Mnc Service IVS

 MN Ejendomme 2013 ApS

 M.N Food ApS

 Mohajir Trans And Food ApS

 Mols Multiservice ApS

 Mona's A/S 

 Montage Specialisten IVS

 Montagen ApS

 Montajes Metalnor SL

 Monter-Best Przemyslaw Malesa

 Montør Torben Antonsen ApS

 Mopa Pawel Borek

 Mp Byggeservice ApS

 Mrd Vognmand ApS

 MS Murer ApS

 MS Tømrer ApS

 MSG Invest Sp. Z.o.o.

 MSJ Group Sjælland

 Msn Trans ApS

 MSPK

 M.T.K Service

 MT Cph Byg ApS

 Mt Entreprise 2018 ApS

 MT Maler Service 1 IVS

 Mts-Express Ivs

 Multi Service 

 Multi Service Estate ApS

 Multibyg v/Niels Jørgen Jørgensen

 Multi Kompagni

 Multiservice Slagelse ApS

 Multiservice's v/ Per Jakobsen 

 Mur21

 Murerfirmaet A. Drejer Jacobsen ApS

 Murerfirmaet Marker ApS 

 Murerfirmaet MF ApS

 Murerfirmaet MV ApS

 Murerfirmaet Thomas Larsen ApS

 Murergruppen PA ApS

 Murermester Bent Møller ApS

 Murermester Bo J. Nielsen ApS

 Murermester Craciun

 Murermester David Hill

 Murermester Johnni Madsen og Søn ApS

 Murermester K ApS

 Murermester Lasse Nielsen

 Murermester LKD v/Lasse K. Damm

 Murermester Nielsen ApS

 Murerteam.dk ApS

 Murhaf Service Aps

 Muusmann Byg v/Benjamin Muusmann 

 Muuto A/S

 N.Dyrner Byg og Entreprise ApS

 N/C Totalbyg ApS

 NA Anlæg & Service

 Nanis ApS

 Nanostone ApS 

 NAS ApS

 Nature Play ApS

 Naturstein-Projekt

 NAZCS Building SRL-D

 NB Entreprise ApS

 Nca Import

 Neagu Construct NMA SRL

 Nedrivningsfirma Nilsson & Søn ApS

 Nelson and Vecchio Ltd

 Nemovo ApS

 Nemt og Billigt v/Robert Heinz

 Nerostein Lt

 NETTO EL 2000 ApS

 Next-Data ApS

 Nicolai Søndergaard

 Nicolaisens Prestige Byg v/Nicolai Gerdøe Jørgensen

 Niels Brings Jacobsen 

 Niels Danielsen

 Nielsen Byg og Anlæg ApS

 Nielsen Construction ApS 

 Nigma Vent ApS

 Nikolaou Dimitrios

 Nils Byg ApS

 Nistor Murermester

 Niveau Byg ApS

 NJ Malerfirma ApS

 NLS Service Aps

 Nls Service I/S

 NKN Ejendomme ApS

 NMT Byg ApS

 NO Problem Pawel Januszewski  

 NON-MAR

 NOR-BUB 

 Nord Nedrivning ApS

 Nordele Byg ApS

 Norddjurs Entreprise ApS

 Nordic Maskin & Rail P/S

 Nordic Outlet Sp.Zo.o

 Nordic ShopSolutions ApS

 Nordic-Staff ApS

 Nordica Byg ApS

 Nordisk Spisehus ApS 

 Nordjysk Sandblæsning/NS Maskiner

 Nordjysk Træ ApS v/Christian Sørensen

 NordLitas 

 Nordsjællands Diamantboring ApS

 Nordsjællands tagdækning ApS

 Nordsjællands Tagmontering v/Bo Larsen

 Nordsjællands Tømrer Company ApS

 Noreddin Service

 Nostolava-auto Jalo & Jalo Oy

 Nova Dk ApS

 Nr. 17 ApS

 NSJ-HS v/Aurelius Gedvilas

 Nss Service IVS

 NTZ Partners ApS

 Nur Service ApS

 NV Byg V/Nerijus Venckus

 NV Murerfirma ApS

 Nya Bud Uslugi Ogólnobudowlane 

 Nyopgang.Nu ApS 

 Nyt-Tag ApS

 Næstved Mandskabsudlejning

 OB Montering ApS

 Ob-Green Aps

 OBADIAS v/Tommy Vall Andersen

 Odder Bowling Center A/S 

 Odin Byg ApS

 Officelab ApS 

 Ogolno Budowlana Krystian Patelczyk

 Ogun ApS

 OKK Install OÜ

 Olsen's Entreprenør Service ApS

 Olsens Tagdækning A/S

 OLI-BYG

 Olsson Holding Randers ApS

 On the Top Aps

 Optibyg ApS

 Optimalt-Byg ApS

 Opusen ApS

 Orange Fit Sp. zo.o

 Orgulnobudowiana Pawel Gtadysz

 Orion

 Oslugi Ogolnobudowlane Damian Klukacz

 OTA ApS

 OU Transport ja installation

 Outdoor Media A/S

 Overgaard Fisk ApS

 Oxholm Nielsen ApS

 P & J Pawel Karaczyn 

 P. Holm ApS

 P. Tampa

 P.B. Nordic IVS 

 PHC Entreprise ApS

 P.H.U. Boron Adam Borad Electric

 P.H.U. JAGAR

 P.P.U NAJ-BUD Lukasz Meyer

 P.H.U. v/Lubanski Wpjciech 

 P.S. Maler 

 P.W. Concres A.D. 

 Pamabyg ApS

 Patrik Novotny

 Patrick Warnke 

 Pavel.dk

 Pavol hajduch

 Pawel Byg Danmark IVS

 Pawel Gladysz

 PAWEL LANTAS

 Pawel Miszkurka

 Pawel Turowski

 Pawel Walenciuk

 Pawel Wlodarski 

 PBSC Pawel Pioch 

 PC Byg ApS

 PCH Service v/Piotr Charkiewicz

 Pedersen & Wallin ApS

 Peer Halcin

 PEN-COM s.r.o.

 Pentagono SRL

 Per Væring

 Perfecto 

 Perfekt

 Perma Ejendomme A/S

 Permo ApS

 Persocon UG

 Pesca-Ren v/Leon Svenning Rasmussen

 Peter Rusin

 Peter Skov Hansen Frugt Og Grønt Engros Aps

 Peter Zajonc

 Petersen Tømrerservice

 Petriko Byg 

 PF Entreprise ApS

 PFH MILJØ & ANLÆG ApS

 PHU Inter Bud 

 PHU Pro-Design 

 PHU Sebastian Wojtko

Phønix Entreprise

 Pick A Deli & Pick A Painter

 Pilegaard Entreprise ApS

 Pilvikar IVS

 Piotr Bartkowski 

 Piotr Dunaj 

 Piotr Dybek REMO-BUD 

 Piotr Ulicz Remontowo-Budowlane 

 Plan2 Byg A/S

 Platz Gruppen

 PM Byggerenovering IVS

 PM Ejendomme A/S

 PM Ejendomme II ApS

 PO Service v/Piotr Marek Okolotowicz

 POL-BUD 

 POL-BUD 

 Polaris Klimateknik ApS

 Polbud Wojciech Szczepanowicz 

 Polconstruct Sp. Z.O.O.

 Pol-Fix

 Polpud Alicja Poskart

 Pop Construct IVS

 Pop Service

 Polsk Firma Renovering fra A-Z Janusz Szatrowski

 Potamia sp z.o.o.

 PPH Multiservice ApS

 P.P.H.U."AMELAJN'Import-Export Lucj an Kaczmarek

 Pr Chokolade A/S

 Pranczke Eugeniusz 

 Precib Marcin Stawiarski

 Premex

 Prestige Byg ApS

 Prezedsiebiorstwo Budowlane

 Pro Industri & Skadeservice A/S

 Pro-malerservice ApS

 Probud v/Bartosz Ostajewski

 Produktionsselskabet Bouquet ApS

 Profi Color S.R.O.

 Profilsystemer A/S

 Promurer.DK ApS 

 Przedsiebiorstwo Budowlano-Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Handlowe Uslugoew

 Przemyslaw Gasiorowski

 PST ApS

 PW Mar-ko 

 PW Pablo 

 Ql Fragt ApS

 Quicktrans. ApS

 Ra Auto

 R&B v/Ramunas Riauba

 R&S Multibyg ApS

 R.M.S Service Ivs

 Radar Transport ApS

 Rafal Debicki Uslugi Ogolnobudowlane DENRAF 

 Rafal Laskowski Uslugi Budowlane

 Rafbud v/Rafal Kochel 

 RAFO

 Rafpol v/Rafal Smyrak 

 Rainer.DK S.m.b.a 

 Raisbæk & Sønder ApS

 Ran Retail Construction

 Ran Retail International AG

 Ran Retail Switzerland GmbH

 Rasal Gulvservice ApS

 Rask Tagdækning ApS

 Rasmusmurer

 Rasmussen Ejendomme ApS

 Ravnsnæs Gruppen ApS

 Raz ApS

 RC-Gruppen Entreprise ApS

 Ready Bathroom sp. z.o.o.

 Redesa 

 Refsgaard Tømrer & Snedker v/Klaus Villadsen

 Regaard ApS

 Regnbue Håndværker Service ApS

 REGON 301272100

 REKONSULTA MB 

 Rekruttering Danmark ApS

 Remontowo-Budowlane v/Mariusz Wieczorek 

 Remonty Budowlane Henryk Kuziow

 Remonty I Ogrodnictwo Karolina Marrciniak

 René Jurth 

 Renes Entreprenør Firma

 Rengo Rent ApS

 Renkloak ApS

 Renovering ApS

 Renoveringsfirmaet af 11/4 08 ApS

 Repari ApS

 Residens Møen ApS

 Restauracja i Pizzeria Cafe u Dorosza Dorosz Zbigniew

 Restaurant Vejlegården ApS 

 RGT MILJØ ApS

 RHO Byg v/Rachid Omar Hamze

 RHV Itd

 Riel A/S

 Rimtas partneris UAB

 Rind & Co. ApS

 Ring-Service v/Ilec Svetolik

 Risavika Terminal A/S

 RK Gulvteknik ApS

 RKS Tømrer & Snedker ApS 

 RM Haveservice ApS 

 RM Multi Entreprise ApS

 Rmt A/S

 R.M.S Service IVS

 Road Runners IVS

 Robert Byg ApS

 Robert Ordon

 Robert Wasilewski Zaklad Stolarski

 Roboty Budowlane Jan Ordon

 Robust Hus ApS

 RODANN Solutions

 Roland Langenegger GmbH

 Roland Sokolski

 ROPDM

 Rope Access Fort.

 Rosenlund og Compagny A/S

 Rosilo Montaj SRL

 Roskilde Boligbyg ApS

 Rosner Larsen ApS

 Ross & Co

 ROVA sp. zo.o.

 RoxxGroupDK

 ROZ BUD

 Ryanair Limited

 Rydzio-Damian Rydzik 

 Rødbækgård Entreprenør A/S

 Rødegaards kloak, anlæg & landbrug v/Casper Bagge Jensen

 Rødekro- Murer- og Entreprenørforretning ApS

 Rørbæk Aut. kloak & brolæggermester ApS

 Rørdal Invest ApS

 S.O.S Murer ApS

 S.T.M Transport

 Sab Service

 SAJ Byg ApS

 Salha Transport 

 Sam 18 ApS

 Samuel Jurasko

 Sammy Service

 Sand CPH A/S

 Sandvoss mandskabsudlejning 2016 IVS

 SARA BIS Spolka z Ograniczona

 Sats Mp ApS

 Sayed Service

 Saxi Vägg AB

 SC LEO Construct SRL

 Scandic Entreprenør ApS

 Scandic Solution

 Scandinavia Property ApS

 Scansil ApS

 Scharling Woodwork ApS

 Schultz Maciej Szulczynski

 Schultz und Partner Gbr Malerbetrieb 

 Schweerbau GmbH & Co. Kg. 

 SCS Construction sp.z.o.o.

 SDD Servis s.r.o.

 Sebastian Deska

 Sebastian Kutzner Firma Osølno Budowlawa

 Sebastian Wesolowski

 Sebex 

 Sebo Murer Design Sebastian Visbech Jørgensen

 Seibel und Weyer GmbH Semic & Poniatowski Sp. Z.o.o.

 Sengo S.C.

 Service Malerne ApS

 Service Experten ApS

 Sft Logistics A/S

 Sg Multiservice Aps

 SG Transport & Logistik

 SH Tømrer og Tagfirma

 Sham One Service ApS

 Sham 2 Service ApS

 "Sheremeta-Panchak" SP. Z O O

 Shine Entreprenør

 SHOPROvision

 Shopfitters Denmark ApS

 SHS Ejendomsservice ApS 

 SHT af 23.06.2011 A/S 

 SIA BBT

 SIA "ELDECO"

 SIA Frest 

 Sia Hci

 SIA Lomay & Story

 SIA MIKS BUVE

 Sia pr Montaza

 Sidewalk ApS 

 Sidna Byg

 Siemsens Hotel ApS

 Sigholm Transport A/S

 Sigma Construction Management ApS

 Silesia Locum Sp. Z.o.o 

 Silkeborg Tømrerforretning IVS

 Silstata

 Silvatica A/S 

 Silver Grazyna Witucka

 Silverholm Byg ApS

 Simonsen Byg ApS

 Sirtel Sp. Z.o.o.

 Sjf Service ApS

 Sjællands-Entreprise ApS

 Site Service Danmark ApS

 Sjællands Tagrens ApS

 Sjællands Totalentreprise.DK ApS

 SK Autolakering ApS

 SK Byg & Montage ApS

 Skaarup Tømrerfirma ApS

 Skan-Bud 

 Skann Floor v/Carsten Bonnerup Møller 

 Skanvel ApS

 SKARB-BUD Jaroslaw Skarbecki

 Skjoldborg Byg v/Rene Skjoldborg Jørgensen

 Skki UAB

 Skovlunde ApS

 Skovly Ejendomme c/o Conny Lindholdt

 Skovrups Byg ApS

 Skovvang Frugt ApS

 Skraldebilen ApS

 Skrifter.As v/Søren Skifter Bach 

 Sky Service ApS

 Skåne Bygge- og Anlægsservice ApS 

 Slagelse Anlægsfirma ApS

 Slagelse Autodele A/S

 Slawex v/Salwomir Sosnowski 

 Slawomir Rafalski 

 Small Partnership "PSP centras"

 Smartgear

 Smeden VVS ApS 

 Smiley Byg ApS

 Smithers Gulvslibning v/Erik Smith 

 Smp Service ApS

 Snedker- og Tømrerfirmaet Claus William Jensen

 Snedkerfirmaet Goodmanservice ApS

 Snedkeriet Camillo & Frue v/Camilo Wendelbo Månson

 Snedkeriet Helst ApS

 Snedkermester Kim Heilmann

 Snedkermester, Kenny Lønsbo David

 Sob-Bud

 Solarpro Construction AD

 Solgaard Byggeforretning IVS

 Solibud

 Solid Logistics ApS

 Solidt ApS

 Solidt Byg ApS

 Solution Service ApS

 Sonne's Gulventreprise v/Preben Sonne Nielsen

 Sonny Maibing

 Sparhammar Invest ApS

 Spc Tømrer og Snedker ApS

 Spensa Group Danmark

 Sportscape OU

 SRC Invest ApS

 Srebro-Pol

 Ss Logistik ApS

 STAMOL, s. r. o.

 Stan Gh. Mihaela persona Fizica Autorizata

 STAN-REM 

 Star Biler ApS

 STAR - BUD v/Jerzy Radziun

 Star-Budownictwo Sp. z o.o.

 Stauning Byg ApS Århus

 Stauns Staldrengøring v/Benny Staun Kristensen

 Steelco Nordic A/S

 Stefan Hudacek

 Steigerbouw van der Panne

 Stenberg Montage

 Stendals Group A/S

 Steenn ApS

 Stensbøg Service

 Stephan Witte Industriemontagen

 Steptech A/S

 Steptech A/S

 Stocklund

 Stogrimta

 Stone Danmark ApS

 Strandgrunden, Juelsminde ApS

 Strøgårdens Tømrer- & Entreprenørfirma ApS

 Stråtag v. Service Fyhn

 Sts 3 Aps

 Stuhr Ejendomsservice v/Mikkel Petersen

 Sun Flower Aps

 SunPark ApS

 Suntec

 Super Byg ApS

 Super Service DK ApS

 Super Transport

 Svanemureren Murer og Entreprise ApS

 Syddansk Byggeentreprise ApS

 Sydjysk Facade og Energirenovering ApS

 Sydjysk Tag ApS

 Sydsjællands Byggeservice ApS

 Sylwester Raus SBUD

 Sylwester Wisniewski

 Synergy Holding ApS

 System & Elementbau Köhler GmbH

 Szut Byg v/ Jaroslaw Ryszard Szutenberg

 Søbo Huse ApS

 Søborg Autolak Center ApS

 Søhus Autolak v/Kennet Jakobsen

 Sølund Totalentreprise ApS

 Søren Christensen Tømrer- og Snedkerforretning ApS

 Søren Lind Group ApS

 Sørensen & Ubbesen Holding ApS

 Sørig Group I/S

 Sørup Handel & Nedbrydning ApS

 T P Transport

 T Ø Byggesservice v/ Tommy Ørslev Jensen

 T&B Solutions IvS

 T&D Byggeentreprise ApS

 T.M.T. Multiservice IVS

 T.S. Huse. Aalborg A/S

 TA Boligudlejning I/S

 TADAS & DK

 Tadas & DK v/Tadas Petrauskas

 Tag Centret v/ Hans Henrik Gerner Jensen 

 Tagas ApS

 Tagdækker B. Pedersen

 Tagdækning & Tømrer-snedker J. Jørgensen Byg

 Tage Lausten

 Tagspecialisten v/Piotr Bujno 

 Tak & Papp Landskrona

 Taleen Service IVS

 Tambud / Ryszard Matyskiewicz

 Tamerlana

 Tatli Service

 Taxi v/Tom Riis Jensen 

 TB Ejendomsservice ApS

 TBL Mandskabsudlejning v/ Freddy Bøje Larsen 

 TD Bygge og Anlæg ApS

 TD Byggeservice ApS

 TEAM-BUD

 Tech Services

 Tee Jays A/S

 TEG Equipment ApS

 Tempu IVS

 Tempus Gruppen ApS

 Tent Pro

 Terndrup Vikar Service ApS

 TFK Services v/Thomas Follin Kjær

 TH Finans ApS

 Thai Fresh Import/Eksport Aps

 THE BEST HOUSE AL

 The Bird Tivoli ApS

 The Carpenter ApS

 The Funkis House Company v/ Hassan Ayoub

 The Hanging City Services Ltd.

 The Malerservice ApS

 Thermall-Bud

 Thomas Byg og Renovering

 Thomas Hein

 Thomasz Burdal

 Thomasz Pryka

 Thorup Entreprenør ApS

 Th Service

 Thorbjørn Murer-entreprise/Thorbjørn Ohlsen Jensen

 Thy Entreprenør og Miljøteknik

 TIG-SPAW

 Tilst Byggeteknik ApS

 Tip Service IVS

 Tip Top Catering ApS

 TJ Transport 

 TJ-Byg v/Tomasz Jasic

 TK Handel Brædstrup ApS

 TKF Tomasz Komar

 TKM Invest Jacek Kula

 TLL Byg og Facade IVS

 TMC BYG ApS

 TMI Entreprenør

 TMS Partner A/S

 TNL v/Kenneth Kittilsen Madsen

 Tober Pawel

 Tobiasz Brylski Firma Ogolnobudowlana

 Tobiasz Brylski Uslugi Budowlane

 Tom Karlssons Entreprenad AB

 Tom Nielsen 2016 ApS

 Tomas Stupak

 Tomasz Kacala

 Tomasz Matenko

 Tomasz Rojek

 Tommy Mortensen

 Tonyemas c/o Elgijus Mickus

 Top-Rem v/Cezary Sztejmiec 

 Tops Transport ApS

 Tops Transport Logistik ApS

 Toptømrer

 Total Byg ApS

 Total Byg Sp. Z.O.O.

 Totalentreprise DK ApS

 Total Service

 Tourismus- und Eventmanagement

 Tower A/S

 TP Gulvafslibning v/Th. Petersen

 TPM Bilpleje v/ Teddy Madsen

 Traceroute ApS

 Traf - Bud Spolka Z Ograniczona

 Traf-Bud 

 Trane Entertainment Group ApS

 Tranegaard I/S 

 Transit

 Transprot Gruppen CPH pS

 Trige Køkkenet

 Triple-Aaa

 Troax Denmark A/S

 Tronas UAB

 Trunx Piotr Truszkowski

 Trægulvværksted ApS

 TS Entreprenør og Vognmand

 TS Production ApS

 TT System A/S

 TT System ApS 

 TS Multibyg ApS

 Tuna Food Aps

 TurboCare Sp. z.o.o.

 Tuttiservice SRL

 Tvillingehuse ApS 

 TW Ejendomme ApS

 TWE Byg & Service ApS

 Tækkemand Eg Westergren

 Tækkemændene ApS

 Tæppehuset Tilst A/S

 Tømmergården 1970 ApS

 Tømrer Francis

 Tømrer Helge Speich v/Helge Speich

 Tømrer Mester Pythaghoras

 Tømrer og Snedkerfirmaet Carsten Skjødt ApS

 Tømrer- og Snedkermester Flemming Petersen ApS 

 Tømrer og Snedkerfirmaet v/Jimmy Friberg

 Tømrer- og snedkerfirmaet Ole Bartnik ApS

 Tømrerfirma Agergaard og Hansen ApS

 Tømrerfirmaet Nikolaj Jensen v/Nikolaj Jensen

 Tømrerfirmaet Otto ApS

 Tømrerfirmaet Overby Byg ApS

 Tømrerfirmaet Sjælland ApS

 Tømrermester Anders Seierskilde ApS

 Tømrermester Bjørn Hutton Carlsen ApS

 Tømrermester Casper Alstrup - Martin Poulsen ApS

 Tømrermester Christian Ledager ApS 

 Tømrermester Christian Nyborg 

 Tømrermester David Nielsen

 Tømrermester Finn Hansen

 Tømrermester Morten Ølting

 Tømrermester Peter Hedegaard ApS

 Tømrermester Peter Søndergaard

 U & H Jürgensen I/S

 UAB "Argum"

 UAB "Building's Craftmans" v/Raivydas Samoulis

 UAB "Gorada"

 UAB "Graistupis" 

 UAB "Juros Vaivorykste" 

 UAB "StatbU Galerija"

 UAB Aditana

 UAB AKA Larencija 

 UAB Amberstata

 UAB Ardonga 

 UAB Baldo Spalvos

 UAB Balticplan

 UAB Betondas

 UAB Buhalterija Jums

 UAB Building Family 

 UAB Building Services

 UAB Buildings Craftmans v/Raivydas Samoulis

 UAB Buildings Vision

 UAB Bygas ES

 UAB Danmarkesta

 UAB Danstata 

 UAB Einartas

 UAB Eitrena

 UAB Ekstratyba

 UAB Elmagna

 UAB Erist

 UAB Farmveta

 UAB Fikripa

 UAB Fikripa

 UAB Giunta

 UAB Global Trading

 UAB Gridinta

 UAB GUDAS 

 UAB Hortivita

 UAB Intra

 UAB JC Wood Constructions 

 Uab JM Construction

 UAB Juros Vaivorykste 

 UAB Kaleda

 UAB Kreonas

 UAB Lauvista

 UAB Livijus

 UAB Metos

 UAB Migasta Service 

 UAB Muras Note

 UAB Neat Way 

 UAB PASASAULIO GIDAS

 UAB Placidus

 UAB Relada

 UAB Ramelita 

 UAB Renela

 UAB Rusata

 UAB Sakrema 

 UAB Salro

 UAB Scopo

 UAB Servisas Domus

 UAB SNUG HOUSE

 UAB Stadiva 

 UAB Stadiva/Dujokas Vaidas

 UAB Statyba

 UAB Stes

 UAB Stes

 UAB Steteta

 UAB Titana

 UAB Tulvira

 UAB Uvor

 UAB Venantus 

 UAB Verslitas

 UAB Vitosana

 UAB Volturi Trade

 UAB Woodhouses

 Uabeiniska

 UC Facaderenovering ApS

 Udlejning.dk ApS

 Udlejningsejendommene v/Peter Næsted Nielsen 

 UG Boligrenovering v/ Søren Christian Kay

 Uhrenholt I/S

 Ula Byg ApS

 Uldall Holding ApS 

 ULFFS v/Mikkel Madsen

 Ulrik Hansen 

 Unigroup Scandinavia ApS

 Unika Malerfirma ApS

 Unik-Ejendom ApS

 Unikhuse ApS

 Uni-Montage

 Unisport Lager

 Universal Montører v/Kristoffer Badsberg

 Urban Byg ApS

 USL Remontowo Budowlane

 Uslugi

 Uslugi Budowlane Czeslaw Polewka 

 Uslugi Budowlane Damian Dulas

 Uslugi Budowlane Daniel Kozlowski

 Uslugi Budowlane Facade IVS

 Uslugi Budowlane Grzegorz Aleksander

 Uslugi Budowlane Jacek Michal Ciochon 

 Uslugi Budowlane Janusz Jakubjec

 Uslugi Budowlane Jaroslaw Lucka 

 Uslugi Budowlane Kamil Knap

 Uslugi Budowlane Krzysztof Adamek

 Uslugi Budowlane /Lukas Walas

 Uslugi Budowlane Lukasz Majerczak

 Uslugi Budowlane Marcin Jurczak

 Uslugi Budowlane Marcin Koniczynski

 Uslugi Budowlane Marcin Lenarcik

 Uslugi Budowlane Nigbor Marek 

 Uslugi Budowlane Oklek Krzyztof

 Uslugi Budowlane Piotr Czech

 Uslugi Budowlane Piotr Nozynski

 Uslugi Budowlane Roman Gralinski

 Uslugi Budowlane Semik Wladyslaw

 Uslugi Budowlane Slawomir Budny

 Uslugi Budowlane Slota Witold

 Uslugi Budowlane Tadeusz Wlodarczyk

 Uslugi Budowlane Tomasz Stajniak

 Uslugi Budowlane v/Tucholski Arkadiusz 

 Uslugi Elektryczne

 Uslugi Ogolbobudowlane i Remontowe Michal Kowalczyk

 Uslugi Ogolnobudowlane Amadeusz Tomaszewski

 Uslugi Ogolnobudowlane Andrzej Stasiak

 Uslugi Ogolnobudowlane Damian Czapski 

 Uslugi ogólnobudowlane Damian Jasinski

 Uslugi Ogolnobudowlane Damian Krason

 Uslugi Ogolnobudowlane Daniel Adamczyk

 Uslugi Ogolnobudowlane Dziwiszek Krzysztof

 Uslugi Ogolnobudowlane Ireneusz Fiszer 

 Uslugi Ogólnobudowlane Jaroslaw Mackinski

 Uslugi Ogílnobudowlane Jaroslaw Sianos

 Uslugi Ogolnobudowlane Karol Stasiuk

 Uslugi Ogolnobudowlane Kris Krzysztof Kielanowski

 Uslugi Ogólnobudowlane Krzysztof Kurkowski

 Uslugi Ogílnobudowlane Lukasz Dulas

 Uslugi Ogolnobudowlane Marek Golonka

 Uslugi Ogolnobudowlane Marek Wszolek 

 Uslugi Ogílnobudowlane Mariusz Sianos

 Uslugi Ogolnobudowlane Mariusz Wolan

 Uslugi Ogolnobudowlane MEY-BUD

 Uslugi Ogolnobudowlane Michal Bukowski

 Uslugi Ogolnobudowlane Michal Maslowski

 Uslugi Ogolnobudowlane Pawel Fortuniak

 Uslugi Ogolnobudowlane Przelewice 58 

 Uslugi Ogolnobudowlane Sebastian Tomaszewski

 Uslugi Ogolnobudowlane v/ Mariusz Krawczyk 

 Uslugi Ogolnobudowlane v/Marcin Kruk 

 Uslugi Ogolnobudowlane Piotr Frelich 

 Uslugi Ogólno Budowlane Tomasz Sekula

 Uslugi Ogólnobudowlane Waclaw Szymkowiak

 Uslugi Ogolnobudowlane Waldemar Franke

 Uslugi Remontowo Budowlane v/Marius Litewnicki

 Uslugi Remontowo Budowlane Blazej Malkowski

 Uslugi Remontowo-Budowlane Bogazyk Wlodzimierz

 Uslugi Remontowo-Budowlane Dariusz Mendyk 

 Uslugi Remontowo-Budowlane Emilian Owczarek

 Uslugi Remontowo-Budowlane Eurobud Roman Leonowicz

 Uslugi Remontowo-Budowlane Eurobud Sp. Z.O.O.

 Uslugi Remontowo Budowlane Grabowski Michal

 Uslugi Remontowo-Budowlane Jaroslaw Jedynak

 Uslugi Remontowo Budowlane LEOBUD Leszek Wojtyna

 Uslugi Remontowo-Budowlane Lopatka Dariusz

 Uslugi Remontowo-Budowlane Marcin Multan

 Uslugi Remontowo Budowlane Mateusz Sliwa

 Uslugi Remontowo Budowlane Miroslaw Sienko

 USLUGI Remontowo-Budowlane Piotr Koperski

 Uslugi Remontowo-Budowlane Sebastian Skowronski

 Uslugi Remontowo-Budowlane Stanislaw Knapczyk 

 Uslugi Remontowo-Budowlane v/ Jaroslaw

 Uslugi Remontowo-Budowlane v/ Robert Pabis 

 Uslugi Remontowo-Budowlane, Janusz Michalski

 Uslugi Remontowo Budowlane Patryk Wojtyna

 Uslugi Stolarsko Budowlane

 Uslugi Transportowe v/Piotr Giruc

 Usluglogulnobudowlane Grzegorz Wieczorek

 Uslugowa Tomasz

 Uslugowy Zaklad Stolarski

 Uslusgi R.B. 

 USTETO Climbing Walls & Equipment

 Ustuppski Company

 Utzon Entreprise ApS 

 Valantinius mandskab ApS 

 V.O.F. O&C

 V12 ApS

 Vaido ApS

 Valdas Narmontas 

 Valdas v/Valdas Skirelis

 Valen Totalbyg & Entreprise ApS

 Valport Øst ApS

 Vemb Smede og VVS ApS

 Van Oord Personeels B.V.

 Vanløse Brolægning IvS

 Varup Termiske Boringer ApS

 Vasil Haritsov

 Vasimoimpex SRL

 Vasses mur og plattsättning

 Ventilationsteknik v/Thomas Lund & Anders Thomsen I/S 296542

 Vejkaptajnen v/SP

 Vejle Bolig Byg ApS

 Vejleby Entreprenøren ApS

 VELIS Entreprise ApS

 Venicia ApS

 Vestegnen Byg & Service Ivs

 Vestegnens Murer Enterprise

 Vestfrugt ApS

 VG Malerfirma ApS

 Vi Martin ApS

 VI-Byg

 Vibes VVS v/Lars Vibe Hansen 

 Vikarfolk ApS

 VikarMesteren ApS

 Vikar Invest II ApS

 Vikar Invest Li ApS

 Vikarnova ApS

 Vildbjerg Entreprenør & Anlæg ApS

 Villa Nysted ApS

 Villa Strata ApS

 Vincent Sygetransport v/Aravinthan Thurairajah

 Viotek ApS

 VIP Byggegruppen IVS

 VIP ENTREPRISE UAB

 Vital Soluciones de Impermeabilizacion S.L.

 VJST ApS

 VK-BYG ApS

 Vladimir Ovcarik

 Vladimir Romanak, Liesek

 Vladimiras Byg v/ Vladimiras Grikienis

 Vognmand Bo Jørgensen

 Vognmand Finn Rasmussen

 Vognmand Thomas Jessen

 VRK Group ApS

 VT Solutions IVS

 Værum Byg ApS

 W & W ApS

 Wakha Tivoli ApS

 Waldemar Dobranowski, Uslugi Ogolnobudowlane

 Waldi Waldemar Miotk 

 Wallart - Tomasz Smieszkol

 Wang Baoguan

 Waring A/S

 W.B. Service

 Weathershield

 Weber Dach & Wand GmbH

 Wel Bud Wojciech Blelinski

 Welding Services Volodymyr Radomskyy

 Well Done Decore

 Werner Nagel Gmbh 

 West Star Property ApS

 WF-HM ApS

 Wieslaw Wysocki

 Wikar Care.dk IVS

 Wlm Group ApS

 W. M. Snedker- og Tømrerfirma ApS

 WO-DATA NETVÆRK & FIBERLØSNINGER ApS 

 WOJ-BUD

 Wojcejcich Król Mwsystem

 WOJT-BUD Wojiech Wilk

 Work Trade Service 

 Workforce SP. Z.O.O.

 Wulf og Munk ApS

 Yankees Janusz Grzesik, Jastrzebia

 Yasin Service ApS

 Yilmaz Aps

 Yüksel Ejendomme ApS 

 Yüksel Holding A/S 

 Z. U. Brolægning & Haveservice v/Zaka Ullah

 Z-Top Service 

 Zaklad Instalacyjno-Montazowy

 Zaklad Ogolnobudowlany

 Zaklad Ogolnobudowlany Grzegorz Kucharski

 Zaklad Ogólnobudowlany "HENK-BUD"

 Zaklad Ogólnobudowlany "OZBUD"

 Zaklad Ogolnobudowlany Roman Rogalski

 Zaklad PUH Marcin Grys

 Zaklad RemontowoBudowlany Slawomir Miechurski

 Zaklad Remontowo Budowlany Tomasz Demczur

 Zaklad Stolarski Jaroslaw Klecha

 Zaklad Uslogowo-Budowlany Krzysztof Jachola

 Zap Service

 Zbigniew Król 

 Zbigniew Stanislaw Dabrowski

 Zbigniew Torzyk

 Zbyl-Bud

 Zebra Portal ApS 

 Zemol Adam Plawecki

 Zimmerei & Trockenbau Jürgen Niemann 

 Zimmerei Steen Jacobsen

 Zimmerei Tobias Hansen

 ZOB v/Andrzej Poplawski 

 Zócalo

 Zovi IVS

 Zs Service IVS

 ZUH Pawel Ziólkowski

 ZYMO Zyber Montan-Service GMBH & Co. KG

 Öhrn & Olsson AB

 Ø-Byg & Montage ApS

 Ødemark Snedker & Entreprise ApS

 ØK Byg

 Ørum Sdr. Lyng Vognmandsforretning v/Jesper Poulsen

 Østjydsk Byggeteknik ApS

 Østjysk Malerforretning ApS

 Ålholm Plads 1-7 ApS 

 Århus Ejendomme ApS

 Aarhusmontage ApS

 Århus Tømrerfirma ApS

 Aaskov v/Peter Brudsø Aaskov

Artikel opdateret den 01.01.21

Relateret indhold

Brug for rådgivning?

Skriv til vores eksperter