Igangværende sympatikonflikter

Der er iværksat sympatikonflikt til støtte for hovedkonflikten over for en række virksomheder. I oversigten nedenfor kan du finde de berørte virksomheder i alfabetisk rækkefølge.

De iværksatte sympatikonflikter har betydning for medarbejdere på DI's medlemsvirksomheder, som er medlem af følgende forbund:

  • Fagligt Fælles Forbund – Byggegruppen 
  • Fagligt Fælles Forbund – Transportgruppen 
  • Dansk El-Forbund 
  • Blik- og Rørarbejderforbundet 
  • Malerforbundet i Danmark 
  • Dansk Metal

Medarbejdere, som er medlem af et af ovenstående forbund, må fra datoen for iværksættelse af sympatikonflikt ved normal arbejdstids begyndelse ikke udføre noget arbejde, der relaterer sig til, hidrører fra eller er bestemt for den berørte virksomhed. Derudover må medarbejdere på DI's medlemsvirksomheder ikke udføre arbejde på eller bestemt for bygge- eller arbejdspladser, hvor den berørte virksomhed udfører arbejde.

Alfabetisk liste over virksomheder omfattet af sympatikonflikt:

 2M Murerservice I/S

 2mek Byg IVS

 2TL IVS

 3K-Byg ApS

 5 Star Company ApS

 60909045 Renovering c/o Marcin Bojko

 A. J. Bolig 4you Aps

 A1 ApS

 AB Miljø A/S

 AB Renovering

 Abc.Byg ApS

 Abto Byg & Bolig ApS

 Admin Service ApS

 Administrationsselskabet ApS

 Adrian Trestka

 AFF-Byg v/Uldis Freibergs

 Agricultural DK IVS

 Agro-Bud

 Agro-Bud, Jacek Niezgoda

 AJ Busser ApS

 AJ Din Bygmester ApS

 Alans Malerfirma ApS

 Albyg af 2014 IVS

 Aldonas Drevinskienes IV

 ALEX-BUD

 Alh Byg IVS

 Alke Byg IVS

 ALL-BUD Zaklad Remontowo-Budowlany

 All-Reed v/Marcin Bysiak

 Allstar Property ApS

 AM Entreprise ApS

 AM-Entreprise ApS

 Amixirki Holding ApS

 AMMS/Retroworld v/ Michael Bendstrup

 AND-BUD v/Andrzej Wojtusiak

 Anders Fischer.dk

 Andre-AS v/Andrzej Gajda

 Andrzej Kosala Monter-Kos

 Antanas Multibyg IVS

 Antropik

 Applied Management Group ApS

 APW Tømrer & Snedker v/ Anders Patrick Willumsen

 Aqua-World Sp. Z.o.o.

 Aquila Consulting S.R.L.

 Aresta UAB

 ARIEL Ariel Pakoca

 Arkadiusz Bednarski KAJ-BUD

 Art-Bud

 Artifex IVS

 Ascar DK IVS

 Asfaltsjakket.dk ApS 

 Assistin ApS

 Astriotis Nikos

 Aut. VVS og EL Teknik ApS

 AZ Nordic ApS

 B & J Wojcik

 B & K Entreprise

 B&B Solutions IVS

 B.L.S. Transport v/B.L. Skjødt

 Baltic Construction.eu

 Baudienstleistung Langkabel

 Bauservice Joachim Lorenz

 BAZ-BUD Zbigniew Lisowski

 BBH v/Carsten Frost

 BC Ejendomme Vejle A/S

 Becker Montagen KG

 Bee Polska Z.o.o.

 Benno Gosvig A/S

 BER-BUD

 Berner Dahlin Invest A/S

 Best-bud Grzegorz Rolka

 BG Entreprise ApS

 BHB Montage ApS

 BHF Gruppen A/S

 BI Miljø ApS

 Biblo NV / Trens Top

 Bidstrup Tømrer og Snedker v/Stephan Bidstrup

 Big Murer ApS

 BIK-UHR GmbH

 Bima-Bis Joanna Salata

 Bittner Isoliertechnik GmbH

 Bo Maler

 Bob Construction

 Bódan Gábor

 Boligenergi Bryrup ApS

 Boligforeningen BAS ApS

 Borrning

 BP Construction

 Bransson ApS

 Brdr. Weber Tømrerforretning ApS

 Brødrene Østergaard P/S

 BS-Byg og Renovering ApS

 Budmarpol - PHU Marcin Pater

 Budmaxkg KG

 Building Service Kinga Wszeborowska

 Bulk Manpower A/S

 Burchartz Bau & Immobilien GmbH

 BUVE AP SIA

 Byg & Råd ApS

 Byg og Glad IVS

 Byg Byg Byg ApS

 Bygge Doktor

 Byggehjælp.nu

 Byggeselskabet af 21. september 2009 ApS

 Byggeservice Daniel v/Daniel Piotr Zygan

 Bygum Tømrer- & Snedkermester

 Bygx ApS

 Bähr Estrichbau GmbH

 C.M.I.S. SRL

 Carlos Mallor

 CBbyg ApS

 CC Byg og Udlejning ApS

 CC Tømrer og Snedker ApS

 CEA Entreprise ApS

 CENTER - BUD Zaklad Wielobranzowy-Budowlany

 Ceratec Electrotechnics

 Chisa Gica Intreprindere Famililiala

 CHRISTIES-JT2013 ApS

 Christopher Kamoga

 Civiele Technieken de Boer bv

 CNT Ejendomme ApS

 Coda Byg & VVS & Alt Til Bad ApS

 Comboe ApS

 Constructel GmbH

 Constructer Service ApS

 Cool Roof ApS

 Copenkon ApS

 Craftmann ApS

 Creotecc GmbH

 Creo-Tech sp Z.O.O.

 CSO Construction

 CT Solution

 CVI Group A/S

 C-W-Service - Istand.Nu I/S

 D-Krol Floor 4 You Dawid Król

 D & D Byg IVS c/o Nicolai Dahlin

 D & O Totalentreprise ApS

 D Byg ApS

 Dahl Wulf A/S

 Daiker v/Sergejs Baskovs

 Damian Kloc Przybysz

 DAN INVEST Krystian Woznica

 Dan Mal ApS

 Daniel Byg & Montage ApS

 Daniel Cygan CYG-BUD

 Daniel Janiak

 Daniel Radziminski

 Danish Hotel Service v/Vagn Thrane Leth

 Danlit Totalbyg ApS

 Danlita ApS

 Danmebl

 Danpres International

 Dansk Byg Service ApS

 Dansk Byg Total Entreprenør ApS

 Dansk Gulv & Facade ApS

 Dansk Halbyg ApS

 Dansk Personaleudlejning ApS

 Dansk Terrazzo & Super Clean c/o Henrik Kristen Malm

 Dansk Total Service v/Kaspar Felix Thorup

 Dansk Vandteknologi A/S

 DARSEN

 Davmod v/Krystian Jan Marczak

 Dawid Borycki Uslugi Ogolnobudowlane

 Dawidex

 DBK Byggeselskab IVS

 Debinski c/o Pulit Büroservice

 Decoart Maciej Niemiec

 Demir GmbH & Co.

 DEMSTA

 Den Store Maler v/Robert Spence

 Depping GmbH

 Dimakt SP. Z.o.o.

 Din Malermester

 Dinu Service

 Dirk Stegmeyer

 Diwex v/Waldemar Artur Sobolewski

 Dizaja

 DJEBOLIG ApS c/o Djurslands Ejendomsadministration

 Djzastin Group

 DK-Malerservice ApS

 Domopol ApS

 Downtown Entreprise ApS

 DTC v/Johnni Kjær

 Dubravo ApS

 Duszynski

 DzK Lemesu

 DZM 2

 E.D.A. Byg

 E.D. Bygningsservice

 Eagle's ApS

 Eco Workers

 Ecocontruction / Karol Falowski

 EG Personeelsdiensten

 Egtved Malerfirma v/Martin Støvring

 Eisenmann Service GmbH & Co. KG

 Ejendomsrenovering 2011 ApS

 Ejendomsrenovering 2011 c/o Peter Svarre Jacobsen

 Ejendomsselskabet A/S af 24/6 1988

 Ejendomsselskabet Aqua Domus ApS

 Ejendomsselskabet Bios ApS

 Ejendomsselskabet Chris 1 ApS

 EK Firma Budowlano Uslugowa Ewelina Kandyba

 Elbud Patryk Niedzwiadek

 Eldal A/S

 Eldal Byg ApS

 Electronic Control Systems S.A.

 Elektriker Service ApS

 Elektro Sonneborn GmbH

 Elite Stv. v/Lars Steentofte

 Elling Refractory Solutions GmbH

 Elmer Entreprise ApS

 Em-Bud, Emil Glab

 Encore SIA

 Energihuset.DK A/S

 EnTre Trading ApS

 Entreprenør Klaus Ulrik Andreasen

 Entreprenørfirmaet Profound ApS

 Eriksen Gulvbelægning v/Michael Eriksen

 ERJOT

 Eternit BV

 ETP S.A.

 Euro Contractors ApS

 Eurobud Sp. z.o.o.

 Euro-Bud v/Krzysztof Krysa

 E-Work ApS

 Exito Grzegorz Marek

 Express Container A/S

 Eysen GmbH

 EZ Enterprise ApS

 F.H.U. MAREK Marek Danczak

 F.U.P.M. Invest Bud v/Przemyslaw Majchrzycki

 Fabryka Apparatury i Urzadzen "Famet" S.A.

 Facadeisolering IVS

 Fasade Group v/Elians Tarasovs

 Fassadenbau-BK GmbH

 Faxe Bolig Invest ApS

 FB-Byggegruppen ApS

 Felix Bres Felixbud

 Femern-Entreprise ApS

 Femern Staff ApS

 Fersemota Waren GmbH

 FHU "Entreprise"

 FiPs IVS

 Firma Remontow-Budowlana Adam Slanda

 Firma Remontowo-Budowlane-Uslugowa, Sebastian Koczan

 Firma Budowlana

 Firma Budowlana Marcin Mlynarczyk

 Firma Handlowo-Uslugowa Pawel Wasiek

 Firma Ognolnobudowlana v/K. Bysiak

 Firma Ogolnobudowlana LIDER

 Firma Ogolnobudowlana Zenon Szymczak

 Firma Ogolnobudowlana, Misiak Michal

 Firma Ogolnobudowlana, Paweæ Wawrzynowski

 Firma Ogulnobudowlana Damian Andryskowski

 Firma Remontowo Budowlana Doran Andrzej Maczka

 Firma Remontowo Budowlana Doran Kamil Maczka

 Firma Remontowo-Budowlana Complex

 Firma Remontowo-Budowlane-Uslugowa, Zenon Koczan

 Firma Remontowowo Budowlana

 Firma Uslugowa Dominik Kochanek

 Firma Uslugowa Robert Kochanek

 Fiskers Huse ApS

 FK Professional

 FL Industrimontage ApS

 Flex Montage Gudumholm

 Flexbusser ApS

 Flytte- og Vognmandsforretning John Hansen A/S

 Fløe Ejendomme ApS

 Foder Engros Gruppen

 Fodozso Ktf. v/Ferenc Fodor

 Forte v/Marek Jankowski

 Fortis ManPower

 Fox-Bud

 FPI Baltic

 FPS2004 IVS

 Fredensborg Huse ApS

 Freelance Byg og Montage IVS

 Freelance Håndværkerne IVS

 Fremtidens Fundament ApS

 Freyja ApS

 Fri For Skimmel ApS

 Frölich Fliesen und Baukeramik GmbH

 Frøslund Byggeservice ApS

 FUH Stadler

 Future Investment sp. Z.o.o.

 Future House A/S

 Fydrych Byg

 Gabriel Byg

 Gaia Solar

 Garstecki Pawel

 GB Dk ApS

 Genz & Gaffrey Raumkonzepte GmbH & Kg

 George Sobschak

 Gideon Noah Felipe Arns

 Gindeskovgård Minkfarm ApS

 Global Construction ApS

 GO Entreprise IVS

 GoField IVS

 Golf Copenhagen ApS

 Good Service Solutions UAB

 Gramrode Murerforretning v/Bo Rasmussen

 Green Garden Plantemiljø ApS

 GreenGrow IVS

 GREGBUD

 Grenen Camping A/S

 Grenå Gulvcenter ApS

 Grenaa og Omegns Murerfirma v/Thomas Larsen Hulvej

 Gribskov Stenhuggeri ApS

 Grzegorz Kuliberda

 Græsted Entreprenørservice

 Grøn Totalrenovering ApS

 Guldborgs Håndværkerudlejning

 Gulvservice v/Miroslav Marsenic

 Gårdejer Martin Børsting

 H&M Stahl- Und Mashinenbau GmbH

 H.B. Jensen ApS

 H.J. 2005 ApS

 Handel Uslug iNex

 Handlowo-Uslogowa Budowlana

 HandyTeam Sjælland ApS

 Hansen Byg v/Thomas Hansen

 Hansen Ejendomsservice & Rengøring

 Hansen Service & Entreprise ApS

 Hartvigsen Freizeitanlagen GmbH

 Hauges Eftf. ApS

 HDG Technik GmbH

 Hedelund-Esko Tømrer & Snedkermester ApS

 Hekabe Design GmbH

 Hekabe Design GmbH

 Hendrikus Adrianus Zwanenburg

 Herning Entreprenørforretning ApS

 Herning Hus & Have

 Herrested IVS

 HeWi Montagen & Service International

 HH-Gruppen A/S

 Hillerod Byg IVS

 Hirtshals Taxi & Godstransport

 HMS Elektrotechnik GmbH

 HN Byg ApS

 Holberg El-Service ApS

 Holdwork Sp. z.o.o.

 Hope House

 Hornbæk Ejendoms- og Byggeselskab v/Anthon Seeberg

 Hoti Bygg A/S

 HP Byg ApS

 HR Group ApS

 Hubert Skilte Design ApS

 Hus Maler IVS

 Hus og Have Løsning v/Kazimieras Zukauskas

 Höganäs Tak AB

 Højer & Ziegler ApS

 I.H. Byg & Have IVS

 I.H. Byg & Have

 Ideii Partners Ltd.

 Idzik Przemyslaw Idzikowski

 IE Jobsupport

 Igma Impex ApS

 IJK Service Sp. Z.o.o.

 ILVINA

 Immotech ApS

 Imonés Pavadinimas/TOP 2 UAB

 Inga Mockaityte

 Ingear ApS

 Ingeta ApS

 Ingvardsen Transport ApS

 Investbud AG Sp. Z.

 IWI-Solutions LTD

 Izabella ApS

 J. Aleliuno Individuali Limone

 J.G. Finishes ApS

 J.K. Ejendomsselskab Aalborg ApS

 J.P. Byg ApS

 Jacek Wencel

 Jacpol

 Jama Byg ApS

 Jan Andrzej Czaja

 Jan Moller Unipessoal Lda

 Jan Skov Pedersen

 Janus Berkulis

 JDF Byg c/o Fehim Setkic

 Jemi Byg v/Mikkel Ferm

 Jens Søe 2008 ApS

 Jesper Dige Ejendomme ApS

 Jillion C ApS

 JJ1 ApS

 JL

 JN Cable & Construction AS

 JNGruppen IVS

 JOBzone Deutschland GmbH

 Jordankertjenesten i Ringsted ApS

 Jorijus

 Josef Strag

 JP Totalentreprise

 JS Byggeservice ApS

 Juozas Karchauskas

 Justyna Palka

 Jydsk Byggeteam ApS

 Jysk Porebeton Montage IVS

 Jysk Total A/S

 Jyskbyg ApS

 Jørgen Witt's Eftf. v/Christian & David Witt

 K.P. Montering ApS

 K.P. Transport v/Kristian Poder

 K/S P.L. Transport

 Kaczmarek Czeslaw

 Kambud v/Bogdan Kaminski

 Kamil Cygan KAM-BUD

 Kamil Kachniarz

 Kanehøjgårds Tagentreprise v/Allan Fagerlund

 Karol Maler Service

 Kasnaes Montage v/Jan Kasnæs

 Katmic Service IVS

 KB Byg A/S

 Kbh-Maler ApS

 KB-Trading ApS

 KC Totalservice ApS

 Kera-Fliesenbau GmbH

 Kes ApS

 KEYS Barbara Dabrowska

 Kim Johansen International Transport A/S

 Kim Johansen Transport Group

 Kirk Bau UG

 Kirk Bygg & Konsult 

 Kj Maskinudlejning V/ Kim Lennart Jørgensen

 KL-ApS

 Klinker-Fix Fassadenbau GmbH

 Klodka-Handel

 Knop Elektronik A/S

 Koncept Montage ApS

 Kowalski-Kowalski Grzegors

 Kozbud BIS

 KP Entreprenør og Brolægning ApS

 Kredit s.r.o.

 Kronjylland Byggefirma ApS

 Krysztof Polak POL-BUD

 KRZYCHBUD

 Krzyl-Bud

 KSH Entreprise ApS

 Kvalitet Total Service IVS

 KøbenhavnByggeri

 Københavns Byggerådgivning ApS

 Københavns Bygnings- og Facaderenovering ApS

 Københavns Multiservice v/Nicclas Hansen

 Laimis Plius

 Laksmi Olo

 Landgaard ApS

 Lau & Flory Total Byg

 LB Byg v/Leszek Józef Bielicki

 LB Malerfirma I/S

 Leasing Workers IVS

 Leif's Autoruder Ribe A/S

 Lenco Sp. Z.o.o.

 Letzsushi ApS

 Leyk Service c/o Winnie Svensson

 LG Ejendom ApS

 Lindbjerggruppen ApS 

 Lindblad Byg ApS

 Lindholm Services ApS

 Lineks 035

 Lintrup-Andersen Tømrer & Snedker I/S, c/o Kenneth Lintrup

 Litsen v/Ivorska Liutauras

 LKN Entreprise

 LMB-Tagpap

 Lobe Malerfirma ApS

 Locupleto Service ApS

 LPM Multiservice

 LRN Steel Pack

 LT Tankmontage

 Lukas

 Lumen-s sp. Z.O.O.

 Lundhuset ApS

 Luro Invest ApS

 Lux Hus ApS

 M.C.M. Sp. Zoo

 Maciej Kaszubowski

 MAD Installation S.R.O.

 Magro

 Majewiski Tigs Sveis

 MAKS w.w.D.R.

 Mala v/Lars Riis

 Maler Mesterligt ApS

 Malerbetrieb Eberhardt GmbH

 Malerbetrieb Schröder & Schröder

 Malerei & Glaserie v/Johnny Ingwersen

 Maleren Erik Voigt-Petersen

 Malerfirmaet Viborg Jacob Vorre

 Malerholdet ApS

 Malermester Simon Kristensen

 Manpower Solutions ApS

 MAP Construction

 MARBUD

 Marcin Janiak

 Marcin Radziminski

 Marmo Cris

 Marmolak IKE

 Martin construction

 Martin Skals

 Martin Telesnicky

 MARTOM Marcin Tomaszewski

 Matina v/Anatolie Mutu

 Max Service IVS

 Maxan Malerentreprise ApS

 Mazilstara

 MB Saulexlita

 MBCOM, Stefana Zeromskiego 29

 MBJ ApS

 MBS & PV Systembau

 MBS & PV-Systembau

 M-Byg Ajstrup ApS

 M-Con Byg og Montage ApS

 MDE Entreprise ApS

 Melonique ApS

 MH Malermester

 MHE-Multiservice v/Michell Højbjerg Eriksen

 M-House

 MI Entreprenør Og Anlæg V/ Mads Lauridsen

 Michael Eickelberg

 Middelfart Flytteforretning v/Mikael Rohde Smidt

 Midtsjællands Totalentreprise ApS

 Miguel Gabriel Montagen und Bauleitungen

 Mihaeil

 Mikael Bo Christensen

 Mikkel's Tømrerentreprise

 Miles Group ApS

 Millimeter Byg

 Milosz Chalpowski MCHUB

 Mirjanbud-Uslugi Ogolnobudowlane

 MJ Renovations

 MK Private Sale and Rent v/Martin Johannes Krebs

 MK Salg & Engros ApS

 MK Totalentreprise ApS

 Mko. Ejendomsrenovering v/Martin Kjær Olsen

 ML Ejendomsservice

 ML Entreprise v/Mike Lützner

 MLH Entreprise ApS

 MM-Byg v/Marian Michalski

 MN Ejendomme 2013 ApS

 Mols Multiservice ApS

 Monefeldts Malerentreprise

 Montagegbau Andreas Wölfl

 Montageservice Paul Stöger

 Montajes De Carpinteria

 Moonlight Serwis Sut Beata

 MOR-SPAW

 Mortensen Bauunternehmen GmbH

 MP Solarmontagen GmbH

 MS Malerfirma v/Mariusz Zbigniew Stasiewicz

 MS Tømrer ApS

 MSM GmbH

 Msn Trans ApS

 Multi-House

 Multi-Job

 Multi-partner v/Mikkel Linnemann Clemmensen

 Murerfirmaet Askegren

 Murermester Johnni Madsen og Søn ApS

 Murermester LKD v/Lasse K. Damm

 Møllers Tømrer & Montage

 N.Dyrner Byg og Entreprise ApS

 N.S. Malermester

 NA Anlæg & Service

 NARDOS sp. z.o.o.

 NAZCS Building SRL-D

 NB Entreprise ApS

 Nehemias Byg ApS

 New World Construction

 Nicolae Mamaliga

 Nicolai Søndergaard

 Nikolaou Dimitrios

 Nistor Murermester

 Nob-Murerfirmaet ApS

 Norbert Balcerczak

 Nord KSB GmbH

 Nordic Outlet Sp.Zo.o

 Nordjysk Sandblæsning/NS Maskiner

 Nordjysk Træ ApS v/Christian Sørensen

 Nordsjællands Diamantboring ApS

 Nordsjællands Tagmontering v/Bo Larsen

 NSJ-HS v/Aurelius Gedvilas

 Nulpunkt service IVS

 Nv Byg V/Nerijus Venckus

 OB Montering ApS

 OBADIAS v/Tommy Vall Andersen

 OBEK-BUD Iwona Gawel

 Ocean Services Group Rafal Bulczak

 Odense Maleren

 Olsson Holding Randers ApS

 OMS GmbH

 Ordrupgaard Entreprise ApS

 Orion

 Oslugi Ogolnobudowlane Damian Klukacz

 Outdoor Media A/S

 Overgaard Fisk ApS

 P. Holm ApS

 P. U. Kazimierz Zabrzeski

 P.B. Nordic IVS 

 P.H. Elektrotrend

 P.H.U. JAGAR

 PALBUD

 Pama Totalentreprise IVS

 Pawel Byg Danmark IVS

 PCH Service v/Piotr Charkiewicz

 PEN-COM s.r.o.

 Penter ApS

 Per Væring

 Perma Ejendomme A/S

 Permo ApS

 Pesca-Ren v/Leon Svenning Rasmussen

 Peter Strehl Baudienstleistungen

 Petersen Service

 PF Entreprise ApS

 PG Byg & Montage ApS

 Phu Dhana

 PHU Sebastian Wojtko

 Pilvikar IVS

 PL Byg ApS

 Pluk og Pak v/Lotte Sandorff Sørensen

 PM Ejendomme A/S

 PM Ejendomme II ApS

 PMbyg ApS

 PO Service v/Piotr Marek Okolotowicz

 Pol-Fix

 Preisin Fussböden GmbH & Co. KG

 Premium Quality

 Prestige Byg ApS

 Prezedsiebiorstwo Budowlane

 Pro-Hjælp

 Procur Vikar ApS

 Produktionsselskabet Bouquet ApS

 ProFit

 Protem ApS

 Prywatna Firma Budowlano-Deweloperska

 Przedsiebiorstowo Ogolnobudowlane Mariusz Tabor

 Przedsiebiorstowo Uslugowe Maciej Janik

 Przedsiebiorstwo Budowlano-Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane

 Przedsiebiorstwo Uslgowe Adam Wróbel

 Przedsiebiorstwo Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Uslugowe

 Przedsiebiorstwo Uslugowe Janusz Hasior

 Przedsiebiorstwo Uslugowe Michal Kulig

 Przedsiebiorstwo Uslugowe Rafal Janik

 Przedsiebiorstwo Uslugowo Handlowe-Uslugowo

 Przedsieiorstwo Ogolnobudowlane Elzbieta Wilimberg

 Q & Brdr. Bygge-Entreprenør ApS

 Qtech Sp. Z.o.o.

 R&B v/Ramunas Riauba

 R & K Aps

 R.E. Bygg UAB

 Radar Transport ApS

 Rafdom

 Raimonds Janulevics

 Raisbæk & Sønder ApS

 Randers Transport ApS

 Rask & Søn ApS

 Rask Tagdækning ApS

 Rasmussen Ejendomme ApS

 RBU Logistik A/S

 Regnbue Håndværker Service ApS

 REGON 301272100

 Reinhold Keller General Contracting GmbH

 REM-ART

 REM-ART Drozd Jaroslaw

 REM-BUD

 Remex

 Remonty Budowlane Henryk Kuziow

 Remonty Budowlane MUR BET

 Rene's-Belægning Rene Michael Kloostermann

 Renoveringsfirmaet af 11/4 08 ApS

 Residens Møen ApS

 Restauracja i Pizzeria Cafe u Dorosza Dorosz Zbigniew

 RH Byg og Anlæg ApS

 RI Byg ApS

 Riel A/S

 Risavika Terminal A/S

 RM Multi Entreprise ApS

 Robbud

 Rob-Bud

 Robert Ordon

 Roboty Budowlane Jan Ordon

 Roboty Budowlane Mariusz Perlowski

 Robust Hus ApS

 Roland Sokolski

 Rold Skov Malerforretning-Ejendomsservice Himmerland

 Rope Access Fort.

 Rosilo Montaj SRL

 ROZ BUD

 RTK Multiservice v/Ronny Thrane Kongsdorf

 RTS Gastro & Möbeldesign GmbH DE International Denmark ApS

 RV Byggeri v/Vytautas Bocys

 Ryanair Limited

 Rødbækgård Entreprenør A/S

 Rødekro- Murer- og Entreprenørforretning ApS

 S.C. Confix Wood SRL

 S.C. Robinstal Global Technoserv SRL

 Sand CPH A/S

 Saxi Vägg AB

 SBE Entreprenad AB

 SC Dimmer SRL

 SC Gunther Wood SRL

 SC LEO Construct SRL

 Scandic Entreprenør ApS

 Scandinavian Super Construction ApS

 Scanmal v/Martin Bo Trappehave

 Scharling Woodwork ApS

 Schletter GmbH

 Schmidt & Berndsen Gbr.

 Seibel und Weyer GmbH

 Semic & Poniatowski Sp. Z.o.o.

 Sengo S.C.

 Service Malerne ApS

 Shine Entreprenør

 SIA "Fortuna Distribution"

 SIA Lomay & Story

 SIA M un V

 Sigholm Transport A/S

 Siig Entreprise ApS

 Silkeborg Tømrerforretning IVS

 Silva Opus ApS

 Silverholm Byg ApS

 Simonsen Byg ApS

 Sirtel Sp. Z.o.o.

 Site Service Danmark ApS

 Sivesgaard Tømrer og Snedkerf. IVS

 Skan Byg ApS

 Skjoldborg Byg v/Rene Skjoldborg Jørgensen

 Skovlunde ApS

 Skovly Ejendomme c/o Conny Lindholdt

 Slagelse Anlægsfirma ApS

 Slagelse Tømrer Firma v/Hans-Erik Hansen

 Sloth Byggeentreprise ApS

 Smartlakering ApS

 SMD Schubert

 Smede-Entreprenørfirmaet S Larsen ApS

 Snedker- og Tømrerfirmaet Claus William Jensen

 Snedkerfirmaet Goodmanservice ApS

 Snedvigbyg IvS

 Solara v/Istban Orban

 Solution Service ApS

 Sonne's Gulventreprise v/Preben Sonne Nielsen

 SP Invest Løkken IVS

 Spc Tømrer og Snedker ApS

 SPI Global Play

 Spir-Bud

 Sprøjtemaler.dk

 SRC Invest ApS

 Srebro-Pol

 Stan Gh. Mihaela persona Fizica Autorizata

 Stanislaw Gabrys

 STAR - BUD v/Jerzy Radziun

 Stauns Staldrengøring v/Benny Staun Kristensen

 Steigerbouw van der Panne

 Stenberg Montage

 Steptech A/S

 Steptech A/S

 Stoja Byg og Gulvservice

 STOL-GOL Golak

 Stonefit Marine

 Stråtag v. Service Fyhn

 SVAJA v/ Svajunas Gruzzdas

 Swinton Sp. Z.o.o.

 Sydjysk Tagentreprise ApS

 Sylwester Raus SBUD

 Sylwester Wisniewski

 Synergy Holding ApS

 System & Elementbau Köhler GmbH

 Szut Byg v/ Jaroslaw Ryszard Szutenberg

 Søbo Huse ApS

 Søborg Autolak Center ApS

 Søhus Autolak v/Kennet Jakobsen

 Sølund Totalentreprise ApS

 Søren Hertz Snedker og Tømrer ApS

 Sørensen & Ubbesen Holding ApS

 Sørig Group I/S

 Sørup Handel & Nedbrydning ApS

 T Ø Byggesservice v/ Tommy Ørslev Jensen

 T&D Byggeentreprise ApS

 T.D. Service ApS

 T.M.T. Multiservice IVS

 T.S. Huse. Aalborg A/S

 TA Boligudlejning I/S

 Tadas & DK v/Tadas Petrauskas

 TADAS & DK

 Tagdækker B. Pedersen

 Tage Lausten

 Tak & Papp Landskrona

 Tambud / Ryszard Matyskiewicz

 TBFF Byggesystem AB

 TD Byggeservice ApS

 Team Mortensen ApS

 TEAM-BUD

 Teatr "ARTENES" Mariusz Kowalski

 TEG Equipment ApS

 Teichmann Innenausbau GmbH

 Tempu IVS

 Tent Pro

 Terndrup Vikar Service ApS

 The League of Extraordinary Gentlemen LTD

 The Carpenter ApS

 Thomas Byggearbejder

 Thy Entreprenør og Miljøteknik

 TIG-SPAW

 TKF Tomasz Komar

 TKM Invest Jacek Kula

 TLL Byg og Facade IVS

 TMK Byg ApS

 TMS Partner A/S

 Toft & Alexandersen ApS

 Tom Nielsen 2016 ApS

 Tomasz Rojek

 Tonni's Entreprenørservice v/Tonni Andersen

 Toptømrer

 Toras Pro

 Total Byg Sp. Z.O.O.

 Total Wind PL. Sp. z.o.o.,

 Total Byg ApS

 Total Service

 Total Wind UK Ltd,

 Totembo Ivs

 Tower A/S

 Tpbyg

 TPM Bilpleje v/ Teddy Madsen

 Traf - Bud Spolka Z Ograniczona

 Trane Entertainment Group ApS

 Tronas UAB

 Trægulvværksted ApS

 TT Group oü

 TurboCare Sp. z.o.o.

 Tuttiservice SRL

 TW Ejendomme ApS

 Tækkemand Eg Westergren

 Tækkemændene ApS

 Tæppehuset Tilst A/S

 Tømmergården 1970 ApS

 Tømrer Francis

 Tømrer og Snedkerfirmaet Carsten Skjødt ApS

 Tømrerfirmaet Nygaard ApS

 Tømrerfirmaet Otto ApS

 Tømrerfirmaet Overby Byg ApS

 Tømrermester Finn Hansen

 Tømrermester Rasmus Brix ApS

 UAB "Argum"

 UAB Aditana

 UAB Baldo Spalvos

 UAB Bauvita

 UAB Buhalterija Jums

 UAB Building Services

 UAB Bygas ES

 UAB Danica LT

 UAB Danmarkesta

 UAB Davista

 UAB Einartas

 UAB Ekstratyba

 UAB Euromoto Group

 UAB Farmveta

 UAB Fikripa

 UAB Fikripa

 UAB GALSTA

 UAB Gausybe

 UAB GELTAS

 UAB Gloverta

 UAB Hold Express

 UAB Homeway LT

 UAB Hortivita

 UAB Kaleda

 UAB Kinderlandas

 UAB LDKHUD

 UAB Livijus

 UAB Metos

 UAB MK Services

 UAB Montage Experten

 UAB Placidus

 UAB Renela

 UAB Ronkasa

 UAB Rusata

 UAB Salro

 UAB Scopo

 UAB Servisas Domus

 UAB Stadiva/Dujokas Vaidas

 UAB Statyba

 UAB Teamwork Projects

 UAB Tulvira

 UAB Uvor

 Uabeiniska

 Uniform Denmark A/S

 Unikhuse ApS

 Urban Byg ApS

 Uslogowo Handlowa Krzystof Kisiel

 Uslugi

 Uslugi Budowlane Budmar Mariusz Maculewicz

 Uslugi Remontowo Budowlane v/Marius Litewnicki

 Uslugi Remontowo-Budowlane Marcin Multan

 Uslugi Budowlane

 Uslugi Budowlane

 Uslugi Budowlane Dariusz Boberski

 Uslugi Budowlane Dominik Biernacki

 Uslugi Budowlane Facade IVS

 Uslugi Budowlane Janusz Jakubjec

 Uslugi Budowlane Kamil Wierzbicki

 Uslugi Budowlane KM

 Uslugi Budowlane Marcin Koniczynski

 Uslugi Budowlane Marcin Koruch

 Uslugi Budowlane Michal Figiel

 Uslugi Budowlane Oklek Krzyztof

 Uslugi Budowlane Pawel Rózylo

 Uslugi Budowlane Piotr Czech

 Uslugi Budowlane Roman Gralinski 

 Uslugi Budowlane Slawomir Budny

 Uslugi Budowlane Tomasz Stajniak

 Uslugi Ogolnobudowlane

 Uslugi Ogolnobudowlane Andrzej Stasiak

 Uslugi Ogolnobudowlane Daniel Adamczyk

 Uslugi Ogolnobudowlane Dziwiszek Krzysztof

 Uslugi Ogólnobudowlane Jaroslaw Mackinski

 Uslugi Ogolnobudowlane Karol Stasiuk

 Uslugi Ogolnobudowlane Marek Wojtkow

 Uslugi Ogolnobudowlane Mariusz Wolan

 Uslugi Ogolnobudowlane Pawel Fortuniak

 Uslugi Ogólnobudowlane Real Bud

 Uslugi Ogolnobudowlane v/Marcin Poliwka

 Uslugi Ogolnobudowlane v/Rafal Boroch

 Uslugi Ogolnobudowlany Eugeniusz Kolenda

 Uslugi Oguino Budowlane 

 Uslugi Remontowe Marcin Jaszcz

 Uslugi Remontowo Budowlane

 Uslugi Remontowo-Budowlane

 Uslugi Remontowo-Budowlane

 Uslugi Remontowo-Budowlane Bogazyk Wlodzimierz

 Uslugi Remontowo-Budowlane Emilian Owczarek

 Uslugi Remontowo-Budowlane Eurobud Roman Leonowicz

 Uslugi Remontowo-Budowlane Eurobud Sp. Z.O.O.

 Uslugi Remontowo-Budowlane Jaroslaw Jedynak

 Uslugi Remontowo-Budowlane v/Andrzej Spirydowicz

 Uslugi Remontowo-Budowlane, Janusz Michalski

 Uslugi Spawalnicze Wodno-Kanalizacyjne

 Uslugi Strzecharskie Com-Dach

 Uslugi Transportowe v/Piotr Giruc

 Usluglogulnobudowlane Grzegorz Wieczorek

 Uslugowa Tomasz

 Uslugowy Zaklad Stolarski

 USTETO Climbing Walls & Equipment

 Ustuppski Company

 V.O.F. O&C

 Vaido ApS

 Varebilnu.dk ApS

 Vasner.Byg

 Vasstaktackning & Renovering v/Lorent Toth

 Vejby Cementstøberi ApS

 Vestjyllands Tømrer ApS

 VIKTORIIA Sp. Z.o.o.

 Vildbjerg Entreprenør & Anlæg ApS

 Villa Strata ApS

 Vincent Sygetransport v/Aravinthan Thurairajah

 Viotek ApS

 VIP Byggegruppen IVS

 Vis Major Sp. Z.O.O.

 Vitor Schinu

 Vognmand Bo Jørgensen

 Vognmand Finn Rasmussen

 Vognmand Thomas Jessen

 VRK Group ApS

 VT Solutions IVS

 Waldeck

 Waldemar Dobranowski, Uslugi Ogolnobudowlane

 Wallart - Tomasz Smieszkol

 Weathershield

 West Star Property ApS

 Wieslaw Wysocki

 Wikar Care.dk IVS

 Winart

 WOJ-BUD

 Wojcejcich Król Mwsystem

 Wojciech Ciesielski

 WOJT-BUD Wojiech Wilk

 Workforce SP. Z.O.O.

 Wulf og Munk ApS

 Wurden Entreprise UG

 Z. U. Brolægning & Haveservice v/Zaka Ullah

 Zak Byg

 Zaklad remontowo-Budowlany ES-BUD

 Zaklad Uslogowo-Budowlany Krzysztof Jachola

 Zaklad Instalacyjno-Montazowy

 Zaklad Ogolnobudowlany

 Zaklad Ogolnobudowlany Roman Rogalski

 Zaklad Remontowo Budowlany Tomasz Demczur

 Zaklad Remontowo-Budowlany

 Zaklad Remontowo-Budowlany

 Zaklad Stolarski Jaroslaw Klecha

 Zbigniew Jonski

 Zbigniew Stanislaw Dabrowski

 Zbyl-Bud

 Zemol Adam Plawecki

 Zimmerei Steen Jacobsen

 Zimmerei Tobias Hansen

 Zo-Lap Bt

 ZUH Pawel Ziólkowski

 Zygbud

 Zygmunt Ordon

 Østjydsk Byggeteknik ApS

 Aabybro Murerfirma ApS v/Flemming Madsen

 Ålholm Plads 1-7 ApS

 Århus Ejendomme ApS

 Aarhus Entreprise ApS

 Århus Tømrerfirma ApS

 Aarhusmontage ApS

"Budomax" Sp. Z.o.o. 

2tal Byg OK

3GNS, Kista Science Tower - DA har protesteret

A & P Byg 

A A J Entreprise ApS

Abboynord Sp. Z.o.o. 

Abildgaard Design ApS

Abto Byg & Bolig ApS 

Ad Astra Pawel Gajewski 

Adrian Trestka 

Agrojob Denmark ApS 

Akopian Power ApS 

Albena Export 

Aleksander Link

Altmaler ApS 

AMD / Dariusz Gradzik 

Andersen & Hebel Agenturer ApS

Andrzej Burkot 

Andrzej Jarmula 

Anjor-Fair Play Service I/S 

Anthony Rene Smith 

Aom Danmark Filial af Aom Sp. Z.O.O.

Aptering ApS 

Arkadiusz Czuprynski "Arkon" 

Arkapol Builders 

Art Bud 

Art-bud 

Artpol Artur Klincewicz 

Artrist 

Artur Sieczka 

Arturas Kupcinskas

Arx Vitrum 

At Tag og Byg

Atlas Homes

AUT Steuerungestechnik 

AV Buildings ApS 

Awd. 2 

Azir 

Bajek/Radoslaw Bajek

Balbao Ko Team Kft 

Balt Skane UAB

Baltic Workforce S.m.b.a

Basse's Grave- og Haveservice v/Henrik Pedersen 

Bellaria UAB 

Ben Building Company

Ben Group Filial af Ben Group Eood 

Betonentreprenør Jacob Jensen Holding ApS

Beyond Tomorrow Construction Company

BG Anlægsteknik ApS

BG ApS 

BG-Montage 

Billund Tømrer og Snedker ApS 

Biofueltecnology ApS 

Bjerregrav Belægning 

Bmti Baumaschinentechnik GmbH 

BOB Bausanierungs GmbH 

Bolig Energi ApS 

Bona - Piotr Bona 

Borydan Bygg 

Brepol Andrzej Januszewski 

BS Vognen 

BSB Balkon- und Systembau Gmbh 

Bud Bis

Bud-Byg 

Budex v/Andrzej Krzyminski

Budex Zbigniew Gilewicz 

Bud-Kam

Budmar Mariusz Niedzialkowski 

Bud-Max Michael Nowakovicz 

Budomat 

Budomax Sp. Z.o.o. 

Budomax Spolka Z Ograniczona 

BU-DRO Frima Remontowo Budowlana

Budwencki Uslugi Budowlane 

Building Services 

Building 

Bullers Service v/Jørgen Petersen 

Buy Best Solution ApS 

BYG BYG BYG ApS 

Byggeservice MMM ApS

Byggeservice.eu ApS

Baagøe Entreprise A/S 

C.M. Totalentreprise v/ Cihan Onur Mersin 

Cafe Englen 

CBN Firm 

Center Bud 

Chrisser Skilte A/S 

City Financial K/S 

City-Invest ApS

CKJ ApS 

Colden v/Mariusz Kos 

Congres v/Jaskiewics

Construction Dubiel 

Contiga Tinglev Montage GmbH 

COOL-BUD 

Cormex SP Z.O.O

CP Erhvervsrengøring & Håndværk ApS 

CPH Totalentreprise ApS 

CR Living ApS

Czeslaw Stefanski 

D&A Sp. Z.o.o. 

D.K. Indeklimaservice ApS 

D.K. Tagpap ApS 

Dachbud 

DACH-MAT 

DAGA/Dagmara Grabiec

Dan Ru Invest S.R.L 

Danas v/Danas Januskevicius

DANBUD Sp. Z.o.o.

Dania Work UAB 

Daniel Cygan CYG - BUD 

Daniservice v/Daniel Nørgaard Pedersen 

Daniskos Architektüros

Dan-Lat-Farms v/Jørgen Lind 

Danlita Services UAB 

Danny Kossidowski

Danpol Byg ApS 

Dansk Malerentreprise ApS

Dansk Tagstensmontage v/Lars Christiansen

Danskan Bygg 

Danske Project 

Darbyg v/Dariusz Wolniak

Darecki 

Darex 

Darkmal v/Dariusz Gorczynski

Darringe Byg ApS 

Datoselskabet af 8. september 2008 ApS 

Davmod 

Deedee's ApS 

Deko Byg ApS 

Delfa Byg Filial af Delfa Byg, Limited, England 

Delta Ingenieur GmbH 

Den Lille Tømrer v/Thorbjørn Lauridsen 

Die Kleine Bierstube*

Dins Grants 

Domestik Services ApS 

Domex Tomasz Targoinski 

Domex 

Domusmunus UAB

Donvima 

Donvima 

Drewpol v/Jan Czaplewski

Dreyer Gruppen ApS

DTBC 

Duus VVS ApS 

Dystrybucja I Promocja 

DZM Construction 

EB Multibyg v/Edgaras Butas 

EDAR Edyta Olech 

EDG Pasalulis

Ejendomsanpartsselskabet Gurrehus 

Ejendomskontoret

Elektro Stal

ELZ Service ApS 

Energomontaz-Pólnoc Belchatów 

Entrepol 

Entrepriseselskabet Aptering Anno 1970 ApS 

e-riko Anna Ryszowska 

Erling Christensen Møbler A/S

Ernst Clockwork

ET Transport v/ Erik Tyron 

Euro Building 

Euro Team 

Euro-Bud Mazurek Waldemar 

EVG CONSULT ApS 

F.H.U. Acoord 

Fan Family 

Farbewechsel GmbH & Co. KG

Favrskov Totalbyg ApS

Fenna Carpets

FHU Tom-Bud 

Filipsen Byg ApS 

Finlandshuse A/S 

Fiorido & C. Srl 

Firma Remontowo Budowlana Doran Andrzej Maczka

Firma Remontowo-Budowlana Adam Slanda

Firma Budowlana Edward Bersztolc 

Firma Budowlana Korzeniewski Ireneusz

Firma Budowlana Radoslaw Bersztolc 

Firma Budowlana Sierakowice v/Karlo Malek 

Firma Budowlana 

Firma Ognólnobudowlana "AN-BUD" 

Firma Ogólnobudowlana 

Firma Ogolnobudowlana Wojciechowski

Firma Remontowo Budowlana Olesinski 

Firma Remontowo Budowlana v/Kamil Maczka 

Firma Remontowo-Budowlana 

Firma Remontowo-Budowlana 

Firma Traf-Bud v/Trafas Bartlomiej 

Firma Uslugowo-Handlowa Karol Strychalski 

Firma Wielobranzowa Ma-Ren 

Flemming Allan Westring Sørensen

Fliesen-Lembke

Flix/Sebastian Flis 

FMZ GmbH 

Foloma 

Forlæns & Baglæns 

Freddy Kjær 

Freelance Maleren v/Per Andersen 

FU Mirimat S C/Kalunzny 

FUH Stadler 

Fusion Entreprise 

Galabau Schwabe GbR

Gaura Uslugi Ogolnobudowlana 

GBE Group SP Z.O.O. 

Generali 

Genvinding K. Grave Kristensen ApS 

Geofizka Krakow SA 

Gigan2 Teknisk Isolering ApS

Gliesta UAB 

GREG Uslugi Ogolnobudowlane i Elektryczne 

Grezegorz Bosak Firma Ogolnobudowlana 

Grzegorz Binczarowski 

Grzegorz Zebracki 

Grøn Totalrenovering ApS 

Gudas UAB 

H and T Company, Horsens

H and T Company, Polen

H H Renovering v/ Henrik Heisel 

H L Ejendomsservice v/Henrik Larsen 

Hagenauer GmbH

Handlowo-Uslugowa TARTAK 

Handy-Mand.dk v/ Taras Grigorevitj Goncharenko

Hanske Photovoltaic & Projectmanagement GmbH 

Harms Malereibetriebe GmbH

Hegelund Huset ApS 

Hekabe Design GmbH 

Helleruphus A/S 

Hels Byg ApS v/Carsten Simonsen

Helsinge Flisebelægning v/Gert Petersson

Herbo Byg A/S 

Herbo Holding ApS 

Herbo-Properties ApS 

Hold Express UAB 

Holm's Tømrer og Snedker ApS 

Holtz und Bautenschutz 

Holz- & Dachbau Kleinitz Zimmerei & Drachbau

Holz und Bautenschutz Seder 

Housemakers Sp. Z.o.o. 

HP Entreprise 

Humlan och Sebbes Hus AB 

Hungaria Lift Ltd, Glebe House 

Høilund Design v/Mikael Dybdahl Høilund

Højsgaard Hansen Totalentreprise ApS 

I. E. Tømrerservice 

IDB Budownictwo Daniel Cymerski 

IDC Budownictwo Cymerski 

IDC BUDOWNICTWO Iwona Cymerska 

IHH ApS 

Ikast Byg v/Peter Ikast 

Il Normandia/Laimonas Petraitis

Inok AB 

Inter Agra S.C. 

ISOISO 

Izoma, Marta Niezgoda 

Izoterma

J.G.S. s.c. 

J.L. Byg v/Jan Krauza 

Jacek 

Jan Rzezniczak 

Jar Bud 

Jaroslaw Blaszyk 

JCS Toglis 

JDP SIA 

Jesper True ApS

JJK Byg ApS 

JMA v/Mike Hansen

JN Construction ApS

Job & Byggeri ApS

Jobteam A/S 

Josef Ladra 

JPM Budownictwo 

JSC ''Euroda'' 

JSC Rigtigt Handverk

JT Gylvservice ApS 

Junker & Meves Kanalsanierungstechnik 

Just Tømrer v/Christian Just Poulsen 

Jysk Boligrenovering ApS

Jørgensens Totalentreprise ApS 

K M Terazzo & Partner ApS 

K.A.G.S. v/Krzysztof Andrzejczuk 

K.H. Relouw 

K.P. Partner S.C v/Pawel and Krzysztoft

Kajslauku Sistemas SIA 

Kamil Cygam KAM - BUD 

Karol Michta Firma Uslugowo-Handlowa "KARPOL" 

KDJ Entreprise ApS 

Kestugneta UAB

Kestutis Repecka

Kirk Byg ApS 

Kl. Specialservice A/S 

Kompleksowe Wylonczenie Wnetrz Parkowa 

Kornel Sowinski Uslugi Ogólnobudowlane 

KRIAUTE 

Kris Nax 

Kruse Winther Byg ApS 

Krzys Zaklad Ogolnobudowlany

Krzystof Polak POL-BUD 

Krzysztof Myslicki 

Krzysztof Plawecki 

Krzysztof Saran 

KSH Entreprise ApS 

KTK Entreprise 

Kuba Makowski 

Kuba Mazur

Kuba-Pol

Kuntzer Construct

Kuntzer Construct ApS 

Kählers Coffee Station ApS 

Kählers Spisesalon ApS 

Københavns Blikkenslager v/Thomas Didriksen 

Køge Murerservice v/Tayfun Ünsal

L.A. Bud 

L.K.S. Entreprise v/ Francizek Lukowiak

Lakrep.dk ApS 

LAKreperationer.dk Aqua ApS 

Lars Laj Polska Sp. Z.o.o.

Lars Laj A/S 

Le Renovation Sia 

Lemke Invest

LF Byg og Anlæg ApS

LUK-POL 

Lützau Totalentreprise ApS 

Maison Scandinavia Sarl 

Maler Jonas v/Jonas Duksta 

Malerbetrieb Thomas Matern 

Malerfirmaet Svend Hansen v/Svend Sten Hansen

Malermester Benny Ranch Andersen 

Mammut Development ApS

Manjana ApS 

Mar-Bud 

Marek Rejter Uslugi Ogólnobudlane

Marel SL 

Marema/Maciej Brylewski

Mariusz Bosak 

Mariusz Nowak 

Mariusz Wieczorek 

Marko 

Markus Grindel-Köhler c/o Jörg Spiekermann 

Marlem 

MAT-BUD

Matlasz Constrct S.R.L. 

MAX.BUD.APS 

M-BUD v/Michael Wisziewski 

MEL-BUD Pawel Grelik 

Mera Service Sp. Z.O.O. 

Mercor SA 

Merkle GmbH

Messinge Taxi v/Niels Virenfeldt Nielsen 

Mester Sylwester Strychalski

MiG-BUD v/Grzegorz Byk 

MIKA 

Minifarmens-El 

Misz Masz

MKO Ejendomsrenovering

ML Byg & Tag v/Mick Ronny Lohse 

Mona's A/S 

MPR Byggeservice v/ Marcin Mikolaj Brzuszczynski 

Multi Service 

Multibyg v/Niels Jørgen Jørgensen

Multiservice's v/ Per Jakobsen 

Murerfirmaet Marker ApS 

Murerfirmaet Thomas Larsen ApS 

Murermester Bent Møller ApS

Murermester David Hill

Muusmann Byg v/Benjamin Muusmann 

MVC-Nord GmbH & Co. KG 

Nanostone ApS 

Nature Play ApS

Naturstein-Projekt

Nemt og Billigt v/Robert Heinz

New View v/Anna Klin

Niels Brings Jacobsen 

Niels Kim Jensen ApS 

Nielsen Construction ApS 

NON-MAR 

Nord Byg ApS af 2010 

Nordbud System

Nordbus.DK ApS

Nordic Multi Service

Nordisk Malerkompagni v/Sigurdir Proppe 

Nordisk Spisehus ApS 

NordLitas 

North Star Construction ApS

Nya Bud Uslugi Ogólnobudowlane 

Nyopgang.Nu ApS 

Odder Bowling Center A/S 

Officelab ApS 

Ofsys Kft 

Olemer v/Elemer Olah 

Optibyg ApS 

P & J Pawel Karaczyn 

P. Tampa

P.H.U. v/Lubanski Wpjciech 

P.P.HiU Polmar 

P.S. Maler 

P.W. Concres A.D. 

Pan Krzysztof Rybacki 

Patrick Warnke 

Pavel.dk

Pawel Kowalewski

Pawel Wlodarski 

PBSC Pawel Pioch 

PC Byg ApS

Perfecto 

Petersen Service c/o Peter Horvath 

PHU Inter Bud 

PHU Pro-Design 

Piortr Andrzej Mariuszek

Piotr Bartkowski 

Piotr Dybek REMO-BUD 

Piotr Frohlich 

Piotr Ulicz Remontowo-Budowlane 

Polbud Spolska Sp. Z.O.O.

Polbud Wojciech Szczepanowicz 

POL-BUD 

POL-BUD 

Polconstruct Sp. Z.O.O.

POLISHPOLISH BYGGESERVICE PL 

PPHUeccohaus Jeck Bucewicz

Prace Budowlane

Pranczke Eugeniusz 

Pro-Bud

Probud v/Bartosz Ostajewski

Profi Color S.R.O.

Profilsystemer A/S

Promurer.DK ApS 

Przedsiebiorstwo Wielobranzowe ''COLIN'' Anna Niewinska 

Przedsiebiorstwo Handlowe Uslugoew

Przedsiebiorstwo Ogolnobudowlane Tomasz Hutman 

Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane

PW Mar-ko 

PW Pablo 

R.E. Byg UAB 

Rafal Debicki Uslugi Ogolnobudowlane DENRAF 

Rafal Klincewicz Raf-Bud 

Rafbud v/Rafal Kochel 

Rafpol v/Rafal Smyrak 

Rainer 

Rainer.DK S.m.b.a 

Redesa 

Refsgaard Tømrer & Snedker v/Klaus Villadsen

REKONSULTA MB 

Rembud

REM-BUD Grzegorz Koziej 

Remi-Montage AB

Remontowo-Budowlane v/Mariusz Wieczorek 

Remonty Budowlane MUR BET 

Remonty Budowlane 

Ren-Bud 

René Jurth 

Restaurant Vejlegården ApS 

Retro-Styl

RH Byg 

RHO Byg v/Rachid Omar Hamze

Ring-Service v/Ilec Svetolik

RKS Tømrer & Snedker ApS 

Robert Lang

Roland Langenegger GmbH

Rosenlund og Compagny A/S

Royal Byg ApS 

Rydzio-Damian Rydzik 

S.C.B.I. Consadeleea.SRL 

Saxon v/Gábor Fehérvári 

S-Byg ApS 

Sc Handvaerker Srl 

Schultz und Partner Gbr Malerbetrieb 

Sebastian Wesolowski

Sebex 

SHS Ejendomsservice ApS 

SHT af 23.06.2011 A/S 

SIA BBT 

Sidewalk ApS 

Silesia Locum Sp. Z.o.o 

Silvatica A/S 

Skan Byg ApS

Skan-Bud 

Skann Floor v/Carsten Bonnerup Møller 

Skrifter.As v/Søren Skifter Bach 

Skåne Bygge- og Anlægsservice ApS 

Skåne Facad Design HB

Slawex v/Salwomir Sosnowski 

Slawomir Rafalski 

Smeden VVS ApS 

Smithers Gulvslibning v/Erik Smith 

Snedkermester Kim Heilmann

Solidt ApS

Spensa Group Danmark

STAN-REM 

Statybu Galerija 

Statyby Galerija

Steelcon Europe Sp. Z.o.o 

Søren Christensen Tømrer- og Snedkerforretning ApS

T&A Project Solutions 

Tadas & DK v/Tadas Petrauskas

TADBUD Przeddiebiorstwo Remotowo 

Tag Centret v/ Hans Henrik gerner Jensen 

Tagspecialisten v/Piotr Bujno 

Taxi v/Tom Riis Jensen 

TBL Mandskabsudlejning v/ Freddy Bøje Larsen 

TD Bygge og Anlæg ApS

TH Finans ApS

Thermall-Bud

Thomas Goertz 

Thomasz Pryka 

TJ Transport 

TJ-Byg v/Tomasz Jasic

TMT Marcin Tkacz 

TNT Entreprise ApS 

TOM BUD 

Tomasz Szczech Firma Ogolnobudowlana "S-BUD" 

Tom-Bud 

Tom-Bud 

Tommy Mortensen

Top-Rem v/Cezary Sztejmiec 

Toroco ApS 

Traf-Bud 

Tralex 

Tranegaard I/S 

Trige Køkkenet

TT System ApS 

Tvillingehuse ApS 

TWE Byg & Service ApS 

Tømrer- og Snedkermester Flemming Petersen ApS 

Tømrermester Christian Ledager ApS 

Tømrermester Christian Nyborg 

UAB "Building's Craftmans" v/Raivydas Samoulis

UAB "Bioenergetiniai Resursai" 

UAB "DAN Building"

UAB "Graistupis" 

UAB "Juros Vaivorykste" 

UAB "StatbU Galerija"

UAB Agrokonta v/Vaidas Nagreckis 

UAB Agrokonta 

UAB Ardonga 

UAB Baltic Workforce

UAB Balticplan

UAB Baltsta

UAB Building Family 

UAB Building Gallery 

UAB Buildings Craftmans v/Raivydas Samoulis

UAB Buildings Vision

UAB Dan-Baltic Group

UAB Danstata 

UAB Dastegada 

UAB Gitagra/Irma Klimaviciene 

UAB GUDAS 

UAB JC Wood Constructions 

Uab JM Construction

UAB Juros Vaivorykste 

UAB Lastena Klaipedos r. sav. 

UAB Lauvista

UAB Migasta Service 

UAB Neat Way 

UAB Relada

UAB Sakrema 

UAB Stadiva 

UAB Stes

UAB Stes

UAB Veksa 

UAB Venantus 

UAB Viking Industrier

UAB Vilniaus Konstrukcijos 

UAB Vitosana

UAB Wood Creative 

Udlejningsejendommene v/Peter Næsted Nielsen 

Uldall Holding ApS 

Ulrik Hansen 

Uslugi Remontowo-Budowlane Tomasz Riedor

Uslugi Remontowo-Budowlane v/ Jaroslaw

Uslugi Remontowo-Budowlane v/ Robert Pabis 

Uslugi Remontowo-Budowlane Wojciech Janowiak

Uslugi Budowlane Czeslaw Polewka 

Uslugi Budowlane Jacek Michal Ciochon 

Uslugi Budowlane Jaroslaw Lucka 

Uslugi Budowlane Nigbor Marek 

Uslugi Budowlane v/Tucholski Arkadiusz 

Uslugi Budowlane 

Uslugi Ogolnobudowland

Uslugi Ogolnobudowlane Damian Czapski 

Uslugi Ogolnobudowlane Ireneusz Fiszer 

Uslugi Ogolnobudowlane Marek Wszolek 

Uslugi Ogolnobudowlane Michael Ikoniak 

Uslugi Ogólnobudowlane Miroslaw Mrenca

Uslugi Ogolnobudowlane Przelewice 58 

Uslugi Ogolnobudowlane v/ Mariusz Krawczyk 

Uslugi Ogolnobudowlane v/Jaroslaw Bulsczak 

Uslugi Ogolnobudowlane v/Marcin Kruk 

Uslugi Ogolnobudowlane v/Slawomir Sikorski 

Uslugi Ogolnobudowlane 

Uslugi Ogolnobudowlane Michal Semklo 

Uslugi Ogolnobudowlane Piotr Frelich 

Uslugi Ogolnobudowlane Robert Antkiewicz 

Uslugi Remontowe Mateusz Anolik 

Uslugi Remontowe Michael Makowiak 

Uslugi Remontowe 

Uslugi Remontowo Budowlane

Uslugi Remontowo Budowlane 

Uslugi Remontowo-Budowlane Dariusz Mendyk 

Uslugi Remontowo-Budowlane Stanislaw Knapczyk 

Uslugi Remontowo-Budowlane

Uslugi Stolarskie i Ogolnobudowlane 

Uslugi Stolarsko Budowlane

Uslugi Transportowo-Budowlane 

Uslusgi R.B. 

Utzon Entreprise ApS 

Valdas Narmontas 

Valdas v/Valdas Skirelis 

Valento Dukanauskio

Vejle Bolig Byg ApS

VG Malerfirma ApS

Vibes VVS v/Lars Vibe Hansen 

Waldi Waldemar Miotk 

Waring A/S

Werner Nagel Gmbh 

Win-Win Wojciech Kopczyk

Wladcy Dachow 

Wojciech Gaura

WOJT Constructions

Work Trade Service 

Workforce Sp. ZOO 

Yüksel Ejendomme ApS 

Yüksel Holding A/S 

Z.R.B. Stanislaw Jan Wilk

Zaklad Remontowo Budowlany Slawomira Swierczynska

Zaklad Budowlany 

Zaklad Ogolno-Budowlany 

Zaklad Remontowo-Budowlany 

Zaklad Uslug Stolarstow

Zbigniew Król 

Zebra Byg A/S

Zebra Portal ApS 

Zimmerei & Trockenbau Jürgen Niemann 

Zimmerei Heinzens

ZOB v/Andrzej Poplawski 

Aars Antirust & Bilpleje v/ Ulrik Dich Madsen

Artikel opdateret den 16.04.19

Relateret