Igangværende sympatikonflikter

Der er iværksat sympatikonflikt til støtte for hovedkonflikten over for en række virksomheder. I oversigten nedenfor kan du finde de berørte virksomheder i alfabetisk rækkefølge.

De iværksatte sympatikonflikter har betydning for medarbejdere på DI's medlemsvirksomheder, som er medlem af følgende forbund:

  • Fagligt Fælles Forbund – Byggegruppen  
  • Fagligt Fælles Forbund – Transportgruppen 
  • Dansk El-Forbund 
  • Blik- og Rørarbejderforbundet 
  • Malerforbundet i Danmark 
  • Dansk Metal

Medarbejdere, som er medlem af et af ovenstående forbund, må fra datoen for iværksættelse af sympatikonflikt ved normal arbejdstids begyndelse ikke udføre noget arbejde, der relaterer sig til, hidrører fra eller er bestemt for den berørte virksomhed. Derudover må medarbejdere på DI's medlemsvirksomheder ikke udføre arbejde på eller bestemt for bygge- eller arbejdspladser, hvor den berørte virksomhed udfører arbejde.

Alfabetisk liste over virksomheder omfattet af sympatikonflikt:

 2M Murerservice I/S

 2mek Byg IVS

 2tal Byg OK

 2TL IVS

 3GNS, Kista Science Tower - DA har protesteret

 3K-Byg ApS

 5 Star Company ApS

 55 Grader Nord P/S

 60909045 Renovering

 A & P Byg 

 A A J Entreprise ApS

 A Jørgensen Tømrermester ApS

 A. J. Bolig 4you Aps

 A1 ApS

 AASK ApS

 AB Anlæg & Belægning ApS

 AB Miljø A/S

 AB Renovering

 Abboynord Sp. Z.o.o.

 ABC Byg DK ApS 

 Abc.Byg ApS

 Abildgaard Design ApS

 Abto Byg & Bolig ApS 

 Abto Byg & Bolig ApS

 Ad Astra Pawel Gajewski 

 ADBUD

 Admin Service ApS

 Administrationsselskabet ApS

 Adrian Trestka 

 Adrian Trestka

 Advisory Care IVS

 AG Boligservice ApS

 AG. Sportsservice ApS

 Aggerholm Nedbrydning

 Aggerholm Nedbrydning ApS

 Agricultural DK IVS

 Agro-Bud

 Agro-Bud, Jacek Niezgoda

 Agrojob Denmark ApS 

 AJ Busser ApS

 AJ Din Bygmester ApS

 AK BYGG

 Akopian Power ApS 

 Alans Malerfirma ApS

 Albena Export 

 Aldonas Drevinskienes IV

 Aleksander Link

 ALEX-BUD

 Alh Byg IVS

 Alke Byg IVS

 ALL-BUD Zaklad Remontowo-Budowlany

 All-Reed v/Marcin Bysiak

 Allstar Property ApS

 Altmaler ApS 

 AM Entreprise v/Mark Ditmar Hjorth Andersen

 Ambizzion Interim ApS

 AMD / Dariusz Gradzik 

 AM-Entreprise ApS

 Amixirki Holding ApS

 AMMS/Retroworld v/ Michael Bendstrup

 AND-BUD v/Andrzej Wojtusiak

 Anders Fischer.dk

 Andersen & Hebel Agenturer ApS

 Andre-AS v/Andrzej Gajda

 Andrzej Burkot 

 Andrzej Jarmula 

 Andrzej Kosala Monter-Kos

 Anjor-Fair Play Service I/S 

 Antanas Multibyg IVS

 Anthony Rene Smith 

 Anton's Murerfirma v/Anton Zdychavsky

 Antropik

 Aom Danmark Filial af Aom Sp. Z.O.O.

 Applied Management Group ApS

 Apsi Handel og Service ApS

 Aptering ApS 

 APW Tømrer & Snedker v/ Anders Patrick Willumsen

 Aqua-World Sp. Z.o.o.

 Aquila Consulting S.R.L.

 Aresta UAB

 ARIEL Ariel Pakoca

 Arkadiusz Bednarski KAJ-BUD

 Arkadiusz Czuprynski "Arkon" 

 Arkapol Builders 

 Art Bud 

 Art-bud 

 Art-Bud

 Arti-Byg ApS

 Arti-Byg ApS

 Artifex IVS

 Artpol Artur Klincewicz 

 Artrist 

 Artur Sieczka 

 Arturas Kupcinskas

 Arx Vitrum 

 Ascar DK IVS

 Asfaltsjakket.dk ApS 

 Assistin ApS

 Astriotis Nikos

 At Tag og Byg

 Atlas Homes

 AUT Steuerungestechnik 

 Aut. VVS og EL Teknik ApS

 AV Buildings ApS 

 Awd. 2 

 Axkra

 AZ Nordic ApS

 Azir  

 B M BUD Maciej Bielinski

 B & J Wojcik

 B&B Solutions IVS

 B.L.S. Transport v/B.L. Skjødt

 Baagøe Entreprise A/S 

 Bähr Estrichbau GmbH

 Bajek/Radoslaw Bajek

 Balbao Ko Team Kft 

 Balt Skane UAB

 Baltic Construction.eu

 Baltic Workforce S.m.b.a

 Basse's Grave- og Haveservice v/Henrik Pedersen 

 Baudienstleistung Langkabel

 Bauservice Joachim Lorenz

 BAZ-BUD Zbigniew Lisowski

 BBH v/Carsten Frost

 BC Ejendomme Vejle A/S

 Becker Montagen KG

 Bee Polska Z.o.o.

 Bellaria UAB 

 Ben Building Company

 Ben Group Filial af Ben Group Eood 

 Benno Gosvig A/S

 BER-BUD

 Berner Dahlin Invest A/S

 Best-bud Grzegorz Rolka

 BESTPOL Marius Wojcik

 BESTPOL Marius Wojcik

 Betonentreprenør Jacob Jensen Holding ApS

 Beyond Tomorrow Construction Company

 BG Anlægsteknik ApS

 BG ApS 

 BG Entreprise ApS

 BG-Montage 

 BHB Montage ApS

 BHF Gruppen A/S

 BI Miljø ApS

 Biblo NV / Trens Top

 Bidstrup Tømrer og Snedker v/Stephan Bidstrup

 Big Murer ApS

 BIK-UHR GmbH 

 Billesö Interiör

 Billund Tømrer og Snedker ApS 

 Bima-Bis Joanna Salata

 Biofueltecnology ApS 

 Bittner Isoliertechnik GmbH

 Bjerregrav Belægning 

 Bmti Baumaschinentechnik GmbH 

 Bo Maler

 BOB Bausanierungs GmbH 

 Bob Construction

 Bódan Gábor

 Bolig Energi ApS 

 Boligenergi Bryrup ApS

 Boligforeningen BAS ApS

 Bona - Piotr Bona 

 Borrning

 Borydan Bygg 

 BP Construction

 Bransson ApS

 Brdr. Weber Tømrerforretning ApS

 Brepol Andrzej Januszewski 

 Bruno A. Sørensen Byg A/S

 Bruun Ejendomme ApS

 Brødrene Østergaard P/S

 BS Vognen 

 BSB Balkon- und Systembau Gmbh 

 BS-Byg og Renovering ApS 

 Bud Bis

 Bud-Byg 

 Budex v/Andrzej Krzyminski

 Budex Zbigniew Gilewicz 

 Bud-Kam

 Budmar Mariusz Niedzialkowski 

 Budmarpol - PHU Marcin Pater

 Bud-Max Michael Nowakovicz 

 Budmaxkg KG

 Budomat 

 Budomax Sp. Z.o.o. 

 Budomax Spolka Z Ograniczona 

 Budownictwo Ogolne Stanislaw Osinski

 BU-DRO Frima Remontowo Budowlana

 Budwencki Uslugi Budowlane 

 Bud-Wit Bartosz Witucki

 Building 

 Building Service Kinga Wszeborowska

 Building Services 

 Bulk Manpower A/S

 Bullers Service v/Jørgen Petersen 

 Burchartz Bau & Immobilien GmbH

 Butler Boreteknik ApS

 BUVE AP SIA

 Buy Best Solution ApS 

 Byg & Råd ApS

 Byg Byg Byg ApS

 BYG BYG BYG ApS 

 Byg og Glad IVS

 Bygcom A/S

 Bygge Doktor

 Byggeselskabet af 21. september 2009 ApS

 Byggeselskabet Kofod ApS

 Byggeservice Daniel v/Daniel Piotr Zygan

 Byggeservice MMM ApS

 Byggeservice.eu ApS

 Bygum Tømrer- & Snedkermester

 Bygx ApS

 C.M. Totalentreprise v/ Cihan Onur Mersin 

 C.M.I.S. SRL

 Cafe Englen 

 Carlos Mallor

 CBbyg ApS

 CBN Firm 

 CC Byg og Udlejning ApS

 CC Tømrer og Snedker ApS

 CEA Entreprise ApS

 CENTER - BUD Zaklad Wielobranzowy-Budowlany

 Center Bud 

 Ceratec Electrotechnics

 Chicks by chicks Tivoli ApS

 Chisa Gica Intreprindere Famililiala

 Chrisser Skilte A/S 

 CHRISTIES-JT2013 ApS

 Christopher Kamoga

 City Financial K/S 

 City-Invest ApS

 Civiele Technieken de Boer bv

 CJC Szulczynscy

 CKJ ApS 

 CNT Ejendomme ApS

 Cock's & Cows Tivoli Food Hall

 Coda Byg & VVS & Alt Til Bad ApS

 Colden v/Mariusz Kos 

 Comboe ApS

 Congres v/Jaskiewics

 Constructel GmbH

 Constructer Service ApS

 Construction Dubiel 

 Constructiones Sidar SL

 Contiga Tinglev Montage GmbH 

 Cool Roof ApS

 COOL-BUD 

 Copenkon ApS

 Cormex SP Z.O.O

 CP Erhvervsrengøring & Håndværk ApS 

 CPH Totalentreprise ApS 

 CR Living ApS

 Craftmann ApS

 Creotecc GmbH

 Creo-Tech sp Z.O.O.

 CS Entreprenør og Anlæg v/Jens Chr. Pedersen

 CSO Construction

 CT Solution

 CVI Group A/S

 C-W-Service - Istand.Nu I/S

 Czarnowski Uslugi Techniczne Marek Czarnowski

 Czeslaw Stefanski 

 D & D Byg IVS 

 D & O Totalentreprise ApS

 D Byg ApS

 D&A Sp. Z.o.o. 

 D.K. Indeklimaservice ApS 

 D.K. Tagpap ApS 

 Dachbud 

 DACH-MAT 

 DAGA/Dagmara Grabiec

 Da-Goo Byg

 Dahl Wulf A/S

 Daiker v/Sergejs Baskovs

 Damian Kloc Przybysz

 DAN INVEST Krystian Woznica

 Dan Mal ApS

 Dan Ru Invest S.R.L 

 Danas v/Danas Januskevicius

 DANBUD Sp. Z.o.o.

 Dania Work UAB 

 Daniel Byg & Montage ApS

 Daniel Cygan CYG - BUD 

 Daniel Cygan CYG-BUD

 Daniel Janiak

 Daniel Prüss Industrieservice GmbH

 Daniel Radziminski

 Daniservice v/Daniel Nørgaard Pedersen 

 Danish Hotel Service v/Vagn Thrane Leth

 Daniskos Architektüros

 Dan-Lat-Farms v/Jørgen Lind 

 Danlit Totalbyg ApS

 Danlita ApS

 Danlita Services UAB 

 Danmebl

 Danny Kossidowski

 Danpol Byg ApS 

 Danpres International

 Danry Diamant

 Dansk Byg Service ApS

 Dansk Byg Total Entreprenør ApS

 Dansk Facadesystem ApS

 Dansk Gulv & Facade ApS

 Dansk Halbyg ApS

 Dansk Malerentreprise ApS

 Dansk Personaleudlejning ApS

 Dansk Skiltekontrol IVS

 Dansk Tagstensmontage v/Lars Christiansen

 Dansk Terrazzo & Super Clean 

 Dansk Total Service v/Kaspar Felix Thorup

 Dansk Vandteknologi A/S

 Danskan Bygg 

 Danske Project 

 Darbyg v/Dariusz Wolniak

 Darecki 

 Darex 

 Darkmal v/Dariusz Gorczynski

 DARSEN

 Datoselskabet af 8. september 2008 ApS 

 Davmod 

 Davmod v/Krystian Jan Marczak

 Dawid Borycki Uslugi Ogolnobudowlane

 Dawidex

 DBK Byggeselskab IVS

 Debinski 

 Decoart Maciej Niemiec

 Deedee's ApS 

 Deko Byg ApS 

 Delfa Byg Filial af Delfa Byg, Limited, England 

 Delfi A/S

 Delta Ingenieur GmbH 

 Demir GmbH & Co.

 DEMSTA

 Den Store Maler v/Robert Spence

 Den Lille Tømrer v/Thorbjørn Lauridsen 

 Denbettevognmand ApS

 DenWork IVS

 Depping GmbH

 Die Kleine Bierstube*

 Dimakt SP. Z.o.o.

 Din Freelance Håndværker

 Din Malermester

 Din Tagmand ApS

 Dins Grants 

 Dinu Service

 Direct Kurer Service ApS

 Dirk Stegmeyer

 Diwex v/Waldemar Artur Sobolewski

 Dizaja

 DJEBOLIG ApS 

 Djzastin Group

 DK Electro Damian Kobielak 

 DK Multi Service

 Dk-Drivers ApS

 DK-Malerservice ApS

 D-Krol Floor 4 You Dawid Król

 Domestik Services ApS 

 Domex 

 Domex Tomasz Targoinski 

 Domopol ApS

 Domusmunus UAB

 Donvima 

 Donvima 

 Drewpol v/Jan Czaplewski

 Dreyer Gruppen ApS

 DTBC 

 DTC v/Johnni Kjær

 Dubravo ApS

 Duszynski

 Duus VVS ApS 

 Dystrybucja I Promocja 

 DzK Lemesu

 DZM 2

 DZM Construction 

 E.D. Bygningsservice

 E.D.A. Byg

 Eagle Construction IVS

 Eagle's ApS

 Easy-Proff

 EB Multibyg v/Edgaras Butas 

 Eco Workers

 Ecocontruction / Karol Falowski

 EDAR Edyta Olech 

 EDG Pasalulis

 EG Personeelsdiensten

 Egen ApS

 Egtved Malerfirma v/Martin Støvring

 Egun AB

 Eisenmann Service GmbH & Co. KG

 Ejendomsanpartsselskabet Gurrehus 

 Ejendomskontoret

 Ejendomsrenovering 2011 

 Ejendomsrenovering 2011 ApS

 Ejendomsselskabet A/S af 24/6 1988

 Ejendomsselskabet Aqua Domus ApS

 Ejendomsselskabet Bios ApS

 Ejendomsselskabet Chris 1 ApS

 Ejendomsservice 2015 ApS

 EK Firma Budowlano Uslugowa Ewelina Kandyba

 EK Multi Service

 Ekberg Gulve IVS

 Elbud Patryk Niedzwiadek

 Eldal A/S

 Eldal Byg ApS

 Electronic Control Systems S.A.

 Elektriker Service ApS

 Elektro Sonneborn GmbH

 Elektro Stal

 Elite Stv. v/Lars Steentofte

 Elling Refractory Solutions GmbH

 Elmer Entreprise ApS

 ELZ Service ApS 

 Em-Bud, Emil Glab

 Encore SIA

 Energihuset.DK A/S

 Energomontaz-Pólnoc Belchatów 

 EnTre Trading ApS

 Entrepol 

 Entreprenør Klaus Ulrik Andreasen

 Entreprenør og Anlægsgartner

 Entreprenør og Anlægsservice IVS

 Entreprenørfirmaet Profound ApS

 Entrepriseselskabet Aptering Anno 1970 ApS 

 e-riko Anna Ryszowska 

 Eriksen Gulvbelægning v/Michael Eriksen

 ERJOT

 Erling Christensen Møbler A/S

 Ernst Clockwork

 Eslövs Montage & Bygg AB

 ET Transport v/ Erik Tyron 

 Eternit BV

 ETP S.A.

 Euro Building 

 Euro Contractors ApS

 Euro Team 

 Euro-Bud Mazurek Waldemar 

 Eurobud Sp. z.o.o.

 Euro-Bud v/Krzysztof Krysa

 Eurofundusze Sp. z.o.o.

 Eurojob Denmark ApS

 EVG CONSULT ApS 

 E-Work ApS

 Exito Grzegorz Marek

 Express Beton ApS

 Express Container A/S

 Eysen GmbH

 EZ Enterprise ApS

 F.H.U. Acoord 

 F.H.U. MAREK Marek Danczak

 F.P.H.U. "BIS" Seweryn Cichanski

 F.U.P.M. Invest Bud v/Przemyslaw Majchrzycki

 Fabryka Apparatury i Urzadzen "Famet" S.A.

 Facadeisolering IVS

 Fan Family 

 Farbewechsel GmbH & Co. KG

 Fasade Group v/Elians Tarasovs

 Fassadenbau-BK GmbH

 Favrskov Totalbyg ApS

 Faxe Bolig Invest ApS

 FB-Byggegruppen ApS

 Felix Bres Felixbud

 Femern Staff ApS

 Femern-Entreprise ApS

 Fenna Carpets

 Fersemota Waren GmbH

 FHU "Entreprise"

 FHU Tom-Bud 

 Fiberoptiksyd AB

 Filipsen Byg ApS 

 Finlandshuse A/S 

 Fiorido & C. Srl 

 FiPs IVS

 Firma Budowlana

 Firma Budowlana 

 Firma Budowlana Edward Bersztolc 

 Firma Budowlana Korzeniewski Ireneusz

 Firma Budowlana Marcin Mlynarczyk

 Firma Budowlana Radoslaw Bersztolc 

 Firma Budowlana Sierakowice v/Karlo Malek 

 Firma Handlowo-Uslugowa Pawel Wasiek

 Firma Ognólnobudowlana "AN-BUD" 

 Firma Ognolnobudowlana v/K. Bysiak

 Firma Ogólnobudowlana 

 Firma Ogolnobudowlana LIDER

 Firma Ogolnobudowlana Maciej Stolarski

 Firma Ogolnobudowlana Poitr Chamerski

 Firma Ogolnobudowlana Zenon Szymczak

 Firma Ogolnobudowlana Wojciechowski

 Firma Ogolnobudowlana, Misiak Michal

 Firma Ogolnobudowlana, Paweæ Wawrzynowski

 Firma Ogulnobudowlana Damian Andryskowski

 Firma Remontow-Budowlana Adam Slanda

 Firma Remontowo Budowlana Doran Andrzej Maczka

 Firma Remontowo Budowlana Doran Kamil Maczka

 Firma Remontowo Budowlana Olesinski 

 Firma Remontowo Budowlana v/Kamil Maczka 

 Firma Remontowo Budowlana Doran Andrzej Maczka

 Firma Remontowo-Budowlana 

 Firma Remontowo-Budowlana 

 Firma Remontowo-Budowlana Complex

 Firma Remontowo-Budowlana Adam Slanda

 Firma Remontowo-Budowlane-Uslugowa, Sebastian Koczan

 Firma Remontowo-Budowlane-Uslugowa, Zenon Koczan

 Firma Remontowowo Budowlana

 Firma Traf-Bud v/Trafas Bartlomiej 

 Firma Uslugowa Dominik Kochanek

 Firma Uslugowa Robert Kochanek

 Firma Uslugowo-Handlowa Karol Strychalski 

 Firma Wielobranzowa Ma-Ren 

 Fiskers Huse ApS

 FK Professional

 FL Industrimontage ApS

 Flemming Allan Westring Sørensen

 Flex Montage Gudumholm

 Flexbusser ApS

 Fliesen-Lembke

 Flix/Sebastian Flis 

 Flytte- og Vognmandsforretning John Hansen A/S

 Fløe Ejendomme ApS

 FMZ GmbH 

 Foder Engros Gruppen

 Fodozso Ktf. v/Ferenc Fodor

 Foloma 

 Forlæns & Baglæns 

 Forte v/Marek Jankowski

 Fortis ManPower

 Fox-Bud

 FPI Baltic

 FPS2004 IVS

 Frantisek Gallik

 Frantisek Stupak

 Freddy Kjær 

 Fredensborg Huse ApS

 Freelance Byg og Montage IVS

 Freelance Håndværkerne IVS

 Freelance Maleren v/Per Andersen 

 Freyja ApS

 Fri For Skimmel ApS

 Frölich Fliesen und Baukeramik GmbH

 Frøslund Byggeservice ApS

 FU Mirimat S C/Kalunzny 

 FUH Stadler

 FUH Stadler 

 Fusion Entreprise 

 Future House A/S

 Future Investment sp. Z.o.o.

 Fydrych Byg

 Gabriel Byg

 Gaia Solar

 Galabau Schwabe GbR

 Galditrans Enspaña S.L.

 Garstecki Pawel

 Gaura Uslugi Ogolnobudowlana 

 GB Dk ApS

 GBE Group SP Z.O.O. 

 Generali 

 Genvinding K. Grave Kristensen ApS 

 Genz & Gaffrey Raumkonzepte GmbH & Kg

 Geofizka Krakow SA 

 George Sobschak

 Gideon Noah Felipe Arns

 Gigan2 Teknisk Isolering ApS

 Gliesta UAB 

 Glo Danmark

 Global Construction ApS

 GMT Entreprise ApS

 GO Entreprise IVS

 GoField IVS

 Golf Copenhagen ApS

 Good Service Solutions UAB

 Gorm's Tivoli ApS

 GoSkov ApS

 Granen ApS

 Gramrode Murerforretning v/Bo Rasmussen

 Green Garden Plantemiljø ApS

 GreenGrow IVS

 GREG Uslugi Ogolnobudowlane i Elektryczne 

 GREGBUD

 Grenaa og Omegns Murerfirma v/Thomas Larsen Hulvej

 Grenen Camping A/S

 Grenå Gulvcenter ApS 

 Grezegorz Bosak Firma Ogolnobudowlana 

 Gribskov Stenhuggeri ApS

 Græsted Entreprenørservice

 Grøn Totalrenovering ApS

 Grøn Totalrenovering ApS

 Grønnegaard IVS 

 Grzegorz Binczarowski 

 Grzegorz Kuliberda

 Grzegorz Obara

 Grzegorz Zebracki 

 Gudas UAB 

 Gudhjem Golfklub

 Guldborgs Håndværkerudlejning

 Gulvservice v/Miroslav Marsenic

 Gårdejer Martin Børsting

 Gårdejer Martin Børsting

 H and T Company, Horsens

 H and T Company, Polen

 H H Renovering v/ Henrik Heisel 

 H L Ejendomsservice v/Henrik Larsen 

 H&M Stahl- Und Mashinenbau GmbH

 H.B. Jensen ApS

 H.J. 2005 ApS

 Hagenauer GmbH

 Handel Uslug iNex

 Handlowo-Uslogowa Budowlana

 Handlowo-Uslugowa TARTAK 

 Handy-Mand.dk v/ Taras Grigorevitj Goncharenko

 HandyTeam Sjælland ApS

 Hansen Byg v/Thomas Hansen

 Hansen Ejendomsservice & Rengøring

 Hansen Service & Entreprise ApS

 Hanske Photovoltaic & Projectmanagement GmbH 

 Harms Malereibetriebe GmbH

 Hartvigsen Freizeitanlagen GmbH

 HASZ-BUS Pawel Szewczyk

 Hauges Eftf. ApS

 HDG Technik GmbH

 Hedelund-Esko Tømrer & Snedkermester ApS

 Hegelund Huset ApS 

 Hekabe Design GmbH

 Hekabe Design GmbH

 Hekabe Design GmbH 

 Helge Rasmussen & Søn ApS

 Helleruphus A/S 

 Helper Sp. Z.O.O.

 Hels Byg ApS v/Carsten Simonsen

 Helsinge Flisebelægning v/Gert Petersson

 Hendrikus Adrianus Zwanenburg

 Henrik Bay Østergaard

 Henrik Fuger ApS

 Herbo Byg A/S 

 Herbo Holding ApS 

 Herbo-Properties ApS 

 Herning Entreprenørforretning ApS

 Herning Hus & Have

 Herrested IVS

 HeWi Montagen & Service International

 HH-Gruppen A/S

 Hillerod Byg IVS

 Himlingøje Entreprenør Service

 Hirtshals Taxi & Godstransport

 HMS Elektrotechnik GmbH

 HN Byg ApS

 Höganäs Tak AB

 Holberg El-Service ApS

 Hold Express UAB 

 Holdwork Sp. z.o.o.

 Holm's Tømrer og Snedker ApS 

 Holtz und Bautenschutz 

 Holz- & Dachbau Kleinitz Zimmerei & Drachbau

 Holz und Bautenschutz Seder 

 Hope House

 Hornbæk Ejendoms- og Byggeselskab v/Anthon Seeberg

 Hoti Bygg A/S

 Housemakers Sp. Z.o.o. 

 HP Byg ApS

 HP Entreprise 

 HR Group ApS

 Hubert Skilte Design ApS

 Humlan och Sebbes Hus AB 

 Hundstrup Byg ApS

 Hungaria Lift Ltd, Glebe House 

 Hus Maler IVS

 Hus og Have Løsning v/Kazimieras Zukauskas

 Høghs Entreprenør

 Høilund Design v/Mikael Dybdahl Høilund

 Højer & Ziegler ApS

 Højsgaard Hansen Totalentreprise ApS 

 I. E. Tømrerservice 

 I.B. Byg og Renovering ApS

 I.H. Byg & Have IVS

 I.H. Byg & Have

 I.H.Kft

 IDB Budownictwo Daniel Cymerski 

 IDC Budownictwo Cymerski 

 IDC BUDOWNICTWO Iwona Cymerska 

 Ideii Partners Ltd.

 Idzik Przemyslaw Idzikowski

 IE Jobsupport

 Igma Impex ApS

 IHH ApS 

 IJK Service Sp. Z.o.o.

 Ikast Byg v/Peter Ikast 

 Il Normandia/Laimonas Petraitis

 ILVINA

 Immotech ApS

 Imonés Pavadinimas/TOP 2 UAB

 Impala Byg ApS

 In Opera S.r.l.s.

 Inga Mockaityte

 Ingear ApS

 Ingeniør Finn Graver Jensen Holding ApS

 Ingeta ApS

 Inok AB 

 Inter Agra S.C. 

 Investbud AG Sp. Z.

 ISOISO 

 Isoklima ApS

 IWI-Solutions LTD

 Izabella ApS

 Izoma, Marta Niezgoda 

 Izoterma

 J. Aleliuno Individuali Limone

 J.G. Finishes ApS

 J.G.S. s.c. 

 J.K. Ejendomsselskab Aalborg ApS

 J.L. Byg v/Jan Krauza 

 Jacek 

 Jacek Wencel

 Jacpol

 Jama Byg ApS

 Jan Andrzej Czaja

 Jan Moller Unipessoal Lda

 Ján Petras

 Jan Rzezniczak 

 Jan Skov Pedersen

 Janus Berkulis

 Jar Bud 

 Jaroslaw Blaszyk 

 JCS Toglis 

 JDF Byg 

 JDP SIA 

 Jemi Byg v/Mikkel Ferm

 Jens Søe 2008 ApS

 Jesper Dige Ejendomme ApS

 Jesper Jensen A/S

 Jesper True ApS

 Jillion C ApS

 JiS Jozef Chelkowski

 JJ1 ApS

 JJK Byg ApS 

 JL

 JMA v/Mike Hansen

 JN Cable & Construction AS

 JN Construction ApS

 Job & Byggeri ApS

 Jobteam A/S 

 JOBzone Deutschland GmbH

 Jordankertjenesten i Ringsted ApS

 Jorijus

 Josef Ladra 

 Josef Strag

 Jozef Maslonka

 Jozef Zajonc

 JP Totalentreprise

 JPM Budownictwo 

 JS Byggeservice ApS

 JSC ''Euroda'' 

 JSC Rigtigt Handverk

 JSJ Byg og Montage IVS

 JT Gylvservice ApS 

 Junker & Meves Kanalsanierungstechnik 

 Juozas Karchauskas

 Just Tømrer v/Christian Just Poulsen 

 Justyna Palka

 Jydsk Byggeteam ApS

 Jysk Boligrenovering ApS

 Jysk Facade ApS

 Jysk Porebeton Montage IVS

 Jysk Total A/S

 Jysk ApS

 Jyskbyg ApS

 Jørgen Witt's Eftf. v/Christian & David Witt

 Jørgensens Totalentreprise ApS 

 K M Terazzo & Partner ApS 

 K.A.G.S. v/Krzysztof Andrzejczuk 

 K.H. Relouw 

 K.P. Montering ApS

 K.P. Partner S.C v/Pawel and Krzysztoft

 K.P. Transport v/Kristian Poder

 K/S P.L. Transport

 Kacper Koziol

 Kaczmarek Czeslaw

 Kaform Spólka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. Arkadiusz Pluta & Jaroslaw Warkocki 

 Kählers Coffee Station ApS 

 Kählers Spisesalon ApS 

 Kajslauku Sistemas SIA 

 Kambud v/Bogdan Kaminski

 Kamil Cygam KAM - BUD 

 Kamil Cygan KAM-BUD

 Kamil Kachniarz

 Kamil Steplowski

 Kanehøjgårds Tagentreprise v/Allan Fagerlund

 Karol Maler Service

 Karol Michta Firma Uslugowo-Handlowa "KARPOL" 

 Kasnaes Montage v/Jan Kasnæs

 Katmic Service IVS

 KB Byg A/S

 Kbh-Maler ApS

 KB-Trading ApS

 KC Totalservice ApS

 KDJ Entreprise ApS 

 Kehlet Brolægning

 Kera-Fliesenbau GmbH

 Kes ApS

 Kestugneta UAB

 Kestutis Repecka

 KEYS Barbara Dabrowska

 Kib World IVS

 Kim Johansen International Transport A/S

 Kim Johansen Transport Group

 Kirk Bau UG

 Kirk Byg ApS 

 Kirk Bygg & Konsult 

 Kj Maskinudlejning V/ Kim Lennart Jørgensen

 Kl. Specialservice A/S 

 KL-ApS

 Klinker-Fix Fassadenbau GmbH

 Klodka-Handel

 Kojo Service

 Kompleksowe Wylonczenie Wnetrz Parkowa 

 Kornel Sowinski Uslugi Ogólnobudowlane 

 Kowalski-Kowalski Grzegors

 Kozbud BIS

 KP Entreprenør og Brolægning ApS

 KR Nedrivning ApS

 Kragelund Huse ApS

 Kredit s.r.o.

 KRIAUTE 

 Kris Nax 

 Kristian Krempasky

 KRL Udlejning ApS

 Kronjylland Byggefirma ApS

 Kruse Winther Byg ApS 

 Krystyna Piasecka

 Krysztof Polak POL-BUD

 KRZYCHBUD

 Krzyl-Bud

 Krzys Zaklad Ogolnobudowlany

 Krzystof Polak POL-BUD 

 Krzysztof Myslicki 

 Krzysztof Plawecki 

 Krzysztof Saran 

 KSH Entreprise ApS

 KSH Entreprise ApS 

 KTK Entreprise 

 Kuba Makowski 

 Kuba Mazur

 Kuba-Pol

 Kung Fu Tivoli ApS

 Kuntzer Construct

 Kuntzer Construct ApS 

 Kvalitet Total Service IVS

 KøbenhavnByggeri

 Københavns Blikkenslager v/Thomas Didriksen 

 Københavns Byggerådgivning ApS

 Københavns Bygnings- og Facaderenovering ApS

 Københavns Multiservice v/Nicclas Hansen

 Køge Murerservice v/Tayfun Ünsal

 KøgeByg ApS

 Køhler Byg IVS

 L.A. Bud 

 L.K.S. Entreprise v/ Francizek Lukowiak

 La Baracca Tivoli ApS

 La Playa c/o Super Bao West ApS

 Laimis Plius

 Lakrep.dk ApS 

 LAKreperationer.dk Aqua ApS 

 Laksmi Olo

 Landgaard ApS

 Lars Laj A/S 

 Lars Laj Polska Sp. Z.o.o.

 Lau & Flory Total Byg

 Laumann Entreprise

 LB Byg v/Leszek Józef Bielicki

 LB Malerfirma I/S

 Le Renovation Sia 

 Leif's Autoruder Ribe A/S

 Lemke Invest

 Lenco Sp. Z.o.o.

 Lenstata

 Letzsushi ApS

 Leyk Service 

 LF Byg og Anlæg ApS

 LG Ejendom ApS

 Lindbjerggruppen ApS 

 Lindblad Byg ApS

 Lindholm Services ApS

 Lineks 035

 Lintrup-Andersen Tømrer & Snedker I/S

 Litsen v/Ivorska Liutauras

 LKN Entreprise

 LMB-Tagpap

 Lobe Malerfirma ApS

 Locupleto Service ApS

 LPM Multiservice

 LRN Steel Pack

 LT Tankmontage

 LTbyg IVS

 Lubomir Haber

 Luehr Filter GmbH

 Lukas

 Lukas Byg Krzysztof Stelmach

 Lukasz Iaszkowski

 LUK-POL 

 Lumen-s sp. Z.O.O.

 Lundhuset ApS

 Luro Invest ApS

 Lützau Totalentreprise ApS 

 Lux Hus ApS

 M Service ApS

 M.C.M. Sp. Zoo

 MA Totalentreprise IVS

 Maciej Kaszubowski

 MAD Installation S.R.O.

 Magdahl Glas og Byg ApS

 Magro

 MAG-SEB-BUD

 Maison Scandinavia Sarl 

 Majewiski Tigs Sveis

 MAKS w.w.D.R.

 Mala v/Lars Riis

 Maler Jonas v/Jonas Duksta 

 Maler Mesterligt ApS

 Malerbetrieb Eberhardt GmbH

 Malerbetrieb Schröder & Schröder

 Malerbetrieb Thomas Matern 

 Malerei & Glaserie v/Johnny Ingwersen

 Maleren Erik Voigt-Petersen

 Malerfirmaet Svend Hansen v/Svend Sten Hansen

 Malerfirmaet Viborg Jacob Vorre

 Malerholdet ApS

 Malermester Benny Ranch Andersen 

 Malermester Mark IVS

 Malermester Simon Kristensen

 Mammut Development ApS

 Manjana ApS 

 Manpower Solutions ApS

 MAP Construction

 MARBUD

 Mar-Bud 

 Marcin Janiak

 Marcin Radziminski

 Marcus Byggefirma

 Marek Rejter Uslugi Ogólnobudlane

 Marel SL 

 Marema/Maciej Brylewski

 Mariusz Bosak 

 Mariusz Nowak 

 Mariusz Wieczorek 

 Marko 

 Marko Zajonc

 Maks Lift LTD

 Markus Grindel-Köhler c/o Jörg Spiekermann 

 Marlem 

 Marmo Cris

 Marmolak IKE

 Martin construction

 Martin Skals

 Martin Telesnicky

 Martin Vida

 MARTOM Marcin Tomaszewski

 MAT-BUD

 Matina v/Anatolie Mutu

 Matlasz Constrct S.R.L. 

 Max & Co

 Max Service IVS

 MAX.BUD.APS 

 Maxan Malerentreprise ApS

 Mazilstara

 MB Saulexlita

 MBCOM, Stefana Zeromskiego 29

 MBJ ApS

 MBS & PV Systembau

 MBS & PV-Systembau

 M-BUD v/Michael Wisziewski 

 M-Byg Ajstrup ApS

 M-Con Byg og Montage ApS

 MDE Entreprise ApS

 Mega House A/S

 MEL-BUD Pawel Grelik 

 Melonique ApS

 Menu A/S Lager

 Mera Service Sp. Z.O.O. 

 Mercor SA 

 Mere Byg ApS

 Merkle GmbH

 Messinge Taxi v/Niels Virenfeldt Nielsen 

 Mester Sylwester Strychalski

 MH Malermester

 MHE-Multiservice v/Michell Højbjerg Eriksen

 M-House

 MI Entreprenør Og Anlæg V/ Mads Lauridsen

 Michael Eickelberg

 Middelfart Flytteforretning v/Mikael Rohde Smidt

 Midtsjællands Totalentreprise ApS

 MiG-BUD v/Grzegorz Byk 

 Miguel Gabriel Montagen und Bauleitungen

 Mihaeil

 MIKA 

 Mikael Bo Christensen

 Mikkel's Tømrerentreprise

 Millimeter Byg

 Milosz Chalpowski MCHUB

 Minifarmens-El 

 Mirjanbud-Uslugi Ogolnobudowlane

 Miroslaw Grzegorczyk

 Miroslaw Koziol Uslugi Budowlane

 Misz Masz

 Mittag Legepladsmontage ApS

 MJ Renovations

 MK Private Sale and Rent v/Martin Johannes Krebs

 MK Salg & Engros ApS

 MK Totalentreprise ApS

 MK-Byg v/Morten Krabbe

 MKO Ejendomsrenovering

 Mko. Ejendomsrenovering v/Martin Kjær Olsen

 ML Byg & Tag v/Mick Ronny Lohse 

 ML Ejendomsservice

 ML Entreprise v/Mike Lützner

 ML Multihjælp ApS

 MLH Entreprise ApS

 MM Tømrer og Montage ApS

 MM-Byg v/Marian Michalski

 MN Ejendomme 2013 ApS

 Mols Multiservice ApS

 Mona's A/S 

 Monefeldts Malerentreprise

 Montage Specialisten IVS

 Montagegbau Andreas Wölfl

 Montagen ApS

 Montageservice Paul Stöger

 Montajes De Carpinteria

 Montajes Metalnor SL

 Montør Torben Antonsen ApS

 Moonlight Serwis Sut Beata

 MOR-SPAW

 Mortensen Bauunternehmen GmbH

 MP Solarmontagen GmbH

 MPR Byggeservice v/ Marcin Mikolaj Brzuszczynski 

 MS Malerfirma v/Mariusz Zbigniew Stasiewicz

 MS Tømrer ApS

 MSM GmbH

 Msn Trans ApS

 Multi Service 

 Multibyg v/Niels Jørgen Jørgensen

 Multi-House

 Multi-Job

 Multi-partner v/Mikkel Linnemann Clemmensen

 Multiservice Slagelse ApS

 Multiservice's v/ Per Jakobsen 

 Murerfirmaet Askegren

 Murerfirmaet Marker ApS 

 Murerfirmaet MF ApS

 Murerfirmaet MH-Byg ApS

 Murerfirmaet Thomas Larsen ApS 

 Murermester Bent Møller ApS

 Murermester David Hill

 Murermester Johnni Madsen og Søn ApS

 Murermester LKD v/Lasse K. Damm

 Murerteknik ApS

 Muusmann Byg v/Benjamin Muusmann 

 MVC-Nord GmbH & Co. KG 

 Møllers Tømrer & Montage

 N.Dyrner Byg og Entreprise ApS

 N/C Totalbyg ApS

 NA Anlæg & Service

 Nanostone ApS 

 NARDOS sp. z.o.o.

 Nature Play ApS

 Naturstein-Projekt

 NAZCS Building SRL-D

 NB Entreprise ApS

 Nedbrydning - NI Gruppen ApS

 Nehemias Byg ApS

 Nemt og Billigt v/Robert Heinz

 New View v/Anna Klin

 New World Construction

 Nicolae Mamaliga

 Nicolai Søndergaard

 Niels Brings Jacobsen 

 Niels Kim Jensen ApS 

 Nielsen Construction ApS 

 Nikolaou Dimitrios

 Nistor Murermester

 NO Problem Pawel Januszewski  

 Nob-Murerfirmaet ApS

 NON-MAR 

 Norbert Balcerczak

 Nord Byg ApS af 2010 

 Nord KSB GmbH

 Nordbud System

 Nordbus.DK ApS

 Nordic-Byg ApS

 Nordic Multi Service

 Nordic Outlet Sp.Zo.o

 Nordisk Malerkompagni v/Sigurdir Proppe 

 Nordisk Spisehus ApS 

 Nordjysk Sandblæsning/NS Maskiner

 Nordjysk Træ ApS v/Christian Sørensen

 NordLitas 

 Nordsjællands Diamantboring ApS

 Nordsjællands Tagmontering v/Bo Larsen

 North Star Construction ApS

 NSJ-HS v/Aurelius Gedvilas

 NTS Byg ApS

 Nulpunkt service IVS

 Nv Byg V/Nerijus Venckus

 Nya Bud Uslugi Ogólnobudowlane 

 Nyopgang.Nu ApS 

 OB Montering ApS

 OBADIAS v/Tommy Vall Andersen

 OBEK-BUD Iwona Gawel

 Ocean Services Group Rafal Bulczak

 Odder Bowling Center A/S 

 Odense Maleren

 Officelab ApS 

 Ofsys Kft 

 Olemer v/Elemer Olah 

 OLI-BYG

 Olsson Holding Randers ApS

 OMS GmbH

 Optibyg ApS 

 Orion

 Oslugi Ogolnobudowlane Damian Klukacz

 Outdoor Media A/S

 Overgaard Fisk ApS

 P & J Pawel Karaczyn 

 P. Holm ApS

 P. Tampa

 P. U. Kazimierz Zabrzeski

 P.B. Nordic IVS 

 P.H. Elektrotrend

 P.H.U. JAGAR

 P.H.U. v/Lubanski Wpjciech 

 P.P.HiU Polmar 

 P.S. Maler 

 P.W. Concres A.D. 

 PALBUD

 Pama Totalentreprise IVS

 Pamabyg ApS

 Pan Krzysztof Rybacki 

 Patrick Warnke 

 Pavel.dk

 Pawel Byg Danmark IVS

 Pawel Kowalewski

 Pawel Wlodarski 

 PBSC Pawel Pioch 

 PC Byg ApS

 PCH Service v/Piotr Charkiewicz

 Peer Halcin

 PEN-COM s.r.o.

 Penter ApS

 Per Væring

 Perfecto 

 Perma Ejendomme A/S

 Permo ApS

 Persocon UG

 Pesca-Ren v/Leon Svenning Rasmussen

 Peter Rusin

 Peter Strehl Baudienstleistungen

 Peter Zajonc

 Petersen Service

 Petersen Service c/o Peter Horvath

 Petriko Byg 

 PF Entreprise ApS

 PG Byg & Montage ApS

 Phu Dhana

 PHU Inter Bud 

 PHU Pro-Design 

 PHU Sebastian Wojtko

 Pick A Deli & Pick A Painter

 Pilvikar IVS

 Piortr Andrzej Mariuszek

 Piotr Bartkowski 

 Piotr Dybek REMO-BUD 

 Piotr Frohlich 

 Piotr Ulicz Remontowo-Budowlane 

 PL Byg ApS

 Platou Entreprise ApS

 Platz Gruppen

 Pluk og Pak v/Lotte Sandorff Sørensen

 PM Byggerenovering IVS

 PM Ejendomme A/S

 PM Ejendomme II ApS

 PM MalerService

 PMbyg ApS

 PO Service v/Piotr Marek Okolotowicz

 POL-BUD 

 POL-BUD 

 Polbud Spolska Sp. Z.O.O.

 Polbud Wojciech Szczepanowicz 

 Polconstruct Sp. Z.O.O.

 Pol-Fix

 POLISHPOLISH BYGGESERVICE PL 

 Polpud Alicja Poskart

 PPH Multiservice ApS

 PPHUeccohaus Jeck Bucewicz

 Prace Budowlane

 Pranczke Eugeniusz 

 Preisin Fussböden GmbH & Co. KG

 Premium Quality

 Prestige Byg ApS

 Prezedsiebiorstwo Budowlane

 Pro Industri & Skadeservice A/S

 Pro-Bud

 Probud v/Bartosz Ostajewski

 Procur Vikar ApS

 Produktionsselskabet Bouquet ApS

 Profi Color S.R.O.

 Profilsystemer A/S

 ProFit

 Pro-Hjælp

 Promurer.DK ApS 

 Protem ApS

 Prywatna Firma Budowlano-Deweloperska

 Przedsiebiorstowo Ogolnobudowlane Mariusz Tabor

 Przedsiebiorstowo Uslugowe Maciej Janik

 Przedsiebiorstwo Budowlano-Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Handlowe Uslugoew

 Przedsiebiorstwo Ogolnobudowlane Tomasz Hutman 

 Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane

 Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane

 Przedsiebiorstwo Uslgowe Adam Wróbel

 Przedsiebiorstwo Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Uslugowe Janusz Hasior

 Przedsiebiorstwo Uslugowe Michal Kulig

 Przedsiebiorstwo Uslugowe Rafal Janik

 Przedsiebiorstwo Uslugowo Handlowe-Uslugowo

 Przedsiebiorstwo Wielobranzowe ''COLIN'' Anna Niewinska 

 Przedsieiorstwo Ogolnobudowlane Elzbieta Wilimberg

 PST ApS

 PW Mar-ko 

 PW Pablo 

 Q & Brdr. Bygge-Entreprenør ApS

 Qtech Sp. Z.o.o.

 R & K Aps

 R&B v/Ramunas Riauba

 R. J. Byg ApS

 R.E. Byg UAB 

 R.E. Bygg UAB

 Radar Transport ApS

 Rafal Debicki Uslugi Ogolnobudowlane DENRAF 

 Rafal Klincewicz Raf-Bud 

 Rafbud v/Rafal Kochel 

 Rafdom

 Rafpol v/Rafal Smyrak 

 Raimonds Janulevics

 Rainer 

 Rainer.DK S.m.b.a 

 Raisbæk & Sønder ApS

 Randers Transport ApS

 Rask & Søn ApS

 Rask Tagdækning ApS

 Rasmusmurer

 Rasmussen Ejendomme ApS

 Redesa 

 Redøhl Byg ApS

 Refsgaard Tømrer & Snedker v/Klaus Villadsen

 Regnbue Håndværker Service ApS

 REGON 301272100

 Reinhold Keller General Contracting GmbH

 REKONSULTA MB 

 REM-ART

 REM-ART Drozd Jaroslaw

 Rembud

 REM-BUD

 REM-BUD Grzegorz Koziej 

 Remex

 Remi-Montage AB

 Remontowo-Budowlane v/Mariusz Wieczorek 

 Remonty Budowlane 

 Remonty Budowlane Henryk Kuziow

 Remonty Budowlane MUR BET

 Remonty Budowlane MUR BET 

 Ren-Bud 

 René Jurth 

 Rene's-Belægning Rene Michael Kloostermann

 Renkloak ApS

 Renovering ApS

 Renoveringsfirmaet af 11/4 08 ApS

 Residens Møen ApS

 Restauracja i Pizzeria Cafe u Dorosza Dorosz Zbigniew

 Restaurant Vejlegården ApS 

 Retro-Styl

 RH Byg 

 RH Byg og Anlæg ApS

 RHO Byg v/Rachid Omar Hamze

 RI Byg ApS

 Riel A/S

 Rimbach ApS

 Ring-Service v/Ilec Svetolik

 Risavika Terminal A/S

 RKS Tømrer & Snedker ApS 

 RM Multi Entreprise ApS

 Robbud

 Rob-Bud

 Robert Lang

 Robert Ordon

 Roboty Budowlane Jan Ordon

 Roboty Budowlane Mariusz Perlowski

 Robust Hus ApS

 Roland Langenegger GmbH

 Roland Sokolski

 Rold Skov Malerforretning-Ejendomsservice Himmerland

 Rope Access Fort.

 Rosenlund og Compagny A/S

 Rosilo Montaj SRL

 Roskilde Boligbyg ApS

 Royal Byg ApS 

 ROZ BUD

 RTK Multiservice v/Ronny Thrane Kongsdorf

 RTS Gastro & Möbeldesign GmbH DE International Denmark ApS

 RV Byggeri v/Vytautas Bocys

 Ryanair Limited

 Rydzio-Damian Rydzik 

 Rødbækgård Entreprenør A/S

 Rødekro- Murer- og Entreprenørforretning ApS

 S.C. Confix Wood SRL

 S.C. Robinstal Global Technoserv SRL

 S.C.B.I. Consadeleea.SRL 

 Samuel Jurasko

 Sand CPH A/S

 Saxi Vägg AB

 Saxon v/Gábor Fehérvári 

 SBE Entreprenad AB

 S-Byg ApS 

 SC Dimmer SRL

 SC Gunther Wood SRL

 Sc Handvaerker Srl 

 SC LEO Construct SRL

 Scandic Entreprenør ApS

 Scandinavian Super Construction ApS

 Scanmal v/Martin Bo Trappehave

 Scansil ApS

 Scharling Woodwork ApS

 Schletter GmbH

 Schmidt & Berndsen Gbr.

 Schultz und Partner Gbr Malerbetrieb 

 SDD Servis s.r.o.

 Sebastian Wesolowski

 Sebex 

 Sebo Murer Design Sebastian Visbech Jørgensen

 Seibel und Weyer GmbH

 Semic & Poniatowski Sp. Z.o.o.

 Sengo S.C.

 Service Malerne ApS

 Shine Entreprenør

 SHS Ejendomsservice ApS 

 SHT af 23.06.2011 A/S 

 SIA "Fortuna Distribution"

 SIA BBT 

 SIA Lomay & Story

 SIA M un V

 Sidewalk ApS 

 Sidna Byg

 Sigholm Transport A/S

 Siig Entreprise ApS

 Silesia Locum Sp. Z.o.o 

 Silkeborg Tømrerforretning IVS

 Silvatica A/S 

 Silverholm Byg ApS

 Simonsen Byg ApS

 Sirtel Sp. Z.o.o.

 Site Service Danmark ApS

 Sjællandsk Transport Center ApS

 SK Byg & Montage ApS

 Skan Byg ApS

 Skan Byg ApS

 Skan-Bud 

 Skann Floor v/Carsten Bonnerup Møller 

 Skjoldborg Byg v/Rene Skjoldborg Jørgensen

 Skjoldhøj Byg IVS

 Skovlunde ApS

 Skovly Ejendomme c/o Conny Lindholdt

 Skrifter.As v/Søren Skifter Bach 

 Skåne Bygge- og Anlægsservice ApS 

 Skåne Facad Design HB

 Slagelse Anlægsfirma ApS

 Slagelse Tømrer Firma v/Hans-Erik Hansen

 Slavoir Hudacek

 Slawex v/Salwomir Sosnowski 

 Slawomir Rafalski 

 Sloth Byggeentreprise ApS

 Smartlakering ApS

 SMD Schubert

 Smeden VVS ApS 

 Smithers Gulvslibning v/Erik Smith 

 Snedker- og Tømrerfirmaet Claus William Jensen

 Snedker Peter ApS

 Snedkerfirmaet Goodmanservice ApS

 Snedkermester Kim Heilmann

 Snedvigbyg IvS

 Solara v/Istban Orban

 Solidt ApS

 Sølund Totalentreprise ApS

 Solution Service ApS

 Sonne's Gulventreprise v/Preben Sonne Nielsen

 Sonny Maibing

 SP Bitum ApS

 SP Invest Løkken IVS

 Spc Tømrer og Snedker ApS

 Spensa Group Danmark

 SPI Global Play

 Spir-Bud

 Sprøjtemaler.dk

 SRC Invest ApS

 Srebro-Pol

 Stan Gh. Mihaela persona Fizica Autorizata

 Stanislaw Gabrys

 STAN-REM 

 STAR - BUD v/Jerzy Radziun

 Statybu Galerija 

 Statyby Galerija

 Stauns Staldrengøring v/Benny Staun Kristensen

 Steelcon Europe Sp. Z.o.o 

 Stefan Hudacek

 Steigerbouw van der Panne

 Stenberg Montage

 Steptech A/S

 Steptech A/S

 Stoja Byg og Gulvservice

 STOL-GOL Golak

 Stonefit Marine

 Stoubyg ApS

 Stråtag v. Service Fyhn

 SVAJA v/ Svajunas Gruzzdas

 Swinton Sp. Z.o.o.

 Sylwester Raus SBUD

 Sylwester Wisniewski

 Synergy Holding ApS

 System & Elementbau Köhler GmbH

 Szut Byg v/ Jaroslaw Ryszard Szutenberg

 Søbo Huse ApS

 Søborg Autolak Center ApS

 Søgaard Tag og Tømrer

 Søhus Autolak v/Kennet Jakobsen

 Søren Christensen Tømrer- og Snedkerforretning ApS

 Søren Hertz Snedker og Tømrer ApS

 Sørensen & Ubbesen Holding ApS

 Sørig Group I/S

 Sørup Handel & Nedbrydning ApS

 T Ø Byggesservice v/ Tommy Ørslev Jensen

 T&A Project Solutions 

 T&B Solutions IvS

 T&D Byggeentreprise ApS

 T.D. Service ApS

 T.M.T. Multiservice IVS

 T.S. Huse. Aalborg A/S

 TA Boligudlejning I/S

 TADAS & DK

 Tadas & DK v/Tadas Petrauskas

 Tadas & DK v/Tadas Petrauskas

 TADBUD Przeddiebiorstwo Remotowo 

 Tag Centret v/ Hans Henrik Gerner Jensen 

 Tagdækker B. Pedersen

 Tage Lausten

 Tagspecialisten v/Piotr Bujno 

 Tak & Papp Landskrona

 Tambud / Ryszard Matyskiewicz

 Tamerlana

 Tapa Del Toro

 Taxi v/Tom Riis Jensen 

 TB Ejendomsservice ApS

 TBFF Byggesystem AB

 TBL Mandskabsudlejning v/ Freddy Bøje Larsen 

 TD Bygge og Anlæg ApS

 TD Byggeservice ApS

 TEAM-BUD

 Teatr "ARTENES" Mariusz Kowalski

 TEG Equipment ApS

 Teichmann Innenausbau GmbH

 Tempu IVS

 Tent Pro

 Terndrup Vikar Service ApS

 TH Finans ApS

 The Bird Tivoli ApS

 The Carpenter ApS

 The League of Extraordinary Gentlemen LTD

 Thermall-Bud

 Thomas Byg og Renovering

 Thomas Byggearbejder

 Thomas Goertz 

 Thomasz Pryka 

 Thorup Entreprenør ApS

 Thy Entreprenør og Miljøteknik

 TIG-SPAW

 TJ Transport 

 TJ-Byg v/Tomasz Jasic

 TKF Tomasz Komar

 TKM Invest Jacek Kula

 TLL Byg og Facade IVS

 TMK Byg ApS

 TMS Partner A/S

 TMT Marcin Tkacz 

 TNT Entreprise ApS 

 Tobiasz Brylski Uslugi Budowlane

 Toft & Alexandersen ApS

 TOM BUD 

 Tom Nielsen 2016 ApS

 Tomas Stupak

 Tomas Tømrer

 Tomasz Rojek

 Tomasz Szczech Firma Ogolnobudowlana "S-BUD" 

 Tom-Bud 

 Tom-Bud 

 Tommy Mortensen

 Tonni's Entreprenørservice v/Tonni Andersen

 Top-Rem v/Cezary Sztejmiec 

 Toptømrer

 Toras Pro

 Toroco ApS 

 Total Byg ApS

 Total Byg Sp. Z.O.O.

 Total Service

 Total Wind PL. Sp. z.o.o.,

 Total Wind UK Ltd,

 Totembo Ivs

 Tower A/S

 TP Gulvafslibning v/Th. Petersen

 Tpbyg

 TPM Bilpleje v/ Teddy Madsen

 Traf - Bud Spolka Z Ograniczona

 Traf-Bud 

 Tralex 

 Trane Entertainment Group ApS

 Tranegaard I/S 

 Trige Køkkenet

 Tronas UAB

 Trunx Piotr Truszkowski

 Trægulvværksted ApS

 TT Group oü

 TT System ApS 

 TurboCare Sp. z.o.o.

 Tuttiservice SRL

 Tvillingehuse ApS 

 TW Ejendomme ApS

 TWE Byg & Service ApS

 Tækkemand Eg Westergren

 Tækkemændene ApS

 Tæppehuset Tilst A/S

 Tømmergården 1970 ApS

 Tømrer Francis

 Tømrer og Snedkerfirmaet Carsten Skjødt ApS

 Tømrer- og Snedkermester Flemming Petersen ApS 

 Tømrerfirmaet Otto ApS

 Tømrerfirmaet Overby Byg ApS

 Tømrerfirmaet Robin Øhrberg ApS

 Tømrermester Christian Buchwald ApS

 Tømrermester Christian Ledager ApS 

 Tømrermester Christian Nyborg 

 Tømrermester Daniel D ApS

 Tømrermester Finn Hansen

 Tømrermester Kresten Lund ApS

 Tømrermester Peter Hedegaard ApS

 Tømrermester Rasmus Brix ApS 

 UAB "Argum"

 UAB "Bioenergetiniai Resursai" 

 UAB "Building's Craftmans" v/Raivydas Samoulis

 UAB "DAN Building"

 UAB "Graistupis" 

 UAB "Juros Vaivorykste" 

 UAB "StatbU Galerija"

 UAB Aditana

 UAB Agrokonta 

 UAB Agrokonta v/Vaidas Nagreckis 

 UAB Amberstata

 UAB Ardonga 

 UAB Baldo Spalvos

 UAB Baltic Workforce

 UAB Balticplan

 UAB Baltsta

 UAB Bauvita

 UAB Buhalterija Jums

 UAB Building Family 

 UAB Building Gallery 

 UAB Building Services

 UAB Buildings Craftmans v/Raivydas Samoulis

 UAB Buildings Vision

 UAB Bygas ES

 UAB Dan-Baltic Group

 UAB Danica LT

 UAB Danmarkesta

 UAB Danstata 

 UAB Dastegada 

 UAB Davista

 UAB Einartas

 UAB Ekstratyba

 UAB Elmagna

 UAB Euromoto Group

 UAB Farmveta

 UAB Fikripa

 UAB Fikripa

 UAB GALSTA

 UAB Gausybe

 UAB GELTAS

 UAB Gitagra/Irma Klimaviciene 

 UAB Gloverta

 UAB GUDAS 

 UAB Hold Express

 UAB Homeway LT

 UAB Hortivita

 UAB JC Wood Constructions 

 Uab JM Construction

 UAB Juros Vaivorykste 

 UAB Kaleda

 UAB Kinderlandas

 UAB Lastena Klaipedos r. sav. 

 UAB Lauvista

 UAB LDKHUD

 UAB Livijus

 UAB Metos

 UAB Migasta Service 

 UAB MK Services

 UAB Montage Experten

 UAB Neat Way 

 UAB Placidus

 UAB Relada

 UAB Renela

 UAB Ronkasa

 UAB Rusata

 UAB Sakrema 

 UAB Salro

 UAB Scopo

 UAB Servisas Domus

 UAB Stadiva 

 UAB Stadiva/Dujokas Vaidas

 UAB Statyba

 UAB Stes

 UAB Stes

 UAB Teamwork Projects

 UAB Tulvira

 UAB Uvor

 UAB Veksa 

 UAB Venantus 

 UAB Viking Industrier

 UAB Vilniaus Konstrukcijos 

 UAB Vitosana

 UAB Wood Creative 

 Uabeiniska

 UC Facaderenovering ApS

 Udlejning.dk ApS

 Udlejningsejendommene v/Peter Næsted Nielsen 

 Uhrenholt I/S

 Ula Byg ApS

 Uldall Holding ApS 

 Ulrik Hansen 

 Uniform Denmark A/S

 Unikhuse ApS

 Urban Byg ApS

 Uslogowo Handlowa Krzystof Kisiel

 Uslugi

 Uslugi Budowlane

 Uslugi Budowlane

 Uslugi Budowlane 

 Uslugi Budowlane Budmar Mariusz Maculewicz

 Uslugi Budowlane Czeslaw Polewka 

 Uslugi Budowlane Dariusz Boberski

 Uslugi Budowlane Dominik Biernacki

 Uslugi Budowlane Facade IVS

 Uslugi Budowlane Jacek Michal Ciochon 

 Uslugi Budowlane Janusz Jakubjec

 Uslugi Budowlane Jaroslaw Lucka 

 Uslugi Budowlane Kamil Wierzbicki

 Uslugi Budowlane KM

 Uslugi Budowlane Krzysztof Adamek

 Uslugi Budowlane Marcin Koniczynski

 Uslugi Budowlane Marcin Koruch

 Uslugi Budowlane Michal Figiel

 Uslugi Budowlane Nigbor Marek 

 Uslugi Budowlane Oklek Krzyztof

 Uslugi Budowlane Pawel Rózylo

 Uslugi Budowlane Piotr Czech

 Uslugi Budowlane Piotr Nozynski

 Uslugi Budowlane Roman Gralinski 

 Uslugi Budowlane Slawomir Budny

 Uslugi Budowlane Tomasz Stajniak

 Uslugi Budowlane v/Tucholski Arkadiusz 

 Uslugi Ogolbobudowlane i Remontowe Michal Kowalczyk

 Uslugi Ogolnobudowland

 Uslugi Ogolnobudowlane

 Uslugi Ogolnobudowlane 

 Uslugi Ogolnobudowlane Amadeusz Tomaszewski

 Uslugi Ogolnobudowlane Andrzej Stasiak

 Uslugi Ogolnobudowlane Damian Czapski 

 Uslugi Ogolnobudowlane Damian Krason

 Uslugi Ogolnobudowlane Daniel Adamczyk

 Uslugi Ogolnobudowlane Dziwiszek Krzysztof

 Uslugi Ogolnobudowlane Ireneusz Fiszer 

 Uslugi Ogólnobudowlane Jaroslaw Mackinski

 Uslugi Ogolnobudowlane Karol Stasiuk

 Uslugi Ogolnobudowlane Kris Krzysztof Kielanowski

 Uslugi Ogolnobudowlane Marek Wojtkow

 Uslugi Ogolnobudowlane Marek Wszolek 

 Uslugi Ogolnobudowlane Mariusz Wolan

 Uslugi Ogolnobudowlane MEY-BUD

 Uslugi Ogolnobudowlane Michael Ikoniak 

 Uslugi Ogolnobudowlane Michal Maslowski

 Uslugi Ogólnobudowlane Miroslaw Mrenca

 Uslugi Ogolnobudowlane Pawel Fortuniak

 Uslugi Ogolnobudowlane Przelewice 58 

 Uslugi Ogólnobudowlane Real Bud

 Uslugi Ogolnobudowlane Sebastian Tomaszewski

 Uslugi Ogolnobudowlane v/ Mariusz Krawczyk 

 Uslugi Ogolnobudowlane v/Jaroslaw Bulsczak 

 Uslugi Ogolnobudowlane v/Marcin Kruk 

 Uslugi Ogolnobudowlane v/Marcin Poliwka

 Uslugi Ogolnobudowlane v/Rafal Boroch

 Uslugi Ogolnobudowlane v/Slawomir Sikorski 

 Uslugi Ogolnobudowlane Michal Semklo 

 Uslugi Ogolnobudowlane Piotr Frelich 

 Uslugi Ogolnobudowlane Robert Antkiewicz 

 Uslugi Ogolnobudowlany Eugeniusz Kolenda

 Uslugi Oguino Budowlane 

 Uslugi Remontowe 

 Uslugi Remontowe Marcin Jaszcz

 Uslugi Remontowe Mateusz Anolik 

 Uslugi Remontowe Michael Makowiak 

 Uslugi Remontowo Budowlane

 Uslugi Remontowo Budowlane

 Uslugi Remontowo Budowlane 

 Uslugi Remontowo Budowlane v/Marius Litewnicki

 Uslugi Remontowo-Budowlane

 Uslugi Remontowo-Budowlane

 Uslugi Remontowo-Budowlane

 Uslugi Remontowo-Budowlane Bogazyk Wlodzimierz

 Uslugi Remontowo-Budowlane Dariusz Mendyk 

 Uslugi Remontowo-Budowlane Emilian Owczarek

 Uslugi Remontowo-Budowlane Eurobud Roman Leonowicz

 Uslugi Remontowo-Budowlane Eurobud Sp. Z.O.O.

 Uslugi Remontowo-Budowlane Jaroslaw Jedynak

 Uslugi Remontowo-Budowlane Marcin Multan

 Uslugi Remontowo-Budowlane Sebastian Skowronski

 Uslugi Remontowo-Budowlane Stanislaw Knapczyk 

 Uslugi Remontowo-Budowlane Tomasz Riedor

 Uslugi Remontowo-Budowlane v/ Jaroslaw

 Uslugi Remontowo-Budowlane v/ Robert Pabis 

 Uslugi Remontowo-Budowlane v/Andrzej Spirydowicz

 Uslugi Remontowo-Budowlane Wojciech Janowiak

 Uslugi Remontowo-Budowlane, Janusz Michalski

 Uslugi Spawalnicze Wodno-Kanalizacyjne

 Uslugi Stolarskie i Ogolnobudowlane 

 Uslugi Stolarsko Budowlane

 Uslugi Strzecharskie Com-Dach

 Uslugi Transportowe v/Piotr Giruc

 Uslugi Transportowo-Budowlane 

 Usluglogulnobudowlane Grzegorz Wieczorek

 Uslugowa Tomasz

 Uslugowy Zaklad Stolarski

 Uslusgi R.B. 

 USTETO Climbing Walls & Equipment

 Ustuppski Company

 Utzon Entreprise ApS 

 V.O.F. O&C

 Vaido ApS

 Valdas Narmontas 

 Valdas v/Valdas Skirelis 

 Valento Dukanauskio

 Vapiano Danmark LI Aps

 Vasner.Byg

 Vasses mur og plattsättning

 Vasstaktackning & Renovering v/Lorent Toth

 Vejby Cementstøberi ApS

 Vejle Bolig Byg ApS

 Vestfrugt ApS

 Vestjyllands Tømrer ApS

 VG Malerfirma ApS

 Vibes VVS v/Lars Vibe Hansen 

 VikarMesteren ApS

 Vikarnova ApS

 VIKTORIIA Sp. Z.o.o.

 Vildbjerg Entreprenør & Anlæg ApS

 Villa Strata ApS

 Vincent Sygetransport v/Aravinthan Thurairajah

 Viotek ApS

 VIP Byggegruppen IVS

 Vis Major Sp. Z.O.O.

 Vital Soluciones de Impermeabilizacion S.L.

 Vitor Schinu

 VK-BYG ApS

 Vladimir Ovcarik

 Vognmand Bo Jørgensen

 Vognmand Finn Rasmussen

 Vognmand Thomas Jessen

 VRK Group ApS

 VT Solutions IVS

 Værum Byg ApS

 Wakha Tivoli ApS

 Waldeck

 Waldemar Dobranowski, Uslugi Ogolnobudowlane

 Waldi Waldemar Miotk 

 Wallart - Tomasz Smieszkol

 Wang Baoguan

 Waring A/S

 Weathershield

 Weber Dach & Wand GmbH

 Wel Bud Wojciech Blelinski

 Werner Nagel Gmbh 

 West Star Property ApS

 Wieslaw Wysocki

 Wikar Care.dk IVS

 Winart

 Win-Win Wojciech Kopczyk

 Wladcy Dachow 

 WMG BYG ApS

 WOJ-BUD

 Wojcejcich Król Mwsystem

 Wojciech Ciesielski

 Wojciech Gaura

 WOJT Constructions

 WOJT-BUD Wojiech Wilk

 Work Trade Service 

 Workforce SP. Z.O.O.

 Workforce Sp. ZOO 

 Wulf og Munk ApS

 Wurden Entreprise UG

 Yüksel Ejendomme ApS 

 Yüksel Holding A/S 

 Z. U. Brolægning & Haveservice v/Zaka Ullah

 Z.R.B. Stanislaw Jan Wilk

 Zak Byg

 Zaklad Budowlany 

 Zaklad Instalacyjno-Montazowy

 Zaklad Ogolnobudowlany

 Zaklad Ogolno-Budowlany 

 Zaklad Ogolnobudowlany Roman Rogalski

 Zaklad Remontowo Budowlany Slawomira Swierczynska

 Zaklad Remontowo Budowlany Tomasz Demczur

 Zaklad Remontowo-Budowlany

 Zaklad Remontowo-Budowlany

 Zaklad Remontowo-Budowlany 

 Zaklad Remontowo-Budowlany ES-BUD

 Zaklad Remontowo-Budowlany/Waldemar Kulig

 Zaklad Stolarski Jaroslaw Klecha

 Zaklad Uslogowo-Budowlany Krzysztof Jachola

 Zaklad Uslug Stolarstow

 Zbigniew Jonski

 Zbigniew Król 

 Zbigniew Stanislaw Dabrowski

 Zbyl-Bud

 Zebra Byg A/S

 Zebra Portal ApS 

 Zemol Adam Plawecki

 Zimmerei & Trockenbau Jürgen Niemann 

 Zimmerei Heinzens

 Zimmerei Steen Jacobsen

 Zimmerei Tobias Hansen

 ZOB v/Andrzej Poplawski 

 Zo-Lap Bt

 Zócalo

 ZUH Pawel Ziólkowski

 Zygbud

 Zygmunt Ordon

 Ødemark Snedker & Entreprise ApS

 Østen.dk ApS

 Østjydsk Byggeteknik ApS

 Aabybro Murerfirma ApS v/Flemming Madsen

 Ålholm Plads 1-7 ApS 

 Århus Ejendomme ApS

 Aarhus Entreprise ApS

 Aarhusmontage ApS

 Århus Tømrerfirma ApS

 Aars Antirust & Bilpleje v/ Ulrik Dich Madsen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikel opdateret den 16.04.19

Relateret